Guna a. 18. apr 2018. 11:37Nu re ..., viss sakārtojās ! Pašam Sašam un ļautiņiem citiem - par prieku !
Lilija L. 18. apr 2018. 11:35Nu tagad redzamas visas bildes..
Tā ar soliņu..dikti romantiska Piesaista uzmanību
Guna a. 18. apr 2018. 11:35Dziesmas viendienītes - nāk un iet ..., vērtības īstenās - paliekošas !
Aleksandrs V. 18. apr 2018. 11:30Piekrītu,Guna,ka spītnieki ir kaitnieki,kurus vajagot ārstēt...Kakts ir no ārstēšanas līdzekļiem...
Lilija L. 18. apr 2018. 11:29Reizēm es noklausos dažas kaut vai Eurovision dziesmas, nu neaizķer ..fonā var ielikt..bet nekad tādas melodijas nebūs mūžīgas.
Guna a. 18. apr 2018. 11:29Jā , Lilij ..., gan - nogalinās maigi ..., gan - augšāmcelties dvēselei liks !
Lilija L. 18. apr 2018. 11:26Skaisti skan saks.. Jā, ir melodijas kuras dzzīvos ilgi-ilgi
Guna a. 18. apr 2018. 11:23Paldies , Lilij ... tik daudz izpildītāju , variāciju ..., El Bimbo - joprojām starp mums , ar mums !
Lilija L. 18. apr 2018. 11:21
One Way Ticket Ehh..atceros disenēs kā tika dejots..
Lilija L. 18. apr 2018. 11:16Zelta klasika! Piemirstas melodijas..skan kā no jauna! Viss jaunais, ir sen aizmirstais vecais..
Guna a. 18. apr 2018. 11:14Nuja , ka jāpalabo ! spītniekus - kaktā jāsaliek ! šamo vietā - labinieki lai nāk !
Guna a. 18. apr 2018. 11:12Ups ! spītīgi bilžuki - pagadījušies ?
Toties esošie un redzamie - forši !
Aleksandrs V. 18. apr 2018. 11:11...ja katru failu labot,tad..........
