Ingrida X. 20. nov 2017. 17:30

Guna+ Raivo= 2 vienā; ceru, to visi- sapratuši jau sen ;))

Ingrida X. 20. nov 2017. 17:27

Traki šablonisks Tavs sveiciens.
Galīgi- ne personisks.
Tādēļ- atstāšu savu- sevī.

Gunta L. 20. nov 2017. 17:22

Forshi,es ariitaagribu!

max m. 20. nov 2017. 16:47

diagnoze - novembris
Viens no man mîlàkajiem Tavéjiem,pédéjà laika dzejoliem, Guna. Dikti mîlsh, îsts shedevrs !


téjas katlins
uz galdina chuch
sapno vins
par rîtdienas téju !


https://www.youtube.com/watch?v=z79pgPn357g

Gunta L. 20. nov 2017. 16:37

Arii cerinhos,kam vienaadas sirdsveida lapas

Margo G. 20. nov 2017. 16:18

Ingrida X. 20. nov 2017. 16:06

Kiseņka!! Liene!!
Bloķē mani, ok?? Laba tāpat visām varām nebūsi!! Ne tai, kas te blefo, gadiem, ne tiem, kas raksta- tikai un vienīgi to- ko raksta, no sevis. /recedīvi nesekos, patiešām; es- nesen, no Rīgas, un man ir daudz citu, personiskāku, manai sirdij tuvāku lietu, par kurām- raudu..../ ... te??- mzl novirzu savas patiesās emocijas, šobrīd.. un tikai...

ierakstam «Piekrīti???»
Ingrida X. 20. nov 2017. 15:55

...... ak, šis sandris.... attiec.pers.- deliģētais....  

ierakstam «Piekrīti???»
Ingrida X. 20. nov 2017. 15:54

zem- 14:07; ja kas- ja Tev vajag vēl- varu sacerēt vēl smukākus; man ir dotumi, virzienā šajā ;)))))

ierakstam «Piekrīti???»
Sandris X. 20. nov 2017. 15:52

ierakstam «Piekrīti???»
Ingrida X. 20. nov 2017. 15:52

....ne jausmas, Kisa, aiz ko uzrakstīji šo blogu-
    ja meklēji smukus vārdus, ok.- tie te ir /zem manis/.
    ja reālas atbildes- arī ok!; varētu paturpināt, bet ne TEV to vajag- pie tam- ne no MANIS ;)
    Tālāk- nesekos- nekas.

ierakstam «Piekrīti???»
Margo G. 20. nov 2017. 15:49

Viss jau ņemts no dabas!
Nekas jauns nav izdomāts!
Un nekas jauns zem saules arī nav...
... no veciem ķieģeļiem uzbūvēta jauna māja!!!

ierakstam «Joga.»
Sandris X. 20. nov 2017. 15:42


– Mammu, mammu, man zem segas briesmonis guļ !
– Dēliņ, kādu pats no nakts kluba atvedi, tāda arī guļ .

Sandris X. 20. nov 2017. 15:30

Patīkama slimība , vēl patīkamāka ārstēšanās !   

Gunars S. 20. nov 2017. 15:12

Nepiekrītu!   Tiesneši melus pieņem par patiesību un soda nevainīgos!

ierakstam «Piekrīti???»
Gunta L. 20. nov 2017. 14:20

Ja taas nav aiz melnaam brilleem

ierakstam «Piekrīti???»
Guna a. 20. nov 2017. 14:07

- Būtiskais nav acīm saskatāms ! Īsti mēs redzam tikai ar sirdi ! kāda gudra Lapsa reiz skaidroja Mazajam Princim..., vēl arī to , ka esam atbildīgi ! par tiem - kurus pieradinām ..., arī to , ka , ļaujoties pieradināties - nāksies raudāt reiz ...
Tā bija dzīvesgudra Lapsa ..., pilnībā piekrītu viņai !    

ierakstam «Piekrīti???»
Ingrida X. 20. nov 2017. 14:03

.... un- vai iet tikai pa vienu vienīgu taisnvirziena laipu interesanti, savas dzīves vērti, liktos Tev pašai?? /tas nav pretjaut., bet- retorika, kā saproti/ ..

Autorizācija

Ienākt