Dzēsts profils 14. jūl 2019. 12:01

Vot manējām madāmām gan visām rokā ir sakumi  

Dzēsts profils 14. jūl 2019. 12:00

Pēc kādiem gan citiem kritērijiem Tu piešķir titulu "darītāja" ?

Dzēsts profils 14. jūl 2019. 11:59

Varbūt abi   pat!?

Dzēsts profils 14. jūl 2019. 11:58

Nevar redzēt!!
Tāpēc apjautāšos ! Vai viņai airis ir rokā !?  

Dzēsts profils 14. jūl 2019. 11:56

Dzēsts profils 14. jūl 2019. 11:56

Bruncis jāslapina nebūs   !
Ē   , ja viņji vispār būs !!      

Dzēsts profils 14. jūl 2019. 11:54

Šito es arī, pēc stingrām pārrunām   , varētu paņemt savā grupā "kūtspakaļas kalošas" par modeli  

Dzēsts profils 14. jūl 2019. 11:52

Un kāpēc tā ir vēsture   ? Kur palika modele   ?

Dzēsts profils 14. jūl 2019. 11:50

  nu vienkārši pipec.  

Gunta L. 14. jūl 2019. 10:48

Taa teica Rainis,jeb vai varbuut Aspazija...

ierakstam «... dodot gūtais ...»
Gunars S. 14. jūl 2019. 10:43

Ar kuģi uz Skandināviju aizbrauc un atbrauc., regulāri.

Ar vilcienu būs tāpat,  lētāk, ātrāk par auto. Kurš tur uzvārīsies, nu galvenokārt bankas un daži sīknaudā(miljonos)!  

ierakstam «Rail Baltic.»
Gunars S. 14. jūl 2019. 08:23

Karļik, kāpēc tik skarbi ...redzams fragments no daiļā dzimuma, jāpriecājas ka tāds ir!

un priecāsimies par šo !

Gunars S. 14. jūl 2019. 07:49

  Meičai figūra iskatās glīta, bet tas bija tik sen, 2002.gads. Attēlā redzams vakardiena, bet   kur tagad viņas lietus sandales?

Bet šie vēl vakar staigāja pa slapju zāli un  parastās sandales, šo apgrūtinājumu izturēja!

Coroni c. 14. jūl 2019. 06:26

Nu ko es šeit redzu  , tikai to, ka viens nepareizi orientēts
kustonis tik slinks, ka nevar būčiņas salasīt, būtu izvārījis zapti, būtu kāds labums, tevī vajadzētu arklu iejūgt, a tu, kā tāda balerīna ar lakotām šķupelēm apkauno svētu vietu - krastu

Ingrida X. 13. jūl 2019. 21:37

    Nopeldēsies Tu, protams!!!!! :)))))
Un- milzīgs paldies Tev par iespēju padalīties tajā, kas vairo to, it kā tik vnk prieku- BŪT!!!!  

ierakstam «Sarkanie zābaciņi..»
Ingrida X. 13. jūl 2019. 21:35

    Mums ir superpludmale, goda-goda v.!!!- nav jēgas braukt uz jūru, kas tikai nieka 20km, ja viss, ko vēlies, gūstams te!! :)))))) +zilais karogs mastā :)))))


ierakstam «Sarkanie zābaciņi..»
Dzēsts profils 13. jūl 2019. 21:34

Gan jau es arī vēl nopeldēšos kādā tuvākā ezeriņā

ierakstam «Sarkanie zābaciņi..»
Ingrida X. 13. jūl 2019. 21:25

    Es šodiendien pabiju atkal savā ezermalā. Zini? Kaut negūt tur sarkanos zābaciņus, vnk- pabūt uz laipas, ļaujoties saulītei.., paplunčināt pēdiņas.... tik jauki tas!!!! .. Peldus gan nelaidos, jo man bik satraumēts celis, tas viens; bet otrs: visi apkārt sauca: bāāāc! cik auksts!!..... Vēl uzspēsim visu, protams!!!! :))))

ierakstam «Sarkanie zābaciņi..»
Dzēsts profils 13. jūl 2019. 20:16

Ingrida Tev tiešām izdevās sasmīdināt  un tas ir
tikai apsveicami, ka spējam pasmaidīt gan par sevi, gan  par radušos situāciju,gan par to,ko nav iespējams mainīt un, galvenais.. neielaižam sevī dusmas
Par sevis palutināšanu..o jā!!!Dievinu Stender produkciju(un par dušas zefīriem pat esmu stāvā sajūsmā!!!)Bet arī brīžos, kad krājumā nekā smalka nav, protu savai labsajūtai iemaisīt Kleopatras vannu (pievienojot vannai puslitru piena,medu,smaržīgu  eļļu pēc savas izvēles un saujiņu rožu ziedlapiņu)Āda tik mīksta, tik elastīga un tik tvirta kā maza bērna d..šuks

ierakstam «Sarkanie zābaciņi..»
Vasilijs P. 13. jūl 2019. 18:29

Jau neatkarīgā Pugo kunga laikos praktizēja...

Autorizācija

Ienākt