Guna a. 7. apr 2018. 13:51

Melnīšu ligzdiņā cmuks pārītis -> <-aizrautīgi koncertē !   šodien var arī pasauļoties !   


https://www.youtube.com/watch?v=X9v_2Igq-cg

Guna a. 7. apr 2018. 13:48

Paldies , Benita ...

... sens kā pasaule -
........................... stāsts ,
mīlasstāstam ikvienam -
................ savs ir stāsts .


https://www.youtube.com/watch?v=Th0-EJDEdmQ

Vasilijs P. 7. apr 2018. 10:43

Nelaiķe sieviņa regulāri balsoja par Lapčēnoka kungu,lai viņš kļūtu Latvijas Valsts Prezidents.Viņai bija augstākā izglītība,ne tāds idiots ar divām koledžām...

Valija Y. 7. apr 2018. 10:23

                                                  
♫♪
Vēja Ziedi (live) - Viktors Lapčenoks
https://youtu.be/G8or2XPsVEM
                                          

Valija Y. 7. apr 2018. 10:15

Caur vēju ienāca pavasars -- skaisi izpaustās jūtas...!

Dzēsts profils 7. apr 2018. 08:44

Viņš-tas pavasaris tik ātri pabrauca manai mājām šorīt garām, ka nu neko,nolieku ar elegantu žestu nu to sārto lūpukrāsu malā.. uzvelku kājās gumpiņus un dodos pielabot ar grābekli izdangāto ceļu

SFI L. 7. apr 2018. 08:39

   Skarbums, kā pārbaudījums Mums, vai varam stāties pretim tam
No tā visa ir kas patīkams, kas pievelk.
   Tāpat ir ar zvejniekiem, jūrā vētras, sūrie vēji,
bet tik un tā viņš lien jūrā ar smaidu uz lūpām

Gunars S. 7. apr 2018. 06:41

Jūtams možums! Lieliski uzrakstīts!   

Benita L. 6. apr 2018. 23:50

Mīlas Stāsts

Nāc, lai sākās mūsu kino, nāc lai varam kopā smiet
Nāc  un pavadīsim abi zem zvaigznēm vienu vakaru

Pateicos par labiem vārdiem, kuri mani apbrīno,
Bet vai vārdiem kāda jēga, ja tie kaili izskan man?

Netver  manu roku auksto, ja nedomā to paturēt
Netver manu sirdi salto, ja nedomā to sasildīt

Labāk skatīsimies kino, lai top mūsu mīlas stāsts
Un metīsimies cēli iekšā scenārija vēsturē

Kopš seniem tāliem viduslaikiem bruņiniekiem zirgu dod
Lai tie ar savām bruņām, zirgā glābtu mīļoto

Nav vairs vērts par tādiem sapņot, gaisa pilis velti celt
Tagad mīla iekāpusi mūsdienīgā laikmetā

Šodien  katram sava pasaule, Katram sava karjera un spīts
Ka pat mājās atgriežoties darbu mezglos sapinies

Kur lai uzzied taureņi un ziedi, kā lai vāze nesaplīst?
Tik daudz raižu, tik daudz jomu, ko darbi prasa nokārtot

Un tomēr, bruņinieki  -  prinči, reizēm mani apciemo
Ne jau visus, tikai dažus varu smaidot aplaimot

Nāc, lai sākās mūsu kino, nāc lai varam kopā smiet
Un ja būs lemts pēc daudziem gadiem, zelta kāzas svinēsim.
Maija Eglīte

Guna a. 6. apr 2018. 19:50

Gunta , grāmatā perfekti aprakstīts , kas un kā ...,     viegli naff - tajā sirreālajā Visuma nostūrī nokļūt ...

Gunta L. 6. apr 2018. 19:47

Cik zinu uz shiis salas ir gandriiz neiespeejmi noklhuut,bet,ja kaads lhoti veelas..

Guna a. 6. apr 2018. 19:41

Aleksandr ...

...notikās viss pa īstam ,
planēta Zeme un Pavasaris -
...........................   satikās .

Guna a. 6. apr 2018. 19:40

Pilnīgi noteikti , Max !  

max m. 6. apr 2018. 19:39

Tad jau gan ! Nav jau nekàds "cipa" darbs !  

Aleksandrs V. 6. apr 2018. 19:38

..tamdēļ jau tas pavasaris ir,lai maigi un mīlīgi sapņi rosītos rīta sundās...
  

Vasilijs P. 6. apr 2018. 19:37

Pilnīgai laimei-tad vismaz 13 dienas...

Guna a. 6. apr 2018. 19:37

Bijis gan , Max ! grāmatā - daudz bilžu no Pitkērna salas , šamais kur piefiksēts !

max m. 6. apr 2018. 19:35

Lato Lapsa ir bijis Pitkernà vai vins tikai bibliotékà pasédéja  

Guna a. 6. apr 2018. 19:34

Laimīgu taciņu ! iesnas vien - nesaķer ...

Vasilijs P. 6. apr 2018. 19:34

Man mikrofons-skaipā-varam sazinaties

Autorizācija

Ienākt