Guna a. 20. apr 2018. 13:12

Bez cerību zvaigznītes - nekādi !


https://www.youtube.com/watch?v=_Lc_Duwz6IY

Guntars x. 20. apr 2018. 12:55

Zvaigznītei !

Guntars x. 20. apr 2018. 12:50


Mūžu dzīvo , mūžu mācies ................. turpinājumu aizmirsu !

ierakstam «Mirklis Domē.»
Guntars x. 20. apr 2018. 12:47

    

Ingrida L. 20. apr 2018. 12:14

Jā... , ne tikai Liepāja tukša, bet Rīgā nav savādāka aina. Vienīgie atlikušo iedzīvotāju tusiņi pie lielveikaliem.

Guna a. 20. apr 2018. 11:50

Benita ...   

... iemācītais Domes solā -
noderēs tas -
dzīves skolā !
........... a.p.s.v.e.i.c.i.e.n.s !

ierakstam «Mirklis Domē.»
Guna a. 20. apr 2018. 11:48

Guna a. 20. apr 2018. 11:41

Aleksandr ...
O..., jā !   lecam pa vecam , lecam pa jaunam ->>>>>lecammmm !


https://www.youtube.com/watch?v=MMNAolSPrzA

Guna a. 20. apr 2018. 11:35

Mīlas stāsts = love story = lovstorijs =
Kā noraksturot ..., izstāstīt to ...?   izdomā paC , Gunar ...


https://www.youtube.com/watch?v=0Wy9YydcJRY

Benita L. 20. apr 2018. 10:11

Paldies,Lilija!Kā smejies,atceroties varēšu teikt,ka tas notika valsts simtgadē!

ierakstam «Mirklis Domē.»
Lilija L. 20. apr 2018. 09:40

Apsveicu! Viss pa īstam un..jauki ka padalījies  ar saviem iespaidiem un prieku!   

ierakstam «Mirklis Domē.»
Lilija L. 20. apr 2018. 09:38

Benita, es Tev piekrītu..tiešām aizraujoši.es kad eju ''medībās'' pēc mirkļiem, aizmirstu visu

Lilija L. 20. apr 2018. 09:37

Viss ir relatīvi, Aleksandr..Viens mirklis var vilkties mūžīgi..bet var ..čiks un viss

Benita L. 20. apr 2018. 09:36

Tā fotografēšana ir viena jauka padarīšana un mirkļu ir tik daudz!

Aleksandrs V. 20. apr 2018. 09:32

Kas aizrit,tad padomā,un saki sev - viens mirklis...............  

Lilija L. 20. apr 2018. 09:29

Skaistas bildes, Benita!     Paldies, ka padalījies
Man arī patīk tvert mirkļus, kad esmu Vecrīgā.

Gunars S. 20. apr 2018. 09:20

Guna,lovstorijs,tas ir kaut kas briesmīgs,vai no tā nav jāsargājās?

Benita L. 20. apr 2018. 09:02

Laiks jauks,noskaņojums pacilāts un bildējās gan steigā.

Benita L. 20. apr 2018. 08:59

Paldies,Gunār! Aleksandr,māju apsaimniekot var bezpartejiskais! max max,nav diploms,pieticīgāk,apliecība.

ierakstam «Mirklis Domē.»
Gunars S. 20. apr 2018. 08:25

Lūk kā.Izraudzījies mērķi,saņēmies,piespiedi sevi un! Apsveicu!

ierakstam «Mirklis Domē.»
Autorizācija

Ienākt