Gunars S. 20. apr 2018. 08:21Benita, malacīte,tik daudz intresantas bildes!
Aleksandrs V. 20. apr 2018. 07:00...tad kā ar šo dziesmiņu...,Vai jāāāāāāāāāāāāāāāāā ?
Dejai nav ne vainas....
max m. 20. apr 2018. 03:06 Vismaz ir diploms rokà !
pie sienas spraudîsi ?
max m. 20. apr 2018. 02:57
"Temps de fleurs"
iepûtu mazliet shai bildei noskanas dvashu ..
Vasilijs P. 19. apr 2018. 22:35Vienkāršotāk gan būtu ministrus pa bāriem medīt-turpat netālu-ieteiktu
Vasilijs P. 19. apr 2018. 22:25Nu jau pat Cukenbergs ir mūsu pusē!
max m. 19. apr 2018. 21:44Kanàla malas arî bîstamas ! Vél kàds noripos no augshas uz galvas tai kanàlà ..
Guna a. 19. apr 2018. 21:40
... nāra jumtiem jautā :
- gatava vai Rīga ...?
Pētergailis nodzied :
- Rīgai -> mūžam augt !
max m. 19. apr 2018. 21:39Psrs tik maz cilvéku nebija uz ielàm
Vasilijs P. 19. apr 2018. 21:31Dīvaini jau ir.Kad bija cilvēks reģistrēts pie psihiatra,pat Valdība esot izturējusies ar sapratni...
Vasilijs P. 19. apr 2018. 21:26P.S.Ieradās Vairočka,un sākās!
Vasilijs P. 19. apr 2018. 21:24Pie mums,PSRS tik šausminoši skati nebija...


