Guna a. 19. apr 2018. 21:20Tik traģiski ...,
Aleksandr - nnēēēēēee ! labāk - šamie lai uzdejo !
Guna a. 19. apr 2018. 21:13Lovstorijs vien ir , Gunar ..., kā šis - un daudzi , jo daudzi vēl !
Gunars S. 19. apr 2018. 20:38Ir vai nav El Bimbo?
man nav skaidrs
max m. 19. apr 2018. 14:19Beidzot ir tronmantnieks !
jàsargà no kraukliem
Guna a. 19. apr 2018. 12:52Zivīšiem Tikai un Teo - 1.oliņa klāt ! Cmuki raiba !
Ingrida L. 19. apr 2018. 10:14Benita, uz priekšu !!!
Beidzot arī es, ceturtā piegājienā, panācu pensiju, bet nav domu sēdēt mājās vai rušināties tikai pa vasarnīcu. It kā vajadzētu pierimt un samazināt apgriezienus, bet viss uzņem vēl lielāku tempu.
Ne velti saka, darbs muļķus mīl.
Bērni- lieli, vīrieši- izmiruši, brīvais laiks- jāsteidz aizpildīt, problēmas- dzīves asumam.
AVANTŪRISTI- dzer šampi.
LAI VEICĀS !!!
Guna a. 19. apr 2018. 08:47Savaldīt un nomierināt Uguni var tikai -> <- pretUguns .
Elementāri , Gunar !
/Stefana Kūna artfoto/
Aleksandrs V. 19. apr 2018. 08:11Labrīt,gunars seklais !
Tavas bildes arī ir jaukas ,un dalies ar mums! Būsim pateicīgi.
Kā nekā,mums gribās redzēt kaut ko jaunu,kas ir apkārtnē.
Aleksandrs V. 18. apr 2018. 20:38Gunta,paldies Tev par novēlējumiem un atsauksmi !
Man arī prieks,ka spēju kādam sagādāt labvēlīgu iespaidu .
Gunta L. 18. apr 2018. 19:25Tieshaam ieradies maajaas ar pilnu celha somu,man patika visas bildes,lai slava fotomeistaram un uz priekshu uz jauniem tuviem un taaliem celhojumiem.
Guna a. 18. apr 2018. 19:07Melnīšiem - 4.oļuks ligzdiņā ! čaaaaaklīši !
Nez , kā ar 4 ēdelīgu knābīšu pabarošanu pēc būs ...? Cerams..., kvā !kvā ! apkārtnē - pietiekoši !
Guna a. 18. apr 2018. 19:00Raivo..., mūzika ir kā Labais Burvis , kurš paņem pie rokas un..., un ....... unnnn !
Manis - te vairs naff !
Guna a. 18. apr 2018. 18:53Dubults neplīst , Aleksandr !
Jo vairāk tāpēc , ka Nazareth - var klausīties atkal un vēl !
....................... iet kā pa viļņiem - sakkki ...?
Aleksandrs V. 18. apr 2018. 18:36 Ko teikt,Gunār.
Ņem par labu !
Tev arī paldies !

