Dzēsts profils
14. jūl 2019. 12:01Vot manējām madāmām gan visām rokā ir sakumi
Dzēsts profils
14. jūl 2019. 12:00Pēc kādiem gan citiem kritērijiem Tu piešķir titulu "darītāja" ?
Dzēsts profils
14. jūl 2019. 11:59Varbūt abi pat!?
Dzēsts profils
14. jūl 2019. 11:58Nevar redzēt!!
Tāpēc apjautāšos ! Vai viņai airis ir rokā !?
Dzēsts profils
14. jūl 2019. 11:56Bruncis jāslapina nebūs !
Ē , ja viņji vispār būs !!
Dzēsts profils
14. jūl 2019. 11:54Šito es arī, pēc stingrām pārrunām , varētu paņemt savā grupā "kūtspakaļas kalošas" par modeli
Dzēsts profils
14. jūl 2019. 11:52Un kāpēc tā ir vēsture ? Kur palika modele ?
Dzēsts profils
14. jūl 2019. 11:50nu vienkārši pipec.
Gunta L. 14. jūl 2019. 10:48Taa teica Rainis,jeb vai varbuut Aspazija...
Gunars S. 14. jūl 2019. 10:43Ar kuģi uz Skandināviju aizbrauc un atbrauc., regulāri.
Ar vilcienu būs tāpat, lētāk, ātrāk par auto. Kurš tur uzvārīsies, nu galvenokārt bankas un daži sīknaudā(miljonos)!
Gunars S. 14. jūl 2019. 08:23Karļik, kāpēc tik skarbi ...redzams fragments no daiļā dzimuma, jāpriecājas ka tāds ir!
un priecāsimies par šo !
Gunars S. 14. jūl 2019. 07:49Meičai figūra iskatās glīta, bet tas bija tik sen, 2002.gads. Attēlā redzams vakardiena, bet kur tagad viņas lietus sandales?
Bet šie vēl vakar staigāja pa slapju zāli un parastās sandales, šo apgrūtinājumu izturēja!
Coroni c. 14. jūl 2019. 06:26Nu ko es šeit redzu , tikai to, ka viens nepareizi orientēts
kustonis tik slinks, ka nevar būčiņas salasīt, būtu izvārījis zapti, būtu kāds labums, tevī vajadzētu arklu iejūgt, a tu, kā tāda balerīna ar lakotām šķupelēm apkauno svētu vietu - krastu
Ingrida X. 13. jūl 2019. 21:37 Nopeldēsies Tu, protams!!!!! :)))))
Un- milzīgs paldies Tev par iespēju padalīties tajā, kas vairo to, it kā tik vnk prieku- BŪT!!!!
Ingrida X. 13. jūl 2019. 21:35 Mums ir superpludmale, goda-goda v.!!!- nav jēgas braukt uz jūru, kas tikai nieka 20km, ja viss, ko vēlies, gūstams te!! :)))))) +zilais karogs mastā :)))))
Dzēsts profils
13. jūl 2019. 21:34Gan jau es arī vēl nopeldēšos kādā tuvākā ezeriņā
Ingrida X. 13. jūl 2019. 21:25Es šodiendien pabiju atkal savā ezermalā. Zini? Kaut negūt tur sarkanos zābaciņus, vnk- pabūt uz laipas, ļaujoties saulītei.., paplunčināt pēdiņas.... tik jauki tas!!!! .. Peldus gan nelaidos, jo man bik satraumēts celis, tas viens; bet otrs: visi apkārt sauca: bāāāc! cik auksts!!..... Vēl uzspēsim visu, protams!!!! :))))
Dzēsts profils
13. jūl 2019. 20:16Ingrida Tev tiešām izdevās sasmīdināt un tas ir
tikai apsveicami, ka spējam pasmaidīt gan par sevi, gan par radušos situāciju,gan par to,ko nav iespējams mainīt un, galvenais.. neielaižam sevī dusmas
Par sevis palutināšanu..o jā!!!Dievinu Stender produkciju(un par dušas zefīriem pat esmu stāvā sajūsmā!!!)Bet arī brīžos, kad krājumā nekā smalka nav, protu savai labsajūtai iemaisīt Kleopatras vannu (pievienojot vannai puslitru piena,medu,smaržīgu eļļu pēc savas izvēles un saujiņu rožu ziedlapiņu)Āda tik mīksta, tik elastīga un tik tvirta kā maza bērna d..šuks
Vasilijs P. 13. jūl 2019. 18:29Jau neatkarīgā Pugo kunga laikos praktizēja...
