Guna a. 20. apr 2018. 13:12Bez cerību zvaigznītes - nekādi !
Guntars x. 20. apr 2018. 12:50
Mūžu dzīvo , mūžu mācies ................. turpinājumu aizmirsu !
Ingrida L. 20. apr 2018. 12:14Jā... , ne tikai Liepāja tukša, bet Rīgā nav savādāka aina. Vienīgie atlikušo iedzīvotāju tusiņi pie lielveikaliem.
Guna a. 20. apr 2018. 11:50Benita ...
... iemācītais Domes solā -
noderēs tas -
dzīves skolā !
........... a.p.s.v.e.i.c.i.e.n.s !
Guna a. 20. apr 2018. 11:41Aleksandr ...
O..., jā ! lecam pa vecam , lecam pa jaunam ->>>>>lecammmm !
Guna a. 20. apr 2018. 11:35Mīlas stāsts = love story = lovstorijs =
Kā noraksturot ..., izstāstīt to ...? izdomā paC , Gunar ...
Benita L. 20. apr 2018. 10:11Paldies,Lilija!Kā smejies,atceroties varēšu teikt,ka tas notika valsts simtgadē!
Lilija L. 20. apr 2018. 09:40Apsveicu! Viss pa īstam un..jauki ka padalījies ar saviem iespaidiem un prieku!
Lilija L. 20. apr 2018. 09:38Benita, es Tev piekrītu..tiešām aizraujoši.es kad eju ''medībās'' pēc mirkļiem, aizmirstu visu
Lilija L. 20. apr 2018. 09:37Viss ir relatīvi, Aleksandr..Viens mirklis var vilkties mūžīgi..bet var ..čiks un viss
Benita L. 20. apr 2018. 09:36Tā fotografēšana ir viena jauka padarīšana un mirkļu ir tik daudz!
Aleksandrs V. 20. apr 2018. 09:32Kas aizrit,tad padomā,un saki sev - viens mirklis...............
Lilija L. 20. apr 2018. 09:29Skaistas bildes, Benita! Paldies, ka padalījies
Man arī patīk tvert mirkļus, kad esmu Vecrīgā.
Gunars S. 20. apr 2018. 09:20Guna,lovstorijs,tas ir kaut kas briesmīgs,vai no tā nav jāsargājās?
Benita L. 20. apr 2018. 09:02Laiks jauks,noskaņojums pacilāts un bildējās gan steigā.
Benita L. 20. apr 2018. 08:59Paldies,Gunār! Aleksandr,māju apsaimniekot var bezpartejiskais! max max,nav diploms,pieticīgāk,apliecība.
Gunars S. 20. apr 2018. 08:25Lūk kā.Izraudzījies mērķi,saņēmies,piespiedi sevi un! Apsveicu!
