Ingrida X. 20. nov 2017. 17:30Guna+ Raivo= 2 vienā; ceru, to visi- sapratuši jau sen ;))
Ingrida X. 20. nov 2017. 17:27Traki šablonisks Tavs sveiciens.
Galīgi- ne personisks.
Tādēļ- atstāšu savu- sevī.
max m. 20. nov 2017. 16:47diagnoze - novembris
Viens no man mîlàkajiem Tavéjiem,pédéjà laika dzejoliem, Guna. Dikti mîlsh, îsts shedevrs !
téjas katlins
uz galdina chuch
sapno vins
par rîtdienas téju !
Gunta L. 20. nov 2017. 16:37Arii cerinhos,kam vienaadas sirdsveida lapas
Ingrida X. 20. nov 2017. 16:06Kiseņka!! Liene!!
Bloķē mani, ok?? Laba tāpat visām varām nebūsi!! Ne tai, kas te blefo, gadiem, ne tiem, kas raksta- tikai un vienīgi to- ko raksta, no sevis. /recedīvi nesekos, patiešām; es- nesen, no Rīgas, un man ir daudz citu, personiskāku, manai sirdij tuvāku lietu, par kurām- raudu..../ ... te??- mzl novirzu savas patiesās emocijas, šobrīd.. un tikai...
Ingrida X. 20. nov 2017. 15:55...... ak, šis sandris.... attiec.pers.- deliģētais....
Ingrida X. 20. nov 2017. 15:54zem- 14:07; ja kas- ja Tev vajag vēl- varu sacerēt vēl smukākus; man ir dotumi, virzienā šajā ;)))))
Ingrida X. 20. nov 2017. 15:52....ne jausmas, Kisa, aiz ko uzrakstīji šo blogu-
ja meklēji smukus vārdus, ok.- tie te ir /zem manis/.
ja reālas atbildes- arī ok!; varētu paturpināt, bet ne TEV to vajag- pie tam- ne no MANIS ;)
Tālāk- nesekos- nekas.
Margo G. 20. nov 2017. 15:49Viss jau ņemts no dabas!
Nekas jauns nav izdomāts!
Un nekas jauns zem saules arī nav...
... no veciem ķieģeļiem uzbūvēta jauna māja!!!
Sandris X. 20. nov 2017. 15:42
– Mammu, mammu, man zem segas briesmonis guļ !
– Dēliņ, kādu pats no nakts kluba atvedi, tāda arī guļ .
Sandris X. 20. nov 2017. 15:30Patīkama slimība , vēl patīkamāka ārstēšanās !
Gunars S. 20. nov 2017. 15:12Nepiekrītu! Tiesneši melus pieņem par patiesību un soda nevainīgos!
Guna a. 20. nov 2017. 14:07- Būtiskais nav acīm saskatāms ! Īsti mēs redzam tikai ar sirdi ! kāda gudra Lapsa reiz skaidroja Mazajam Princim..., vēl arī to , ka esam atbildīgi ! par tiem - kurus pieradinām ..., arī to , ka , ļaujoties pieradināties - nāksies raudāt reiz ...
Tā bija dzīvesgudra Lapsa ..., pilnībā piekrītu viņai !
Ingrida X. 20. nov 2017. 14:03.... un- vai iet tikai pa vienu vienīgu taisnvirziena laipu interesanti, savas dzīves vērti, liktos Tev pašai?? /tas nav pretjaut., bet- retorika, kā saproti/ ..
