Dzēsts profils
21. aug 2019. 00:19Smuku beņķi, uz ko sēdēt zem tā ozola, gan jau uztēsa
Dzēsts profils
21. aug 2019. 00:17Uz šito jautājumu centās atbildēt viens gudrs vīrs jau diezgan pasen apakaļ.
Neizdevās!!! Tikvien, kā izdeva pirmo gravitācijas likumu un konstatēja, ka jāuzpotē arbūzs uz ozola.
Vēl aizvien potē...un potē, pa brīžam selekcionē, taču izdevies vēl nav !
Dzēsts profils
21. aug 2019. 00:05Hmmm... bet vai tām Tavām modelēm vispār kaukas cits ir ? Vai tikai sandales un kājas ?
Dzēsts profils
21. aug 2019. 00:03Vai nē ! Vēl labāk vispār bez
Dzēsts profils
21. aug 2019. 00:02A kādus krūšturus izmantojat Nejau sintētiku tak, no pet pudelēm tak ?
Vajadzētu vienkārši ūdensrozes lapu! Jā ! Pašu rozi aiz auss, bet lapu pie krūts!
Dzēsts profils
20. aug 2019. 23:58Nu un vēl netraucētu tāda neitrāla kaklarota ! Nu teiksim ....hmm.... nū....teiksim slīpētu haizivs zobu kaklarota. Vai ī teiksim....pulēti vaļa piena zobi
Dzēsts profils
20. aug 2019. 23:54Astoņkāja taustekļu ādas rokassomiņa
Dzēsts profils
20. aug 2019. 23:51Un vēl ga aiši, gaiši zaļa rokassomiņa
Dzēsts profils
20. aug 2019. 23:50A vai Jūs peldriņķus arī izmantojat ?
Man patīk tie ar pīļu knābīšiem un astītēm. Garšo gan labāk tītaru astītes štovētos burkānos, vai žāvētas vistu astītes. Tās vispār var šķibīt kā rozīnes .
Bet pie šitām ūdens sandalēm, kas bildē , manuprāt piestāvētu rõzā glābšanas riņķis ar uzrakstu "Aurora"
Benita L. 20. aug 2019. 23:36Patiesi žēl Perimora!Kaķene sajuta tukšu vietu Tevī un nāca labsirdīgā lūgumā pēc palīdzības.Tu esi miljons,ka pieņēmi viņu! Paša audzināts kaķēns ienesīs jautrību,ne bez rūpēm.Lai jums labi saskan!
Benita L. 20. aug 2019. 23:21Nu re kā,varam viens otru pamudināt uz darbiņiem vai nedarbiem!Bet Tev izdevās bagatīgi un man prieks par to!
max m. 20. aug 2019. 21:29Pirmo es redzéju raibu, pie krievu aristokrates. Pec tam otru, Un péc tam bija Robciks .
max m. 20. aug 2019. 20:54Man ari bijaj kakhis,Riga Robciks,vispàr grûti
Vasilijs P. 20. aug 2019. 19:57Nevaru spriest!Izmēģini pats uzlabot stigu!
Aleksandrs V. 20. aug 2019. 19:39Jā, ja jau uzņemamies,tad esam atbildīgi un iejūtīgi...
Lilija L. 20. aug 2019. 19:35Smuka kaķene..
Jā..mēs esam atbildībā par tiem, kurus pieradinām..
Aleksandrs V. 20. aug 2019. 19:27 Paldies,Lilij !
Vai nav citi faktori,kuri ņem virsroku...
Jā,žēlastības faktors un iejūtība nostrāda.
Lilija L. 20. aug 2019. 19:23Tas ir kad sirds saka ''jā'', bet prāts tomēr šaubās.. Šajā gadījumā uzvarēja sirds! Apsveicu, Aleksandr!
Un dzīvē lietas nenotiek tāpat vien!.
