Frēzija v. 24. aug 2019. 23:11 Gunār, magonīte - jā un
... kur pazuda vārdi ....
Frēzija v. 24. aug 2019. 23:10 Vasilij, nu kā lai izprot Tavu domu Wiljams .... nu, tīri neko , čalis ar zaļām acīm
Mani pie gaisa vingrotājiem nepieskaiti, man kopš bērnības ir bail no šūpojošām trosēm
Audzināt mani arī nav vajadzības - ne fiziski, ne morāli, ne ģeopolitiski. esmu izaudzinājusies jau
max m. 24. aug 2019. 21:00 te man uz màkslu pavilka ..
Karogs bija jànofoché !
Un tas ar pirmajà atpûtas dienà ir viss . Visu jau es Tev neràdîshu,Vasilij
max m. 24. aug 2019. 20:52 Duksîts man iepatikàs,tik fotogéniska astîte
Un te pàrsteigums ! Izràdàs Duksîtis peld uz savàm màjàm. uz to kugi. Ieskaties,galva tik àrà
Tur tà màja ostas kantoris,jàpieregistréjas Kapitanam obligàti
Te biletes var iegàdàties uz kugîti ..
zvejnieku tradicionàlà laiva
Te tas pats,bet jau ar distancîti
Vasilijs P. 24. aug 2019. 20:46Būtu to zinājis,labāk būtu uz Kataloniju braucis.
Vasilijs P. 24. aug 2019. 20:45Vācijā pat loti skaidrā esot nav iespejams ar tīrām kājām vīna kalna uzrāpties-pat necentos...lika aut gumijas zābakus!
Benita L. 24. aug 2019. 20:43Tikai beigtas zivis peld pa straumi!Jauks cilvēks,kurš cīnās ar slimību pacietīgi,ar piepūli.Apbrīnoju šo dzīvotgribas kaismi!Tādam jāsaka paldies ne tikai par magonīti,bet viņš ir labas gribas paraugs!Paldies par šo stāstu!
Vasilijs P. 24. aug 2019. 20:42Klintoniem Vācijā,augsti vīna lauki,nekas no jūras vai ūdens...
max m. 24. aug 2019. 20:40 te es ar "slépto" kameru,téloju cipu
nu ko lai es citu ràdu.. atkal pludmale
tas pats uz otru pusi ..
shitie fukshi taisîjàs uz spéléshanu
Un te es jau pietuvojos ostai
Vasilijs P. 24. aug 2019. 20:40Toties Klintoniem Vācijā ļoti daudz vīna...lai jau dzer uz veselību...
Vasilijs P. 24. aug 2019. 20:33Es analoģiski,par cik migranti,cenšos darbu nezaudēt...
max m. 24. aug 2019. 20:31Vasilij ne,nummurs bija pàrsteidzoshi tîrs un pats galvenais,brokastis bija ideàlas ! Apelsînu sula spiestà,uz galda augli,kruasàni un kafiju, meitene pienàk un ielej tieshi tasé. Uzmana,kad jau esi izdzéris. Servis supper,negaidîts pàrsteigums .
max m. 24. aug 2019. 20:25 atkal jûrina ..
sheit 11 muzikanti,dabîgà lielumà un katrs ar savu muzîkas instrumentu. Grupa saucàs La Cibla,18-simtajos gados.Laikam jau màkslinieks skatîjàs péc fotogràfijas.
te viena diversante,iebrauca man kadrà ..
Atkal jûra
Sheit katrà zinà dzîvo Katalànu patrioti
Vasilijs P. 24. aug 2019. 20:19Ir vietas,kuras nakts laikā tūristiem neiesaka...
