Dzēsts profils
11. jūl 2019. 10:57Tik skaistas un vērtīgas rotas diez vai šajā posmā es mācētu tikpat skaisti iznest..biju domājusi dzērveņu krelles vai pat to pašu sinepju plāksteru mākslinieciskos brīnumus uz ādas.Bet paldies,ka gatava Frēzij, dalīties ar saviem dārgumiem..novērtēju
Benita L. 10. jūl 2019. 22:23Relaksēties sinepēs?Pa nātrēm basām kājām rīta rasā pamēģini,var krelles uzlikt,pēc tam groku!
Benita L. 10. jūl 2019. 22:17Par maz vai nemaz Latvijā nav pētnieku šādām stihijām,nemākam prognozēt kur veidosies,kāpēc! Zinātnei nav naudas,kamēr sportu paceļam augstumos ar kukuļiem!Kaut kā tie kukuļi sirreāliski kl īst pat bankās,slimnīcās utt.Varētu viens tāds virpulis visus kukuļus iepūst pensijās,kā lielākā daļa vecās paaudzes būtu apdullusi pozitīvi!
Dzēsts profils
10. jūl 2019. 21:30Sinepju pulveri mēdzu pievienot vannā, sev, ziemā, kad izdodās pasaldēties. Forši !
Ja vēl groku nav slinkums sataisīt, tad debesis ne ar mazāku ciparu sasniedzamas
Dzēsts profils
10. jūl 2019. 21:26Un sāli vajag to smalko, Himalaju, kas roozā .
Tad vispār debesis septītās jau tepat, pie mūsu augstākā paugura. I Tibetu nevajag .
Dzēsts profils
10. jūl 2019. 21:23Grilējot sarkanā paprika pa vidam jāliek . Tikai es uz sitiena aizmirsu kura bija labāka. Tā ar strupo galu, vai spico !
Dzēsts profils
10. jūl 2019. 21:20Mazliet sāli un daudz, daudz piparu tak ar pievienoji ?
Dzēsts profils
10. jūl 2019. 21:18Protams, ka nav jāšupingua !
Man ar patīk pašam marinēt
Vasilijs P. 10. jūl 2019. 18:57Tādēļ tā Valsts Policija nekad neizlaiž no rokām...
Vasilijs P. 10. jūl 2019. 18:45Kā jau minēju,lai varētu Tur pieķerties,tad kungiem obligāti Britnija Spīrsa būtu vajadzīga!
Gunta L. 10. jūl 2019. 18:20Man tiesjaam nav paveicies,jo pie mums nekad lavandu pljavas neesmu redzzejusi,tikai taa pa kaadam ziedinjam.
Frēzija v. 10. jūl 2019. 16:01 Pie tām sārtajām pēdiņām varu aizdot savas koraļļu krellītes, uz laiciņu
Dzēsts profils
9. jūl 2019. 23:44Dotācijas...... dažādi, vis visādi pabalsti..... un "lasi skaļi" -tirgus ekonomika. Skan baigi labi. Jācer, ka piedzīvošu to dienu, kad paši skaļāki vārdi, vis izplatītākie saukļi, reklāmas galu galā, sāks atbilst patiesībai.
Dzēsts profils
9. jūl 2019. 23:371.ēdiens -skābu kāpostu zupa.
2.ēdiens -sociālisms ar komunisma mērci un korupcijas salātiem.
3.deserts -tautietis. Iecilāts olas baltumā, pievienotas zemenes cukurā un putkrējums ar skābeņu ķīseli.
Dzēsts profils
9. jūl 2019. 23:27Bet šampinjoni negatavoti ir garšīgāki, nekā gailenes tiko grieztas..... vēl rīta rasas pārklātas
Dzēsts profils
9. jūl 2019. 23:25Ingrida . Ko nu lai es tur atvienoju. Šeit mēs varam runāt/rakstīt par ko vien sirds kāro. Kaut par burciņām.....tukšām, vai pilnām.... ar gailenēm, dzērvenēm.... cūku taukiem.... Šitāds grlls gan ir feins. Var kaut uz balkona stilbiņus cept . Man gan ir tikai veca sile biki jaunākas veļas mašīnas grilli. Abi itkā lieli, bet vienmēr par maziem . Pēdējo reizi cepu sinepēs marinētu vistu ! Bija krietni stingri jātur sevi rokās, lai nesāktu grauzt sili . Tik gardi bija!
A par tiem kloniem. Man Vasīlijs nešķiet tik ļauns/ļaunatminīgs, lai tik rupji izteiktos par kādu citu. Tamdēļ jau kādu labu laiku atpakaļ aizdomājos....
Vasilijs P. 9. jūl 2019. 21:06Ja vainojams Haftara...
Vasilijs P. 9. jūl 2019. 20:55Sevišķi precīzu informāciju tā uzskaitīt nevar-paslīdēja.
Gunta L. 9. jūl 2019. 20:32Bet,ja sandales atraisaas...
Guna a. 9. jūl 2019. 17:40Raimis atstiepj līni ! ar ieslēgtu sirēnu - Miks tūliņ klāt !
Līnis tiek nokopts ļoti laicīgi ..., jo drīz vien , skaļi bļaudama , ligzdā ieplunkšķinās - Rika ! beidzot !
