Dzēsts profils
7. jan 2018. 17:25Bet tik tālu vēl nav aizdomājies,ka varētu pārnest pāri tiltam un tad to izmest..vēl joprojām gaida,kad miskasti tam piekabinās priekšā...pakaļā
SFI L. 7. jan 2018. 17:11Vienkārši, paņem lāpstu un roc, paņem spalvu un velts, lai burti rodas
darot darbu paliekošais, padarītais neatņemams
max m. 7. jan 2018. 17:11Pilsétas mérija laikam nav izvietojusi pietiekoshi grozus atkritumiem . Bet labà griba te redzama .
SFI L. 7. jan 2018. 16:57Man būtu kāda kompete ...es ar uzcienātu...
max m. 7. jan 2018. 16:54Aleksandr, tas pelu mazulis laikam gribéja paslépties tavà bikshu starà !
Eza fochka arî smuka . Labi nokadréta. Ezîtis atrodas kontrasta asumà, bet apkàrtéjais fona plàns viegli izplûdis . Tieshi kà portret foto !
Sandis x. 7. jan 2018. 16:32Ķeņgarāga promenādē bija bija smuki izvietoti suņu kakuču savākšanas vietas maisiņu ņemšanas vietas, tagad tie konteineri ir tukši........
Jūrmalā aizliegts pa pludmali staigāt ar suņiem, bet to dara, pat pašvaldības policistu priekša un arī ir labi.........
ko ar tiem darīt?
Gunars S. 7. jan 2018. 15:40Paldies Kisa. Ļoti garšīga,apēdu,saka esot pat veselīga!
Vasilijs P. 7. jan 2018. 14:51Katra beigas ir kam sākums...atraitnis
lita s. 7. jan 2018. 13:45Ja, droši vien vācieši Fischfingeru nesaprot! Bet vai tad Latvijā var nopirkt zivju pirkstiņus bez cita uzraksta?
Gunars S. 7. jan 2018. 13:44Nopirku šokolādes
sapratu ka esmu iegrābies,visīstākā sojene pat bez šokolādes aromāta. Bet ''Laimas'' trifeles, vēl arvien ir lieliskas,tikai mazāka izmēra,tātad kilogramā vairāk papīra.
Kisa K. 7. jan 2018. 11:02Labrīt, Andrīt!
Ne jau slàpes izškir visu, bet noskanojums redzèt saskatīt kko kràsainu
Priekà par jauko svétdienu!
SFI L. 7. jan 2018. 10:59 Labrīt Kisiņa
Apgaismo mūsu tumšos prātus, cik gardi un kvalitātē tie “Laimas”
brūvējumi tagad, vai tā ir kā Gunars stāsta
Gunars S. 7. jan 2018. 10:32tajās iekārotais šķaidījums,pustukša tilpumā radīja tikai izbrīnu. Arī pārējās, kuras sauc par ''Laimas''šokolādes konfektēm,neliecina ka tā būtu patiesība.
Aleksandrs V. 7. jan 2018. 10:27Max,man arī bija pārsteigums...Ejot pa ielu,satiku kādu būtni,kas piesaistīja manu uzmanību Labi,ka paspēju piefiksēt....
kā arī
SFI L. 7. jan 2018. 10:13Vasīlij, tas ir dārgākais viltojums ko piedāvā,
jo daVinči un Kristus nebija pazīstami, tātad Kristus uz gleznas ir viltots
Dzēsts profils
7. jan 2018. 09:54Man gan šie pirts prieki atklājušies ne tik ļoti sen,lai arī bērnība pavadīta pilnīgos laukos pie vecvecākiem,nez kādēļ nevienam no viņiem nav bijusi pirts, tādēļ joprojām ievācu info par sev interesējošo tēmu un šķiet gatava izmēģināt vēl daudz ko,sākot ar smaržu buķetēm,pīlādžlapu slotiņām,organismu attīrošām tējām un rituāliem, kas piemēroti tieši man
Gan jau, ka pie visa vainīga tā Jūle ausis pati piesegusi ar burvīgu matu lentu un ne vair dzird ko normāli i neko
Vasilijs P. 7. jan 2018. 09:52Nezināju,daViņči glezna ar Kristu,tagad maksā 400miljonus....
Vasilijs P. 7. jan 2018. 09:50Nezināju,daViņči glezna ar Kristu,tagad maksā 400miljonus...
