Guna a. 19. apr 2018. 21:20

Tik traģiski ...,  
Aleksandr - nnēēēēēee !     labāk - šamie lai uzdejo !


https://www.youtube.com/watch?v=a2RSU8AdskI

Guna a. 19. apr 2018. 21:13

Lovstorijs vien ir , Gunar ...,   kā šis - un daudzi , jo daudzi vēl !


https://www.youtube.com/watch?v=yWqh634YNcY

Gunars S. 19. apr 2018. 20:38

Ir vai nav El Bimbo?  

man nav skaidrs

Aleksandrs V. 19. apr 2018. 19:47

Paldies,Benit !

ierakstam «Londonas mirkļi....»
max m. 19. apr 2018. 14:19

Beidzot ir tronmantnieks !
jàsargà no kraukliem  

Gunars S. 19. apr 2018. 14:10

Jāprovē!

Guna a. 19. apr 2018. 12:52

Zivīšiem Tikai un Teo - 1.oliņa klāt !     Cmuki raiba !  

Ingrida L. 19. apr 2018. 10:14

Benita, uz priekšu !!!
Beidzot arī es, ceturtā piegājienā, panācu pensiju, bet nav domu sēdēt mājās vai rušināties tikai pa vasarnīcu. It kā vajadzētu pierimt un samazināt apgriezienus, bet viss uzņem vēl lielāku tempu.
Ne velti saka, darbs muļķus mīl.
Bērni- lieli, vīrieši- izmiruši, brīvais laiks- jāsteidz aizpildīt, problēmas- dzīves asumam.
AVANTŪRISTI- dzer šampi.
LAI VEICĀS !!!

Guna a. 19. apr 2018. 08:47

Savaldīt un nomierināt Uguni var tikai -> <- pretUguns .
Elementāri , Gunar !


          /Stefana Kūna artfoto/

Aleksandrs V. 19. apr 2018. 08:11

Labrīt,gunars seklais !
Tavas bildes arī ir jaukas ,un dalies ar mums! Būsim pateicīgi.
Kā nekā,mums gribās redzēt kaut ko jaunu,kas ir apkārtnē.

Gunars S. 18. apr 2018. 22:58

Uugunsgrēks - fuego

beigas

Benita L. 18. apr 2018. 22:25

Londonas mirkļi!

ierakstam «Londonas mirkļi....»
Aleksandrs V. 18. apr 2018. 20:38

Gunta,paldies Tev par novēlējumiem un atsauksmi !
Man arī prieks,ka spēju kādam sagādāt labvēlīgu iespaidu .

ierakstam «Londonas mirkļi....»
Gunta L. 18. apr 2018. 19:25

Tieshaam ieradies maajaas ar pilnu celha somu,man patika visas bildes,lai slava fotomeistaram un uz priekshu uz jauniem tuviem un taaliem celhojumiem.

ierakstam «Londonas mirkļi....»
Guna a. 18. apr 2018. 19:07

Melnīšiem - 4.oļuks ligzdiņā !   čaaaaaklīši !   
Nez , kā ar 4 ēdelīgu knābīšu pabarošanu pēc būs ...?    Cerams..., kvā !kvā ! apkārtnē - pietiekoši !

Guna a. 18. apr 2018. 19:00

Raivo...,   mūzika ir kā Labais Burvis ,   kurš paņem pie rokas un..., un ....... unnnn !
Manis - te vairs naff !


https://www.youtube.com/watch?v=X0myispILFU

Guna a. 18. apr 2018. 18:53

Dubults neplīst , Aleksandr !
Jo vairāk tāpēc , ka Nazareth - var klausīties atkal un vēl !
....................... iet kā pa viļņiem - sakkki ...?


https://www.youtube.com/watch?v=zR6GG3lRuFQ

Aleksandrs V. 18. apr 2018. 18:40

Pateicos,Raivo xxxxx.

ierakstam «Londonas mirkļi....»
Aleksandrs V. 18. apr 2018. 18:36

Ko teikt,Gunār.
Ņem par labu !
Tev arī paldies !

ierakstam «Londonas mirkļi....»
Autorizācija

Ienākt