Gunars S. 10. jan 2018. 19:02

Ne  katrs zina kur ir neizsmeļamās bagātības! Vai tās nav kaimiņa kūtī?

Valija Y. 10. jan 2018. 18:34

Nu naf žēl ---jo zinu -kur ņemt vēl...

Gunars S. 10. jan 2018. 18:29

Tu tāda lādzīga,gatava padalīties.

Valija Y. 10. jan 2018. 18:23

Bet man jau arī nevajag daudz....

Gunars S. 10. jan 2018. 18:09

Valija,nu kā tā var,vēl kāds kārumnieks atņems!

Gunars S. 10. jan 2018. 18:08

Valija, tu vari salipināt,ja gribi!Bet es cenšos kā Sandis, ēst ēdamo un slavēt,bet nekā. Kārli, iesaiņojumā izlasīt nav iespējams! Marketinga triks!

Valija Y. 10. jan 2018. 17:55

Vēl labāk lipināt pa vakariem pelmeņus mājās un salā iznest laukā...

Dzēsts profils 10. jan 2018. 17:51

Vismaz godīgi uzrakstīts kas sastāvā. Būtu vēl normāliem burtiem, bez lupas salasāmiem, tad būtu pavisam jauki

Gunars S. 10. jan 2018. 17:50

Uz Čabulīšiem es uzrāvos ēdot,atbaidoša garša,tad izlasīju no ka tas ir. Pērkot bija jāizlasa satāvu! Mazulīši bija lieliski,nosaukumi tik līdzīgi...

Valija Y. 10. jan 2018. 17:34

Ir vēl ''mazulīši''ar gaļu --protams cena ar par gaļu nevis par cūku ādu... lai garšo.. bet šie ir viltus reklāma..

Sandis x. 10. jan 2018. 17:20

kad gatavosi pelmeņus uzaicini mani:)
garšo...................

Sandis x. 10. jan 2018. 17:05

krievi gan ir blakus......
tikai putinu vel nepamana 9 maijā......

P.s.

rakstu nelasīju jo daudz burtu........

ierakstam «"Latviskās" partijas»
Dzēsts profils 10. jan 2018. 16:10

Vīriešiem šādu iespēju palaist garām laikam būtu pagrūti Vēlams tomēr neizvēlēties ozollapu pīckas

ierakstam «Lauku idille»
Jurijs Ķ. 10. jan 2018. 16:04

Pirts ir vienīgā vieta, kur bez sirdsapziņas pārmetumiem, var sist sievietei ar slotu un tevi neviens par to nenosodīs  

ierakstam «Lauku idille»
Dzēsts profils 10. jan 2018. 16:00

ierakstam «Lauku idille»
Jurijs Ķ. 10. jan 2018. 15:58

Man kļūst karsti

ierakstam «Lauku idille»
Dzēsts profils 10. jan 2018. 15:24

Vasilij,bet varbūt nav nemaz tik traki?Tev šķietamā krievu mafija izrādīsies vienkārši Andrejka Mjagkovs, kas ar draugiem pēc pirts ne tur aizlidojis? Kā Tev šķiet?

ierakstam «Lauku idille»
Vasilijs P. 10. jan 2018. 15:22

Vitu tikpat neuzrādi,mums diviem...atraitnis

ierakstam «Lauku idille»
Vasilijs P. 10. jan 2018. 15:20

Labāk dzīvoklī...

ierakstam «Lauku idille»
Dzēsts profils 10. jan 2018. 15:17

Meklēt vainu otrā,viņa pasaules redzējumā un audzināšanā...censties iesist ar bomi otra paurī savus uzskatus un galu galā sarīkot īstu asins pirti...Es par reklamēto filmu "Asins pirts",jo ceru, šeit tik ļauni vēl nav

ierakstam «Lauku idille»
Autorizācija

Ienākt