Ingrida X. 20. nov 2017. 14:00Nē. Nepiekrītu. Ar gadiem iemācās melot arī- acīm. Dmž. /es runāju par to, ja vsp rodas tada vēlme- melot/izlikties//.
Guna a. 20. nov 2017. 13:59Gunar ...
silta elpa sasilda vnm - arī no tālienes nākusi ..., no aizsaules pat ...
paldies Tev par šo video - viena no manām mīļākajām filmām !
... gaidi mani -
un atnākšu es !
tikai gaidi Tu -
................. ļoti .
Viņa gaidīja - ļoti ! Viņš - atnāca ...
Ingrida X. 20. nov 2017. 13:55.... iegaumēju, Maksimka. Tad, kad nevervelēsi, bet runāsi visiem saprotamā latv.val., tad- nenoliedzami!- vērsīšos pie Tevis /kas zina- vrb likmes pēkšņi kritušās?? ;)/ ....
Jaukus Tev pēc-svētkus!!! :))
Guna a. 20. nov 2017. 13:54Raivo ..., rudens viegli transformējas pavasarī - mīlestības elpas sasildīts !
Vineta K. 20. nov 2017. 13:14Pilniba.JO ACTINAS NEMELO-VIENIGAIS JAMAK VINAS SASKATIT,KO VINAS IZSAKA.
Raivo K. 20. nov 2017. 12:48Trīs priedēs , internetā , svešā gultā ........... kur vien sirds kāro !
Guna a. 20. nov 2017. 11:54Ak ! kuram negadās - tulkojumā apmaldīties ...
Guna a. 20. nov 2017. 11:51Gunar...
rēzekniešiem ir paveicies - mums ir Sirokēzs ! kurš vnm iemūžina superīgos video pilsētas un rajona svētku norises , kultūras un sadzīves aktualitātes ... un ne tikai !
Dzēsts profils
20. nov 2017. 08:55Apmaldīties cilvēku pūlī un ieklausīties..daudz svešas sejas,.. svešas dzīves,kurām nemanāmi paslīdi garām un nejūties vairs kā svešinieks
Gunars S. 20. nov 2017. 07:49Reportaža no Rēzeknes lieliska! Paldies!!!
Gunars S. 20. nov 2017. 07:16Es nekad neesmu zinājis,kā tad ir pilnīgi pareizi! Pat pulkstenis mūs apšmauc.Kļūdīties gultā ir cilvēcīgi.
Dzēsts profils
19. nov 2017. 23:56Bermundiski
Aļoša R. 19. nov 2017. 21:57Wokolādes kafejnīcā...kur smaržo ..saldeni ..rūgti...saldi...un piparoti....
Benita L. 19. nov 2017. 21:43Gunār,pieļauj iespēju apmaldīties gultā?
Gunars S. 19. nov 2017. 21:22Sāc mācīties!
un būs tev pops!
Gunars S. 19. nov 2017. 21:12Pagājušā naktī kaimiņienes gultā nebiju,
jo visu atceros!
Inta J. 19. nov 2017. 20:44...zinām ,baidāmies...un ,vienalga.. apmaldāmies
