Frēzija v. 13. jūl 2019. 18:26

Tad, kad ieliksi sava darba bildes, lēdijas ar smukām kājiņām, tad uzslavēšu  

Vasilijs P. 13. jūl 2019. 18:20

Ja vēlies lielāku naudu,tad dodies uz Aizsardzības Akadēmiju!

Vasilijs P. 13. jūl 2019. 18:18

Lielas un stipras ģimenes,kā Pugo kunga laikos

Vasilijs P. 13. jūl 2019. 18:17

Lielas un stipras virsnieku(kā Pugo kunga laikos)ģimenes...

ierakstam «Rail Baltic.»
Vasilijs P. 13. jūl 2019. 18:11

Neatkarīgā Latvijas Aizsadzības Ministrija parūpējusies par Jūrmalnieku drošību(analoģiski,Pugo kunga sapnis uzmanīt ASV Vēstniecību un ne tikai),lai netiek vervēti.Lielas cerības,no Jūrmalu,lai neviens neizbēgtu,jo iespējami reidi.

Coroni c. 13. jūl 2019. 17:25

Un kā domā Tu pats, kāpēc viņiem nav vajadzīgs pabalsts un bērni braukā ar jaunākiem modeļiem, ja Tev būtu tāda iespēja, vai neizmantotu

ierakstam «Rail Baltic.»
Coroni c. 13. jūl 2019. 17:10

Nu bet, uzreiz Tu nevarēji šādi sākt, cits skats, rosinošs vērtējums ,
tā tik turpini, varbūt pat manas domas mainīsi

Pēteris O. 13. jūl 2019. 15:52

  

Ingrida X. 13. jūl 2019. 13:50

     Par bloga tiešo tēmu, kas komentā 11:09 vēl tiešāk atklājas:
     Es patiesi apbrīnoju cilvēkus, kas atrod gribēšanu un veidus, kā palutināt sevi, veidā, kas sniedz visvairāk personīgā relax gan ķermenim, gan vsp! Lasu un apzinos, cik šai ziņā esmu pavirša:  ierastā dušiņa, un tikai ļoti ret-reti vanniņā.. Jālabojas, zinu
     Varu padalīties tikai ar visvienkāršāko:


     Lai rodam gribēšanu un laiku (un to patiešām var atrast vnm!!!) būt jaukas un jauki paši pret sevi!!    Jo cilvēks vairāk pats ar sevi mierā, jo saulaināks tam viss apkārt šķiet (sen zināma patiesība)!!  

ierakstam «Sarkanie zābaciņi..»
Guna a. 13. jūl 2019. 13:47
Ingrida X. 13. jūl 2019. 13:36

.... ne jau tik no attiecīgo muskuļu pārcentīgas trenēšanas smadzenēm sāk aptrūkties O2, bet, kad padomā, cik to nabadziņu vienā skapī sēž, viens otram pakausī silti elpodami (uz ātro saskaitīju 10!!!), tad.... uhhhhh.... šito izturību!! , un tik pa brīsniņam pabāž degunu laukā- pēc malka svaiga gaisa, tā teikt...  

.... bet- Spur lapiņ, no tā brīnumskapja laukā nekāps neviens, tā taču komforta zona, gadiem!

ierakstam «Sarkanie zābaciņi..»
Coroni c. 13. jūl 2019. 13:05

Tāda ir Live, tā nav Hollywood
Ja dzīvē dzīvos dzīvu dzīvi   viss būs OK, un nebūs laika domāt,
kas būs, no zemes nākuši, zemē Mums jāpaliek

max m. 13. jūl 2019. 12:44

Star-metis !  

Gunta L. 13. jūl 2019. 10:56

Sjis sjmuleejums,pilniigi svaigs sjiis vasaras vaakums staav man prieksjaa uz galda,paldies un bitiiteem un Tev par reportaazju no to darba vietas.

ierakstam «Medībās!»
Vasilijs P. 13. jūl 2019. 00:46

Ja jau CIP un iepriekš vienojušies ar Pentagonu-nevienas!

Vasilijs P. 13. jūl 2019. 00:27

Tad noteikti visa informācija no Gorbačjova kunga fonda...

Vasilijs P. 13. jūl 2019. 00:18

Tad par biedru naudu?

Dzēsts profils 12. jūl 2019. 21:02

Oskar,nenomet novārtā savus zābakus ,bet skapī zem kožu saēstā kažoka lai vēl bik pasēž Valters.. līdz pats būs gatavs no tā brīnumskapja izkāpt

ierakstam «Sarkanie zābaciņi..»
Gunta L. 12. jūl 2019. 19:47

Pukju nakts un smarzjo visa pasaule.

ierakstam «Vērmanītis.»
Guna a. 12. jūl 2019. 19:41


Autorizācija

Ienākt