Vasilijs P. 31. dec 2017. 16:23

Joko?!Sniegbaltīte un attapīga!?Kurš bērns tadai skries klāt?!

lita s. 31. dec 2017. 16:09

Es pastrīdos ar Ingr'du, nebūtu jau interesanti, ja visi domātu, uzskatītu visu pēc vieniem principiem...bet šeit nu es galīgi piekrītu Ingrīdai par Gedrovicu,...mani ar sūtīja dižais latvju tautas patriots sūkāt Putinam kaut ko... ar  šitādām pafosām frāzēm runāt, beigt ar - cīņai gatavs! un īstenībā būt galīgi rupjākam par aunu aunu. Lai jau paliek.
Laimīgu mums visiem Jauno Gadu! Lai bijušās vasaras siltums silda, atmiņas!

lita s. 31. dec 2017. 15:54

Man patīk gudri runājoši vīrieši, bet šito galīgi garām, nekā nevar uztvert. Nav tur pat ko riet! Būtu ielicis ko skaistu Vecgada pēdējā dienā Domāšana ieslēgta, uz kāda pašpārliecināta pamuļķa, kas tur tērgā, nu die nav jāatbild. Punkts un āmen.

Sandis x. 31. dec 2017. 15:24

tu tik gudra, Benita, vai ar savu blogu un resnuli ar Mediņu vari novērst to kā pirms jaunā gada zaudēs darbu ap simts cilvēku?
sliktais tētiņš vai māmiņa nebija mīļa?

sludināt nenozīmē kaut ko darīt.....

Benita L. 31. dec 2017. 15:00

Nē,Sandi.Apspriest drīkst,taču Tu neapspried,bet nosodi.Tad,kad cilvēks sāk darīt ko labu,latvietim ir tendence meklēt tajā ko šausmīgu.Kamēr Tu pats neredzi,ko savā sētā vari labu izdarīt,nekad mūsu sēta nebūs jaukākā,skaistākā,vismīļākā.Vajag izraut to nezāli no sevis,kas traucē uzņemt pozitīvo.Kļūstiet Jaunā gadā labāki!

Sandis x. 31. dec 2017. 14:15

to Margo Gold 14:13
ēd pati..... un padalies ar Mediņu:)

Margo G. 31. dec 2017. 14:13

Sandi, uzēd kūku būsi arī nobarojies lopiņš, t.i. tēviņš...

Sandis x. 31. dec 2017. 14:00

kaut kāds nobarojies kuilis, kurš sevi uzskata par priesteri, nāk klajā ar paziņojumiem VISIEM ka patiesība ir viņam, un man nav tiesībās par to "kārno" nabadziņu izteikties, Benita?

iespējams ka to Mediņu patēvs seksuāli izmantoja un tagad tik noliedzošs ir, bet lai paliek uz viņa sirdsapziņas...... ka jau teicu- politiķi un priesteri lielākie meļi  

Benita L. 31. dec 2017. 13:45

Sandi,beidz visu apšaubīt tikai tāpēc,ka Tev nav tīkams temats apspriests.

Sandis x. 31. dec 2017. 12:42

vēderu gan nobarojis, tas priesteris:))) tā kā dirižablis:)))

kā ar to Bruknu vel vajadzētu papētīt... ka tāds gudrinieks tika pie tādas muižas, kārnais Mediņš

Benita L. 31. dec 2017. 12:24

Nē,Sandi,viņš jau runā un dara,ceļot skolu Bārbelē puikām un arī tēviem,ko veido uz likvidētās pamatskolas.Bet Bruknas muižā dzīvo un strādā vīrieši,kas ārstējas no alkoholisma vai jūtas citādi apmaldījusies,veicot būvdarbus skolā.
Pa ausīm Tu šodien bļausties kā gestapo nonācis!

Sandis x. 31. dec 2017. 12:00

stulbs apgalvojums, nekas vairāk...... ja konkrētam, A.Mediņam, nav kaut kas bijis, nenozīmē ka nevienam nav bijis........ problēmas ir un vienmēr tās ir bijušas, bet spelēt uz "ausīm" var tikai politiķi un priesteri...............

kur tad risinājums? ko vajag mainīt vai savādāk darīt? ko tas priesteris klusē ka partizāns gestāpo?

