iim e. 30. dec 2017. 18:55

Tas nav mans nosaukums!!!
,Man maģija ir pavisam kas cits@!!!!    

Benita L. 30. dec 2017. 18:53

Ja nav,tad piefantazē.

ierakstam «Man gan kumosa nav!»
Benita L. 30. dec 2017. 18:51

Šobrīd esmu bez skaņas - tehniskas problēmas.Tāpēc varu teikt,ka redzēju pliki kailu zilumu ar viegli piesegtu mirgojošu spožumu,Šaha dēlim ar kauliņiem nav ne vainas - prāta spēles vienmēr cieņā!Kur maģija?

iim e. 30. dec 2017. 18:51

Kā redzu tevi pārmaiņas neskar-- tivi priecina  šī tava  čaula???

Gunars S. 30. dec 2017. 17:58

šis nav bezpajumtnieks

ierakstam «Man gan kumosa nav!»
Gunars S. 30. dec 2017. 17:56

pucētājs uzpucejis

ierakstam «Man gan kumosa nav!»
Gunars S. 30. dec 2017. 17:54

luteklītis,apmierināts un vēl skatās

ierakstam «Man gan kumosa nav!»
Gunars S. 30. dec 2017. 17:48

Šīm meičām vienmēr labi ar pilniem vēderiem sagaidīs 2018.  

kas par skaistiem nadziņiem!

un liellopam pat zāle pieejama

pilsētas plašumos!

ierakstam «Man gan kumosa nav!»
Ingrida X. 30. dec 2017. 17:45

.... nez vai- dikti nu ietilpstu Tevis minēto JAUKO DĀMU pulciņā, bet, noklausoties to, ko nu noklausījos:
     Atteikties, lai iegūtu?? - un tā nupat ir maģija kkāda tur??? nesmīdini, un viss.
     Es runāšu pa savam: klusēt; nedot mājienus, nekādus tur.... un, sevī, ciešāk par ciešu- gaidīt. Nesagaidīšu?? Tātad?- nevajadzēja un viss. Un izbeidz vienreiz to demagoģiju, ka sieviete ir tikai- rīks. Skaidrs??? ;P;P.. slāpē savu pašapziņu, mzl,  jo esi iebraucis auzās, mazdrusku ;D :D :D  iim es.

iim e. 30. dec 2017. 17:33

Neiesaku nekad to ko pats neesmu vismaz pamēmēģinājis!!
Strādā šī metode un seni e arī sen ir atzinuši, ka izdzīvos tas , kas mainīsies!!

Margo G. 30. dec 2017. 17:13

To pašu metodi piemēro arī sev!!!

iim e. 30. dec 2017. 16:49

Vasilij!! Tu  es saprotu, ka tavā dzīvē pašiem gadiem nekas nav mainījies -- joprojām pīpē un lidinies!!! Nu lido vien tālāk!!

Vasilijs P. 30. dec 2017. 16:10

Brituks labākā mamma,un visu to labako ģimenītei!Neiedziļinies par ugunskuriem.

Vasilijs P. 30. dec 2017. 16:08

Peļmeškas...

ierakstam «Man gan kumosa nav!»
Ingrida X. 30. dec 2017. 15:41

/ne labākais foto patrāpījās, gribēju citu, kā daudzreiz- nošāvu mzl greizi.. nekas..  / .. galvenais, ka gribēju ko vnk smuku!!!!!! :)))))

Ingrida X. 30. dec 2017. 15:39

.... bet kas tad, iim es, esmu es, Ingrida????? Esmu savā ziņā vienpatīgs cilvēks, bet, tai pašā laikā- mani vnm, saproti- VIENMĒR!!!!!!!- atbruņo patiesa sirsnība, patiess mīļums, patiesa vēlēšanās palīdzēt, izdarīt ko jauku, patiesa vēlēšanās būt vnk blakus, kopā.... tik ļoti mani, ar ĪSTU SIRSNĪBU!!!!!, vakarpēcpusdien pārsteidza divi Cilvēki, un.... ai, nu kam es te atkal to, kas nav vajadzīgs nevienam???..
     Aprēķins, tikai aprēķins, ja kas, sāk pavaldīt arī lielāko daļu manas tautas- latviešu. Un tas ir tik bezgala skumji, ka... labāk neturpināšu.
     Jā, un laikam tāpēc mani tik silti skāra tas mazais, it kā, notikums, ko aprakstīju šai ierakstā.

     Paldies, ka ielūkojies, paldies par to, ko uzrakstīji.
     Arī TEV- lai daudz daudz jauka!!! 2018-tajā!!!  

iim e. 30. dec 2017. 15:34

Tas tik tiešām bija nejauši -- gāju iekšā inboxsā un tur priekšpusē bija ar visu bildi !! Tāpēc arī izlasīju!!! Bet šis jau nav vienīgais tāfds stāsts!!

max m. 30. dec 2017. 15:18

Velc vien laukà to paslépto kûpinàto cùkkrûtinu - neznaudzies !

ierakstam «Man gan kumosa nav!»
Ingrida X. 30. dec 2017. 15:14

muldi nu vairāk!!- kumosa Tev nav!! :P:P


https://www.youtube.com/watch?v=Y8ExLmtim1g
....................................................................
no komentiem:
.... Песня звучит круто на латышском языке и на русском, жду eng. версию) PV вы молодци,главное будьте не в политики!

ierakstam «Man gan kumosa nav!»
max m. 30. dec 2017. 15:13

man ar stàv rezervé kirbju zupina ar sausiniem 1 janvàra rîtam ! Uzvilks labi dûshu - bûs îsts brînums !  

ierakstam «Man gan kumosa nav!»
Autorizācija

Ienākt