Frēzija v. 14. jūl 2019. 23:01 Skaistas bildes, pilnīgi kā portreti, suņu mīļi var likt pie sienas
.... Tavas bildes kā īstam spečukam, varētu jau arī izveidot savu biznesiņu
Patika, bet nav vēlmes iegādāties
Gunars S. 14. jūl 2019. 19:31Sī meitene procesā, bez zeķēm locitos ka čūska, tas būtu lieliski un skaisti!
Dzēsts profils
14. jūl 2019. 18:29Mjā..žēl..meitenei tāds augums un izcūkot to tādā zemas kvalitātes kleitā un baltās bērnudārznieku zeķubiksēs
Dzēsts profils
14. jūl 2019. 18:24Oskaram vārdiņsvētkos gards cienasts vai sanācis..iedur ar sakumiem caur to dabīgo apvalku un izgaršo alus desiņas visu garšas buķeti
Dzēsts profils
14. jūl 2019. 18:10Tad asociācijas citas -
Dzēsts profils
14. jūl 2019. 18:09Spur lapa pilnīgi piekrītu ! Kā jau minēju -spīdīgas kalošas, sakumi un neko vairāk
Coroni c. 14. jūl 2019. 18:06Tā sandele jau smīdina tautu un kur var būt tik naglīgs, no paša inboxa bildes nočiept
Coroni c. 14. jūl 2019. 18:03A kas tev tur bij smieklīgs, ko Leduskluci, ko
Dzēsts profils
14. jūl 2019. 17:14Esi uzķēris pareizos objektus..bērni un dzīvnieki savās izpausmēs visunikālākie
Dzēsts profils
14. jūl 2019. 17:10Atvainojos, ja kādu būšu aizskārusi, bet asociācijas šādas
Dzēsts profils
14. jūl 2019. 16:59Izteikšos tik pāris teikumos Iespējams bildes nav nemaz tik sliktas,bet kleita un tās spocīgais materiāls..fasons sabojājis visu darītājas koptēlu.Bez Lielās Lupas skaidrs, ka kleita " labi nesēž" uz auguma,metot desmitiem liekas krunkas
Dzēsts profils
14. jūl 2019. 16:58"FBI polici" .....vāks
Dzēsts profils
14. jūl 2019. 16:56Nē nu forši sasmīdināji ......
Dzēsts profils
14. jūl 2019. 16:55Ejjjj tak tu pa gaisu. Lai nu kurš te būtu māvis par kaukādām tiesībām, saimniekiem, zagļiem ... . Bet nejau nu punduris .
Pauti pašam ganjau tik nesačamdāmi, ka vēl nekarājies kā pats raksti
Dzēsts profils
14. jūl 2019. 16:47Ļoti laba kameras objektīva un prožektoru izjūta..ideāli rakursi,pasvītrojot galveno pamatdomu Arī Luteklītim labi padodas iežēlināt uz mīļuma izpausmēm ar pareizo purniņa izteiksmi Ieraudzīju,iepatikās,vienu paņemtu,kurš piemērotāks man
Coroni c. 14. jūl 2019. 16:12
Paklau vecīt, a tu ir zagls un cit mant, bez tā saimniek atļauj izmantot savtīgos nolūkos
ir sodām ar hari-kiri, без суда и следствие.
Ja kas, es viņu sazvanīju un viņa teic, ka tevi aiz pautiem pakārs
Vasilijs P. 14. jūl 2019. 13:02Dzīvnieks paliek dzīvnieks,nav intelektuālu domāšanas pazīmju,jo apmācīti...
max m. 14. jūl 2019. 12:44Tu man beidzot esi apnicis. Ja ne izdzésisies es publicéshu tavu cv kopumà
Dzēsts profils
14. jūl 2019. 12:05Pareizi Gunar ! Tā vispirms ir milzīga atbildība un tikai pēc tam, ilgi pēc tam, labākais draugs kas "nekad nenodos"
Dzēsts profils
14. jūl 2019. 12:02Un arī tad viņas vēl tikai kandidē uz kauko !!!
