Gunta L. 8. apr 2018. 17:31

Tu arii es super!

ierakstam «Lai vai kā...»
Gunta L. 8. apr 2018. 17:29

Redzeeshanaas,satikshanaas,atkalredzeeshanaas-viena no jaukaakajaam lietaam pasaulee.

Gunta L. 8. apr 2018. 17:22

Jaa muurnieki un briivmuurnieki to lietinhu(savu darbinhu) pieprata.

Gunars S. 8. apr 2018. 16:31

Vai tās ir aizgājēja pārdomas? Vai mūsu riebeklības neatceries?

viss reiz sagāja putrā!

ierakstam «Lai vai kā...»
max m. 8. apr 2018. 16:06

Tîne
Tîna
Tînîte
Kur tu esi mana Mîlîte ..  

max m. 8. apr 2018. 16:04


Teo ir lîdzigs man
Mulkibas vieni nestràdàjam un abi mîlam lasîti    

max m. 8. apr 2018. 15:59



Teo vingro un kamerà skatàs
- kur ir aizkavéjusies manéjà sieva ..

ronalda z. 8. apr 2018. 13:41

pavasasaris nak  sirds  svetais pija lugsanam

Vasilijs P. 8. apr 2018. 11:20

Pieprasu Revidentu!Kas par kūleni?

Vasilijs P. 8. apr 2018. 11:18

Gogolis.Revidents.Tādēļ pieprasu CIP revidentu un pārbaudi Pilsoņu datu noplūde.

ierakstam «Lai vai kā...»
Vasilijs P. 8. apr 2018. 11:16

Vienkārši pieprasu CIP Revidentu!Latvija Rīga(Gogolis).Savādāk nav informācijas par datu noplūdi,to veidu.

Guna a. 8. apr 2018. 10:13

Kisa ...
notiek šā , vai notiek tā ..., viss labākais - vnm vēl priekšā !   

ierakstam «Lai vai kā...»
Guna a. 8. apr 2018. 10:00

Teo aizrautīgi vingro - sevi sportiskajā formā uzturot ! kūlenis gan - šamajam nesanāk kkā ...


https://www.youtube.com/watch?v=fMIaJjh3MPs

Guna a. 8. apr 2018. 09:57

Vasilij , Tavi CIPieši te neiederas !   

Gunars S. 8. apr 2018. 05:12

Bet kas? Labāk nezināt.

Vasilijs P. 8. apr 2018. 00:03

Jo tikpat analoģiski,korejieša bērna atmiņas par skolotāju no Japānas,un analoģiski tikšanās ar mammu 3dienas,tad katru uz savu pusi analoģiski ar kravas mašīnu,un atgriešanās ar Cirku,analoģiski laimīga tikšanās lidostā..

ierakstam «Lai vai kā...»
Vasilijs P. 8. apr 2018. 00:00

Jo patika analoģiski,korejiešu bērna atmiņas par skolotāju no Japānas,un tikšanās tikpat analoģiska ar mammu-3dienas-tad katru ar kravas mašīnu uz savu pusi,tādēļ atgriešanās ar Cirku,un patīkama atkaltikšanās lidostā!Aizkustinoši

Benita L. 7. apr 2018. 23:03

Gunta,tur ir daudz kas!

Kisa K. 7. apr 2018. 22:56

Oj, Sandi...kur ta jūs bez manis   
Vai tomēr

ierakstam «Lai vai kā...»
Benita L. 7. apr 2018. 22:50

Guna,Valija,paldies par dziesmām!

Autorizācija

Ienākt