Gunars S. 31. dec 2017. 07:53

Piepūderēt smadzenes,  

tādu darboņu saradies daudz.Lētticīgo netrūkst!

Vineta K. 31. dec 2017. 00:47

: Taisniba.Jo tagad ta orentacija,ir serga.Un jo talak jo trakak.Diemzel,izskatas tas bums neparstas iespaido jauniesus.Visatlautiba,laika trukums,finansi,un vel daudz citu iemeslu.Ta,ta dzivite iet uz krahu.

lita s. 31. dec 2017. 00:19

Nē, neteikšu, man šovakar vienā pasākumā bij izcila satikšanās nejauši ar 4 bērnu māmiņu...man īstenībā bij tāds prieks! Sak - cīnamies, nav viegli, daru visu, ko māku (es domāju, ka ļoti daudz!), bet tā laime staroja!

Benita L. 30. dec 2017. 23:59

Un pirmo reizi lasīju par tādu teoriju,ka mūsu pedagoģija pamatā ir domāta meitenēm,jau 2.vai 3.klasē puikām izteikta atpalicība,nespēja,nevēlēšanās.Latvijas izglītība ir vairāk orientēta uz sievišķīgo domāšanu.Izslēgts ir risks,uzdrīkstēšanās,drosme.Puika ir enerģijas avots,ja to noslāpē mazam puikam,tad pieaugušam to grūtāk atmodināt.Vispār jau skan loģiski.

lita s. 30. dec 2017. 23:56

Patīk, ka ļaugis aizdomājas...
Kāda starpība, kur tas Jēsus dzimis, viņš atnāca pie ebreju tautas, ne pie mums. Ko mežģīt galvu, kad un kur viņš dzimis. Mums ir ziemas Saulgrieži., kad laiks un daba mainas.

Gunta L. 30. dec 2017. 23:52

Lai pievilktu tuuristus

Gunta L. 30. dec 2017. 23:51

Ar laiku arii shis klhuus par raritaati

Valija Y. 30. dec 2017. 23:41

Jā gan --- tiem tēviņiem nebij tēva piemēram, tēva kurš iemāca--negribi bērnu,lieto prezervatīvu,iemacīt ka bērnu gādā divi --un diviem arī atbildēt.Nevis uzgāzt visu vainu uz viena..

Benita L. 30. dec 2017. 23:38

Vajadzētu gan būt savādāk.Man ļoti patika šī cilvēka raksts.
Mūsdienu vīriešu iniciācija - ja trūkst fiziskās aktivitātes,tad vīrietis lēnām pārvēršas par tādu kopjamu un saudzējamu dēliņu,kura sieva pamazām pati iemācās tikt ar visu galā un mamma sanes malku.

Gunta L. 30. dec 2017. 23:20

Mammaam lielaaka slodze,bet ir jau arii teevi,kas   vieni audzina beernus un ne slikti tiek galaa,bet ghimene kaa normaals instituuts driiz laukam izzudiis pavisam

Vasilijs P. 30. dec 2017. 23:18

Kapiņos biju...

Vasilijs P. 30. dec 2017. 20:59

Atpazīšanas parole-saskaņota-nemainīga

Vasilijs P. 30. dec 2017. 20:42

Atpazīšanas frekvence-120-140 MhZ

ierakstam «Man gan kumosa nav!»
Vasilijs P. 30. dec 2017. 20:34

Par peļmeškām?

Valija Y. 30. dec 2017. 20:06

Katram savs galda servējums...latviešu virtuve..
Mans citādāks---franču virtuve--ļoti maz, bet ļti dārgi...

-- labu man apettīti..

ierakstam «Man gan kumosa nav!»
Gunars S. 30. dec 2017. 20:04

Ta ir tikai jociņš! Paldies!

ierakstam «Man gan kumosa nav!»
Gunta L. 30. dec 2017. 19:52

Kaut,kam piekriitu,kaut,kam nee,manshkhiet,ka Latvijaa 50% sievietes ,tieshi taa arii dara,velns vinhu zina,kaapeec,jo rezultaata kaa nav taa arii nav..

Benita L. 30. dec 2017. 19:46

Šahistiem pati spēle ir maģija,jebkurā gadījumā viss notiek prātā arī tai  maģijai ir skaidrojums.Maģija pievelk,bet pievelk tas,kas patīkams,un patīkamo vairojam ar vēl patīkamākām lietām.

Gunta L. 30. dec 2017. 19:40

Zirdzinhi fascinee,skaisti un izskataas laimiigi,es gan peedeejaa laikaa vairaak skatos uz sunhu pusi,nez kaapeec taa,lai Tev lieisks sveetku galds un labi garshi=o!

ierakstam «Man gan kumosa nav!»
Gunta L. 30. dec 2017. 19:36

Prieks par konkreeto iznaakumu,bet vecais nodraaztais teiciens,labi tur,kur manis nav darbojaas

Autorizācija

Ienākt