Dzēsts profils
11. jūl 2019. 21:48Nē..nu FANTASTIŠ, Valtera kungs, ..."kā jauna?!?"..tas nozīmē bikla,nepārliecināta un glupa vēl piedevām .Paldies es pieturēšos labāk pie sava vecuma spieķīša,jo ar saviem visiem gadiem jūtos paties lieliski
Guna a. 11. jūl 2019. 21:48Savs laiks rolsroisā braukt , Max..., /baklažānu krāsā ar sudrabu !mhmmm...!/
savs ->> kājām basiņām ...
max m. 11. jūl 2019. 20:53
Roll Royce tumshà violetà ,kungiem un Dàmàm, kuri pazîst dzîves kràsas !
Elva E. 11. jūl 2019. 20:42Skriesim lēnāk !
,,Visur paspēj tas, kurš nekur nesteidzas.,, (M. Bulgakovs)
Vasilijs P. 11. jūl 2019. 20:04Bērziņa kungam atlika parādes Latvijā,ja Pugo kungs saslimis,vadīt...
Vasilijs P. 11. jūl 2019. 20:03Pugo kunga pirmsākumi,Baltijas Kara apgabals
Guna a. 11. jūl 2019. 19:19Gunta ...,
ne jau nu lielražotāji , taču ir arī Latvijā entuziasti , kuri aizraujas ar šī smaržīgā brīnuma - lavandas ! audzēšanu prāvākās platībās - pat savu biznesa nišu tā rodot !
Man ir mani padsmit lavandas krūmiņi - pašai , mājniekiem , taureņiem un draugiem par prieku !
Guna a. 11. jūl 2019. 19:08Dabu nevar piekukuļot , Benita ..., viss tai nodarītais - pie pašiem vien ! atgriežas ...
Guna a. 11. jūl 2019. 19:05Par to jau šis stāsts , Sandri - būt visur iekšā un klāt !
Guna a. 11. jūl 2019. 18:55Jēziņ ! kas par draivu , Valter !
lidojošais kabriolets - nepievīla ...
Valters Z. 11. jūl 2019. 18:32Karsts sildītājs visā augumā ! Būsi kā jauna !
Sandris X. 11. jūl 2019. 17:55Darītāja !
Sandris X. 11. jūl 2019. 17:47
Skriet vajag krosiņu ! Dzīvīte - jāizgaršo !
Dzēsts profils
11. jūl 2019. 13:03deguna sulošanai šķiet šoreiz būšu apgājusi ar līkumu
Dzēsts profils
11. jūl 2019. 11:17Relaksu sinepēs nez vai piekoptu..to tikai tad, kad vajadzība spiež.Relakss vairāk ar piparmētrām, lavandām vai rožlapiņām saistās
Benita,pa rīta rasu ar plikenēm arī viss iespējams sācies..kulminācijā nu krelles un izskaņā būs groks
Dzēsts profils
11. jūl 2019. 11:09Mjā...marinējums pēc pilnas programmas un pēc visiem saklausītiem ieteikumiem..Ņēmu vērā visu,jo galvenais, lai rezultāts tam visam būtu.Ņēmu daudz daudz piparu(lai izskatās vairāk, samistroju to kā Sitopaladi ar Bambusa,kardamona,Garā pipara,kanēļkoka pulveri)Himalaju sāli gan atradu svečtura veidolā,bet tas netraucēja noskrubināt tam stūrīti un parīvēt uz smalkās rīves Paskatījos apkārt..neviens neredzēja..

