Guna a. 18. apr 2018. 11:38

Faaaaaantastiski bilžuki !   

ierakstam «Londonas mirkļi....»
Lilija L. 18. apr 2018. 11:37

O ..Bītli...    Hop-hei-hop!!   

Guna a. 18. apr 2018. 11:37

Nu re ..., viss sakārtojās !   Pašam Sašam un ļautiņiem citiem - par prieku !   

ierakstam «Londonas mirkļi....»
Aleksandrs V. 18. apr 2018. 11:36


Piekrītu Lilijas teiktajam...   

Lilija L. 18. apr 2018. 11:35

Nu tagad redzamas visas bildes..   
Tā ar soliņu..dikti romantiska Piesaista uzmanību

ierakstam «Londonas mirkļi....»
Guna a. 18. apr 2018. 11:35

Dziesmas viendienītes - nāk un iet ...,   vērtības īstenās - paliekošas !    


https://www.youtube.com/watch?v=4aEZU6HaAYo

Aleksandrs V. 18. apr 2018. 11:32

Izlaists v. ..."viens " no...

ierakstam «Londonas mirkļi....»
Aleksandrs V. 18. apr 2018. 11:30

Piekrītu,Guna,ka spītnieki ir kaitnieki,kurus vajagot ārstēt...Kakts ir no ārstēšanas līdzekļiem...   

ierakstam «Londonas mirkļi....»
Lilija L. 18. apr 2018. 11:29

Reizēm es noklausos dažas kaut vai Eurovision dziesmas, nu neaizķer ..fonā var ielikt..bet nekad tādas melodijas nebūs mūžīgas.  

Guna a. 18. apr 2018. 11:29

Jā , Lilij ...,   gan - nogalinās maigi ...,   gan - augšāmcelties dvēselei liks !  


https://www.youtube.com/watch?v=8ppz-cwLeqo

Lilija L. 18. apr 2018. 11:26

Skaisti skan saks.. Jā, ir melodijas kuras dzzīvos ilgi-ilgi

Guna a. 18. apr 2018. 11:23

Paldies , Lilij ... tik daudz izpildītāju , variāciju ..., El Bimbo - joprojām starp mums , ar mums !


https://www.youtube.com/watch?v=ZeklZ9G2DpI

Lilija L. 18. apr 2018. 11:23

un šis..mmm.. iegrimu nostaļģi'jā

Lilija L. 18. apr 2018. 11:21


One Way Ticket     Ehh..atceros disenēs kā tika dejots..

Lilija L. 18. apr 2018. 11:16

Zelta klasika! Piemirstas melodijas..skan  kā no jauna!    Viss jaunais, ir sen aizmirstais vecais..

Guna a. 18. apr 2018. 11:14

Nuja , ka jāpalabo !   spītniekus - kaktā jāsaliek ! šamo vietā - labinieki lai nāk !   

ierakstam «Londonas mirkļi....»
Guna a. 18. apr 2018. 11:12

Ups !    spītīgi bilžuki - pagadījušies ?
Toties esošie un redzamie - forši !   

ierakstam «Londonas mirkļi....»
Lilija L. 18. apr 2018. 11:12

Nu pirmā bilde parādijās.. tātad jālabo

ierakstam «Londonas mirkļi....»
Aleksandrs V. 18. apr 2018. 11:11

...ja katru failu labot,tad..........

ierakstam «Londonas mirkļi....»
Lilija L. 18. apr 2018. 11:10


Pie Ventas zilais puķu paklājs...

ierakstam «Londonas mirkļi....»
Autorizācija

Ienākt