Gunars S. 20. aug 2019. 15:49Ingrida, sāc lietot savējo kameru, tad kļūs skaidrs kas nesanāk.
Aleksandrs V. 20. aug 2019. 15:49 Gunār,tā sanāk,izdari labu,tad tev piešui lietu,t.i. - maksāsi uzturlīdzekļus... - KRIMINĀLLIETA....(JOKOJU)
Saki,no skatoties no malas.....
Bet reāli....
Ingrida X. 20. aug 2019. 15:48 Aleksandr!!!
Šis ir visforšākais no Taviem blogiem, ko esmu lasījusi!!! (to jau var redzēt, cik daudz izsauk.zīmju aiz emociju pārpilnības sitas!!! )
Vispār- viens no visvisforšākajiem ierakstiem te!! Tik patiesi silts, ka... nu atkal jau bezmaz sāk vilkt uz visiem 30*+ ārā, kaut arī to nav..
Un tas jaukais humoriņš Nu re!- tiki vecmātes godā!!!
Valija Y. 20. aug 2019. 15:32Būs pateicīga,pēc spalvas nokrāsas-laba medniece, visas žurkas un peles nesīs tev. Kurmjus izkaus -- man tāda bija, un dzemdības arī pieņēmu tikai vienu reizipēc tam vetklinikā pārsēju trubas,bet protams arī dārzā putniņiem spalvas pa gaisu vien lidoja.Izdzīvot viņa var arī saimniecības ekā.
Gunars S. 20. aug 2019. 15:17Visiem labs nebūsi! Un tā radās problēma. Cilvēki ir dažādi, cits nebarotu un neko nedarītu. Un kaķene ar savām problēmām tiktu galā. Viņai būtu ar tām jātiek galā! Bet kā pie cilvēkiem? ( Tagad tu kā vainīgs maksāsi alimentus) Pajokoju. Bet pa nopietnam, tas viss ir interesanti tikai no malas vērojot.
Gunars S. 20. aug 2019. 12:13Zināšanas panākumu māte!
Gunta L. 20. aug 2019. 12:11Skaisti!Zjogi un vaartinji tagad maksaajas bargaa naudaa,bet meistari prot straadaat.
Gunars S. 20. aug 2019. 11:23Jurijs nepadosies! Ar ūsām nevar sajust ,ka produkts ieskābis!
Ingrida X. 20. aug 2019. 10:45.... nu bet, Ķingulīt!- kur nu kurš to relax vislabāk gūst Saki "ežā" Aiz ko nē?- zālainā zemes josliņā starp tīrumiem.. neuzartā.. zīdainā vrb pat..
Ingrida X. 20. aug 2019. 10:40Gunar! Fotoaparāts tad man ir, ieinteresētība arī, zināšanu pietrūkst Tad, kad sadomāsi padalīties (+piepelnīties pie viena ) un organizēsi interesentu apmācības, tad, lūdzu, neaizmirsti ierakstīt mani rindā; ok?
Gunars S. 20. aug 2019. 10:39Parādi kādu...
Gunars S. 20. aug 2019. 10:37Vai tu tāds bez ūsu pienapuika esi!
Aleksandrs V. 20. aug 2019. 10:27Re,kā...
Katram ir savs viedoklis,savs redzējums,sava harmonija - savs vērtējums.
Cik cilvēku,tik viedokļu..
Jauki,ka ir dažādība...Līdz ar to rodas savstarpējā diskusija - domu apmaiņa.
Aleksandrs V. 20. aug 2019. 10:23Labrīt,max !
Ja nebūtu izgājis FORUMU,kuru augusta sākumā izgāju Londonā,tad būtu atbildējis savā ierastā formātā....°
Bet tagad - atturēšos no ....,tamdēļ atbildēju īsi.........
Jauku Tev,max,dienu !!!