Benita L. 31. dec 2017. 11:50

Doma jau bija par vīrieti,kura iniciācija ģimenē rada problēmas.Ne jau visi ir ar problēmām,daudz pozitīvu.Taču šo rakstu rakstījis vīrietis nevis sieviete.Vīrietim jābūt stiprākajam,gudrākajam,taktiskākajam,lai sieviete nejustu vajadzību no pazemības lauzties ārā ar savām ambīcijām,tai skaitā negatīvajām.

SFI L. 31. dec 2017. 11:35

  Sievišķā solidaritāte nostrādāja, kur tu saskatīji,
ka runa tikai par vienu sievieti, minēta ir mātīte,
tu tik ļoti aizstāv mātītes , nu kam kas tuvāks
Runa ir par sieviešu solidaritāti, līdz caur tiesu var pierādīt pretējo,
un vai nav taisnība, ka sievietes tagad iedzer vairāk un smēķē vairāk,
nekā vīrieši un ārpus ģimenes meklē attiecības,
jo savs vīrietis, kā izteicies, neprot vairs mīlēt
Tu savās domās neatpaliec no bāriņtiesas,
kurā strādā arī personas, kurām trūcis mīlestības un vīrietis
ģimenē bijis tikai bezkaislīgs tēviņš

Dzēsts profils 31. dec 2017. 10:45

Jūs acīmredzot, Andri, kaut ko esiet attiecībās palaidis garām.Šad tad Jūs esat teicis:"Kas gan viņai trūka???"Bet varbūt atbilde ir-Jūsu uzmanības??Kādēļ iedomājaties,ka atnesīsiet mājās pēc ilgas prombūtnes kaudzi naudiņas un dāvanas un Jūsu Sieviete būs bezgala laimīga?!?Tā ir atpirkšanās, bet ne mīlestības izpausme...

SFI L. 31. dec 2017. 10:19

    Latvijā ir arī daudz mātītes, bet trūkst  bērniem kārtīgas mātes,
pat bāriņtiesas atbalsta izmeklēšanas procesā mātes tikai tāpēc,
ka viņas solidāri ir sievietes, bet tiesas procesā izrādās, ka ir
tikai mātītes, kuras var bērna klātbūtnē uzkvencēt kāsīti,
izdzert ar draudzenēm pa bamslītim un turpat ar kādu draudziņu,
bērnam redzot nolikt koku.
   Vai tagad nēsam vienlīdzīgās lomās???
Kur mātīte ir atpaliek no tēviņa

SFI L. 31. dec 2017. 09:49

   Gunta, tuvāko 5 gadu laikā, izmaiņas var būt minimālas.
WIFI nezudīs, 3G jau noiets etaps, bet darbojas teicami,
4G tkai attīstās, Lattelecom ar LMT gatavojas tuvākā laikā apvienoties,
tas nozīmē lētāku internetu un varāk WIFI punktu visā Latvijā,
lielāku piekļuves iespēju internetam un šāds komplekts ir ideāls
mājas datora aizvietotājs.

Dzēsts profils 31. dec 2017. 09:32

Žēl, ka audzināšana tik proporcionāli daudz uzkrauta tieši uz sievietes pleciem..tieši tādēļ šāds rezultāts.Kā apburtais loks un pa slidkalniņa spirāli noslīd līdz "bumsim" zemē
Tēvi gan šo to iemācīja..iemācīja risināt problēmas ne izrunājoties,bet klusējot un meditējot pie  pudeles

Dzēsts profils 31. dec 2017. 09:21

Lai arī jūtas bezgala labs psihologs un sieviešu pazinējs,bet gala rezultātā paliks tāpat vienkārši vīrietis, kurš nekad nav izprastis sievietes dabu, lai arī cik cenšas to ietekmēt  ar savu maģiju..Vau..vau

Gunars S. 31. dec 2017. 07:55

Vasilij, tev taisnība!   Labāk parunāsim par peļmeškām!

Autorizācija

Ienākt