Dzēsts profils 21. aug 2019. 00:19

Smuku beņķi, uz ko sēdēt zem tā ozola, gan jau uztēsa

Dzēsts profils 21. aug 2019. 00:17

Uz šito jautājumu centās atbildēt viens gudrs vīrs jau diezgan pasen apakaļ.
  Neizdevās!!! Tikvien, kā izdeva pirmo gravitācijas likumu un konstatēja, ka jāuzpotē arbūzs uz ozola.
   Vēl aizvien potē...un potē, pa brīžam selekcionē, taču izdevies vēl nav !

Dzēsts profils 21. aug 2019. 00:05

Hmmm... bet vai tām Tavām modelēm vispār kaukas cits ir   ? Vai tikai sandales un kājas   ?

Dzēsts profils 21. aug 2019. 00:03

Vai nē   ! Vēl labāk vispār bez  

Dzēsts profils 21. aug 2019. 00:02

A kādus krūšturus izmantojat    Nejau sintētiku tak, no pet pudelēm   tak ?
    Vajadzētu vienkārši ūdensrozes lapu! Jā ! Pašu rozi aiz auss, bet lapu pie krūts!

Dzēsts profils 20. aug 2019. 23:58

Nu un vēl netraucētu tāda neitrāla kaklarota ! Nu teiksim   ....hmm.... nū....teiksim slīpētu haizivs zobu kaklarota. Vai ī teiksim....pulēti vaļa piena zobi  

Dzēsts profils 20. aug 2019. 23:54

   Astoņkāja taustekļu ādas rokassomiņa

Dzēsts profils 20. aug 2019. 23:51

    Un vēl ga aiši, gaiši zaļa rokassomiņa  

Dzēsts profils 20. aug 2019. 23:50

A   vai Jūs peldriņķus arī izmantojat   ?
Man patīk tie ar pīļu knābīšiem un astītēm. Garšo gan labāk tītaru astītes štovētos burkānos, vai žāvētas vistu astītes. Tās vispār var šķibīt kā rozīnes   .
   Bet pie šitām ūdens sandalēm, kas bildē   , manuprāt piestāvētu rõzā glābšanas riņķis ar uzrakstu "Aurora"  

Benita L. 20. aug 2019. 23:36

Patiesi žēl Perimora!Kaķene sajuta tukšu vietu Tevī un nāca labsirdīgā lūgumā pēc palīdzības.Tu esi miljons,ka pieņēmi viņu! Paša audzināts kaķēns ienesīs jautrību,ne bez rūpēm.Lai jums labi saskan!

ierakstam «...saistības...»
Benita L. 20. aug 2019. 23:21

Nu re kā,varam viens otru pamudināt uz darbiņiem vai nedarbiem!Bet Tev izdevās bagatīgi un man prieks par to!

max m. 20. aug 2019. 21:29

Pirmo es redzéju raibu, pie krievu aristokrates. Pec tam otru, Un péc tam bija Robciks .

ierakstam «...saistības...»
max m. 20. aug 2019. 21:23

Vispàr ar kakiem ir skumîgi !

ierakstam «...saistības...»
max m. 20. aug 2019. 20:54

Man ari bijaj kakhis,Riga Robciks,vispàr grûti

ierakstam «...saistības...»
max m. 20. aug 2019. 20:48

Loti labas sarunas

ierakstam «...saistības...»
Vasilijs P. 20. aug 2019. 19:57

Nevaru spriest!Izmēģini pats uzlabot stigu!

Aleksandrs V. 20. aug 2019. 19:39

Jā, ja jau uzņemamies,tad esam atbildīgi un iejūtīgi...

ierakstam «...saistības...»
Lilija L. 20. aug 2019. 19:35

Smuka kaķene..
Jā..mēs esam atbildībā par tiem, kurus pieradinām..

ierakstam «...saistības...»
Aleksandrs V. 20. aug 2019. 19:27

Paldies,Lilij !  
Vai nav citi faktori,kuri ņem virsroku...
Jā,žēlastības faktors un iejūtība nostrāda.

ierakstam «...saistības...»
Lilija L. 20. aug 2019. 19:23

Tas ir kad sirds saka ''jā'', bet prāts tomēr šaubās.. Šajā gadījumā uzvarēja sirds!     Apsveicu, Aleksandr!  
Un dzīvē lietas nenotiek tāpat vien!.  

ierakstam «...saistības...»
Autorizācija

Ienākt