Frēzija v. 14. jūl 2019. 23:01

Skaistas bildes, pilnīgi kā portreti, suņu mīļi var likt pie sienas  
     .... Tavas bildes kā īstam spečukam, varētu jau arī izveidot savu biznesiņu  
  Patika, bet nav vēlmes iegādāties  

Gunars S. 14. jūl 2019. 19:31

Sī meitene procesā, bez zeķēm locitos ka čūska, tas būtu lieliski un skaisti!   

Dzēsts profils 14. jūl 2019. 18:29

Mjā..žēl..meitenei tāds augums un izcūkot to tādā zemas kvalitātes kleitā un baltās bērnudārznieku zeķubiksēs

Dzēsts profils 14. jūl 2019. 18:24

Oskaram vārdiņsvētkos gards cienasts vai sanācis..iedur ar sakumiem caur to dabīgo apvalku un izgaršo alus desiņas visu garšas buķeti

Dzēsts profils 14. jūl 2019. 18:10

Tad asociācijas citas -


  

Dzēsts profils 14. jūl 2019. 18:09

Spur lapa   pilnīgi piekrītu   ! Kā jau minēju -spīdīgas kalošas, sakumi un neko vairāk  

Coroni c. 14. jūl 2019. 18:06

Tā sandele jau smīdina tautu un kur var būt tik naglīgs, no paša inboxa bildes nočiept

Coroni c. 14. jūl 2019. 18:03

A kas tev tur bij smieklīgs, ko Leduskluci, ko

Dzēsts profils 14. jūl 2019. 17:14

Esi uzķēris pareizos objektus..bērni un dzīvnieki savās izpausmēs visunikālākie

Dzēsts profils 14. jūl 2019. 17:10

Atvainojos, ja kādu būšu aizskārusi, bet asociācijas šādas

Dzēsts profils 14. jūl 2019. 16:59

Izteikšos tik pāris teikumos Iespējams bildes nav nemaz tik sliktas,bet kleita un tās spocīgais materiāls..fasons sabojājis visu darītājas koptēlu.Bez Lielās Lupas skaidrs, ka kleita " labi nesēž" uz auguma,metot desmitiem liekas krunkas

Dzēsts profils 14. jūl 2019. 16:58

"FBI polici"     .....vāks  

Dzēsts profils 14. jūl 2019. 16:56

    Nē nu forši   sasmīdināji   ......

Dzēsts profils 14. jūl 2019. 16:55

Ejjjj tak tu pa gaisu. Lai nu kurš te būtu māvis par kaukādām tiesībām, saimniekiem, zagļiem ...   . Bet nejau nu punduris     .
       Pauti pašam ganjau tik nesačamdāmi, ka vēl nekarājies   kā pats raksti  

Dzēsts profils 14. jūl 2019. 16:47

Ļoti laba kameras objektīva un prožektoru izjūta..ideāli rakursi,pasvītrojot galveno pamatdomu Arī Luteklītim labi padodas iežēlināt uz mīļuma izpausmēm ar pareizo purniņa izteiksmi Ieraudzīju,iepatikās,vienu paņemtu,kurš piemērotāks man

Coroni c. 14. jūl 2019. 16:12

https://foto.inbox.lv/wet_page/Santana2002white_wet
Paklau vecīt, a tu ir zagls un cit mant, bez tā saimniek atļauj izmantot savtīgos nolūkos
ir sodām ar hari-kiri, без суда и следствие.
  Ja kas, es viņu sazvanīju un viņa teic, ka tevi aiz pautiem pakārs

Vasilijs P. 14. jūl 2019. 13:02

Dzīvnieks paliek dzīvnieks,nav intelektuālu domāšanas pazīmju,jo apmācīti...

max m. 14. jūl 2019. 12:44

Tu man beidzot esi apnicis. Ja ne izdzésisies es publicéshu tavu cv kopumà

Dzēsts profils 14. jūl 2019. 12:05

Pareizi Gunar   ! Tā vispirms ir milzīga atbildība un tikai pēc tam, ilgi pēc tam, labākais draugs kas "nekad nenodos"  

Dzēsts profils 14. jūl 2019. 12:02

Un arī tad viņas vēl tikai kandidē uz kauko !!!

Autorizācija

Ienākt