Vineta K. 19. nov 2017. 20:34Nu ko forsi.Priecajies.Un nepiesauc,nepatikamas sajutas.Jo lidzko apmaldisies-ta saksies,vis,un nekas...........
Vasilijs P. 19. nov 2017. 19:30Madonna no Ņjujorkas jau nav savējais..
Vasilijs P. 19. nov 2017. 19:29Jo Madonna Ņjujorkā jau nav savējais...
Vasilijs P. 19. nov 2017. 19:23ASV ģenerāļa kungam,ja jau mums ar kodolraķetēm,tad noteikti citur mēs esam daudz vairāk,kapsula.
Vasilijs P. 19. nov 2017. 19:19ASV ģenerāļa kungam,es jau tikpat to nedarīju,kapsula,ja jau mums ar kodolraķetēm,iespējams citur esam daudz vairāk.
Vasilijs P. 19. nov 2017. 19:18ASV ģenerāļa kungam,es jau tikpat to nedarīju,kapsula,jo maza Valsts(citur iespējams esam vairāk,ja jau mums ar kodolraķetēm.
Benita L. 19. nov 2017. 19:02Labi,Gunta,bet
Arī mežrozīšu ziedos var apmaldīties
Tādos sapīties un pēc tam neatskatīties.
Guna a. 19. nov 2017. 18:56Ko lai saka ..., necienot sevi , savu valsti - cieņu no citiem negaidi !
Gunta L. 19. nov 2017. 18:56Dziives liiklochos,taapat kaa triis priedees
Dzēsts profils
19. nov 2017. 16:13Robčik
Dzēsts profils
19. nov 2017. 16:12Da nah visus
Vasilijs P. 19. nov 2017. 15:57Da nu naxxx eķix Britancev!
Vasilijs P. 19. nov 2017. 14:39Krievu valodu!Savādāk Ķīnas hieroglifi būs jāmācās!
Vasilijs P. 19. nov 2017. 14:25Jauna Bruņutehnika,un jau rezerves daļas?! Atraitnis
Vasilijs P. 19. nov 2017. 14:22Tādēļ Briti ir neapmierināti,jo tiks un ne tālak par Sarkanās Zvaigznes ordeni
Guna a. 19. nov 2017. 14:09... mēs būsim - TĀ !
Mēs būsim tā, mēs būsim tā,
Kā ūdensrozes ezerā.
Kā smalkas spalvas cielavā,
Kā putu ceļi Daugavā,
Kā balta svītra karogā,
Kā balta svītra karogā.
Mēs būsim tā, mēs būsim tā,
Kā Ziemassvētki gadmijā,
Kā tautasdziesma vakarā,
Kā ausma rīta nokrēslā,
Kā balta svītra karogā,
Kā balta svītra karogā.
Mēs būsim tā, mēs būsim tā,
Kā margrietiņas vainagā,
Kā bērzu rinda mežmalā,
Kā gliemežvāki jūrmalā,
Kā balta svītra karogā,
Kā balta svītra karogā.
/M. Cielēna/

