Dzēsts profils 11. jūl 2019. 21:48

Nē..nu FANTASTIŠ,  Valtera kungs, ..."kā jauna?!?"..tas nozīmē bikla,nepārliecināta un glupa vēl piedevām    .Paldies es pieturēšos labāk pie sava vecuma spieķīša,jo ar saviem visiem gadiem jūtos paties lieliski

ierakstam «Sarkanie zābaciņi..»
Guna a. 11. jūl 2019. 21:48

Savs laiks rolsroisā braukt , Max...,   /baklažānu krāsā ar sudrabu !mhmmm...!/
savs ->> kājām basiņām ...


https://www.youtube.com/watch?v=WxaMozukGcE

max m. 11. jūl 2019. 20:53


https://www.youtube.com/watch?v=uS8Hk8aoLZY
Roll Royce tumshà violetà ,kungiem un Dàmàm, kuri pazîst dzîves kràsas !    

Elva E. 11. jūl 2019. 20:42

Skriesim lēnāk !  

,,Visur paspēj tas, kurš nekur nesteidzas.,,  (M. Bulgakovs)

Vasilijs P. 11. jūl 2019. 20:04

Bērziņa kungam atlika parādes Latvijā,ja Pugo kungs saslimis,vadīt...

ierakstam «Rail Baltic.»
Vasilijs P. 11. jūl 2019. 20:03

Pugo kunga pirmsākumi,Baltijas Kara apgabals

ierakstam «Rail Baltic.»
Guna a. 11. jūl 2019. 19:19

Gunta ...,  
ne jau nu  lielražotāji , taču ir arī Latvijā entuziasti , kuri aizraujas ar šī smaržīgā brīnuma - lavandas ! audzēšanu prāvākās platībās - pat savu biznesa nišu tā rodot !   
https://www.lsm.lv/raksts/dzive--stils/cilvekstasti/lavandas-latvija-neprats-kurs-parverties-isteniba.a270724/



Man ir mani padsmit lavandas krūmiņi - pašai , mājniekiem , taureņiem un draugiem par prieku !   

ierakstam «... lavandu nakC ...»
Guna a. 11. jūl 2019. 19:08

Dabu nevar piekukuļot , Benita ...,   viss tai nodarītais - pie pašiem vien ! atgriežas ...

Guna a. 11. jūl 2019. 19:05

Par to jau šis stāsts , Sandri - būt visur iekšā un klāt !   

Guna a. 11. jūl 2019. 18:55

Jēziņ !     kas par draivu , Valter !  
lidojošais kabriolets - nepievīla ...

Gunta L. 11. jūl 2019. 18:44

Saulleekts uz asfalta-zjilbinosji.

ierakstam «Rīta agrumā.»
Valters Z. 11. jūl 2019. 18:32

Karsts sildītājs visā augumā !   Būsi kā jauna !

ierakstam «Sarkanie zābaciņi..»
Valters Z. 11. jūl 2019. 18:28

Iesaku kabrioletu !   


Sandris X. 11. jūl 2019. 17:55

Darītāja !   


Sandris X. 11. jūl 2019. 17:51


Sandris X. 11. jūl 2019. 17:47

  
Skriet vajag krosiņu !    Dzīvīte - jāizgaršo !

Dzēsts profils 11. jūl 2019. 13:03

deguna sulošanai šķiet šoreiz būšu apgājusi ar līkumu

ierakstam «Sarkanie zābaciņi..»
Gunars S. 11. jūl 2019. 12:36

Izskaņā deguns sāks sulot !

ierakstam «Sarkanie zābaciņi..»
Dzēsts profils 11. jūl 2019. 11:17

Relaksu sinepēs nez vai piekoptu..to tikai tad, kad vajadzība spiež.Relakss vairāk ar piparmētrām, lavandām vai rožlapiņām saistās
Benita,pa rīta rasu ar plikenēm arī viss iespējams sācies..kulminācijā nu krelles un izskaņā būs groks

ierakstam «Sarkanie zābaciņi..»
Dzēsts profils 11. jūl 2019. 11:09

Mjā...marinējums pēc pilnas programmas un pēc visiem saklausītiem ieteikumiem..Ņēmu vērā visu,jo galvenais, lai rezultāts tam visam būtu.Ņēmu daudz daudz piparu(lai izskatās vairāk, samistroju to kā Sitopaladi ar Bambusa,kardamona,Garā pipara,kanēļkoka pulveri)Himalaju sāli gan atradu svečtura veidolā,bet tas netraucēja  noskrubināt tam stūrīti un parīvēt uz smalkās rīves   Paskatījos apkārt..neviens neredzēja..


ierakstam «Sarkanie zābaciņi..»
Autorizācija

Ienākt