Ingrida X. 8. jan 2018. 20:10

    Nezinu, Lita.
    Pērku, un jau vakaru n-to, cepu tos Fischfinger-us; ja kas- man ļoti iepatikusies, nu jau laikam mēnesi vsm, "Rapšu eļļa ar SINEPJU aromātu" + garšu arī; ražota Iecavas nov. /bet- klāt noteikti!!!! vajag salātiņus kkādus!!!; pamainīt- burkāniņus+ķiplokus; tad vnk ko citu.., bet- pamainīt!!!/; mana Meita, savukārt, lieto salātiem, tieši tādā pašā fasējumā /0,25l/ ar citronu un vēl kā tur garšu, neatceros; bet garšoja viss labi, ļoti!!!!  
     Izdevušos Tev nedēļu!!  

Ingrida X. 8. jan 2018. 20:03

.... nee gan- ne jau Agrim ļoti šaura pasaulīte, kā nu viņš cenšas mums to pasniegt, bet pārāk sašaurinājis veidu- KĀ TIEŠI..
     Par cik Tu, Vasja, pazīsti Agri personīgi, mācies tak cilvēku sapurināt un tml.!!!!; tgd, kā zini jau, moderni teikt: cel Viņa, tā Agra, pašapziņu, Vasjeņka, ne mans...

Guna a. 8. jan 2018. 19:12

Es arī ...

Guntars x. 8. jan 2018. 18:22

  
Jau skrienu !

Guna a. 8. jan 2018. 17:49

Nu beidz...,   gan jau skrietu pēc kādas cmukas Ievas - papēži vien zibētu !  

Sandis x. 8. jan 2018. 17:45

ehh, tas bija sen vairs nav taisnība..... bet iespējams varētu špagatā iesēsties, nu vienu reizi toch:)

toreiz visādi bija un partneres vietā slotu vajadzēja izdancināt:)))
žēl nav foto no tiem laikiem:)))

Guna a. 8. jan 2018. 17:38

Sakki...?   saintriģēji ...

Sandis x. 8. jan 2018. 17:33

es bērnībā modernos dejoju;)

Guna, Babītes Kulturas namā ne tas vien bija

Guna a. 8. jan 2018. 17:29

Hmmm..., tas ir mājiens , uzdodu lai jautājumu - cik ...?

Guna a. 8. jan 2018. 17:27

  

Sandis x. 8. jan 2018. 17:27

ehhhh, da ne tak, bet varbūt ka jā.....
nezinu   

vel bija tāda lieta kad draudzenes sāka runāt ka vīrieši tādi un visādi, ka tik vienu vajag..... un tad man paspruka- meitenes jums seksa laikā vairāki orgasmi.... un atkal draudzenes saskatījās........

manējā godīgi atbildēja ka visu vakaru draudzenes jautāja- cik?

Guna a. 8. jan 2018. 17:20

Nošarmēji......... draudzenes ...?

Sandis x. 8. jan 2018. 17:18

peldbikses nebija

ne nu, nevar tā darīt piekrītu, bet apkārt bija mūsu kompānija un citu pludmales apmeklētāju arī nebija:)

pats jautrākais, ko nemazs neparedzēju, ka draudzenei sāka uzdot jautājumus draudzenes...... tas bija prikols     

Guna a. 8. jan 2018. 17:13

Būsi laikam ,,Ādama kostīmā,, peldējies ...?

Sandis x. 8. jan 2018. 17:12

ehhhhh, kad es Rojā  pieejot pie jūras draugu pulkā nolēmu noģērbties un nopeldējos.....
visi bija šokā:)    

ne kas traks nenotika, bet manai draudzenei bija jautājumu  

Guna a. 8. jan 2018. 17:03

Hmmm...

Sandis x. 8. jan 2018. 17:02

joprojām nezinu:)
ka jau rakstiju, tas tak tikai aņuks   

Guna a. 8. jan 2018. 17:00

............. un tagad...?  

Sandis x. 8. jan 2018. 16:58

ir vecs aņuks.......

kaķene saka runcim- spēlējam paslēpes, bet ja neatradīsi mani tad būšu  ta jā skapī.....
kad biju mazs nesapratu kāpēc kaķene tā teica:)))

Autorizācija

Ienākt