Gunars S. 11. jan 2018. 06:10Andri,vairs nekreņķēšos, jo esmu tapis par labdari! : : Valija yyyy,ja cilvekam ir noslēpumi, tas iekļūst intresanto sarakstā.
Vasilijs P. 10. jan 2018. 23:10Vai tikai Tusks pats nav naudas dēļ...
Vasilijs P. 10. jan 2018. 23:09Vai tikai Tusks pats nav naudas dēļ...
SFI L. 10. jan 2018. 23:03 ...pagriezies ...griezies ...apgriezies reiz,
... parādies ...rādies savā miesīgā dailē,
... negriez ...neaizgriez muguru savu.
... atļaujies ... ļaujies manas rokas glāztiem,
... gar krūtīm tavām, ar rokām manām,
... pagriezies ...griezies, atgriezies reiz,
... lai varam sacīt viensotram cik labi,
... divatā saplūst vesalā vienā,
... lai atgrieztos vēlreiz nākošā dienā ...
SFI L. 10. jan 2018. 22:23 Neķer kreņķi Gunar
Uzskati, ka esi piedalījies labdarības akcijā
Turpmāk tiešām dari kā iesaka Valija, pašu gatavoti,
nu “tomēr” garšīgāki un laika tik daudz ar neatņem sagatavot
Dzēsts profils
10. jan 2018. 20:29Varbūt ļauj tomēr cilvēkam būt tādam, kāds viņš ir?Es Tavu personību te "neviļāju" publiski...Esi pati un esi laimīga un ļauj arī citiem tādiem būt..
Ingrida X. 10. jan 2018. 20:23 Paldies, JŪLE! Staigāšu gan!
Bet Tu vrb savu pārlieku augstu uzstutēto degunu mzl "piebremzē"- neesi nu pasaules, atv.- amigos naba!!
Vasilijs P. 10. jan 2018. 20:22Un stratēģiskās nozīmes ziņa,nekas nav...
Ingrida X. 10. jan 2018. 20:21 Ne visiem pieejama tā sauc.lauku idille; gadās..; bet ir daudz jauku lietu un vietu un sajūtu, tostarp, ko gūt arī citur.
Sevis pieminētajā esmu pabijusi jau reizes trīs; silti iesaku, kam tā lauku idille ne pa ķērienam
Dzēsts profils
10. jan 2018. 20:17Lai nu Tavā izpratnē esmu tāda kāda esmu..tikai nākošreiz atkal nesāc te " smilkstēt " un kārtējo reiz atvainoties par to, kā esi kārtējo reizi kļūdījusies .Man Tavas sakāpinātās emocijas nav obligāti jāuzklausa Staigā!
Ingrida X. 10. jan 2018. 20:16 Es- runāju vnm pa tiešo; Tu- dzel smalki /lai nu būtu: smalkais stils vnm cieņā! / Tikai nevajag nu savu šķietamo pārākumu tik ļoti afišēt, Jūle; tas Tavam smalkumam piedod "-" /mīnus/ zīmi. Ja kas- nepateikšu neko jaunu: veselīgi pašpietiekamiem cilvēkiem NAV nepieciešamības nozīmēties kkā, kaut šķietami smalki; secinājums?: arī Tu te retušē kko. Lai nu sanāk, JŪLE!!!!
Starp citu- pirti pieminēju gan, Tev tikai labpatikās to neievērot; atkārtošos:
" Atvaino, Spolīte, ka ne vārda par pirti- vnk neesmu tajā bijusi pasen; ja neskaita Siguldas jaunā sporta un atpūtas centra piedāvātos ekšenus. Paldies viņiem " ..
Pieminēta netika Tava pers.pirts /es nevaru pieminēt to, ko nepārzinu!/, bet pieminēju gan tās, Siguldas atpūtas centrā, pie tam, varu pat papildināt: tur patiešam ir vērts pabūt!!!, un no trim izvēlēties sev tīkamāko!! Vispār, viss, ko varu teikt par šo atpūtas centru, tikai un vienīgi ar "+" /plus/ zīmi!!!! :)
Ingrida X. 10. jan 2018. 19:54 Protams- visērtāk te vāvuļot kko , nez ko, bez savu personīgo emociju klātbūšanas; tak dari/dariet to!!
Par cik proti jauki iesmaidīt par citiem, kuru ieraksti Tev- ne visai; pieņem, ka iesmaida arī par Tevi, veselīgi pieņem to, Vieglā gara, kurtizāne, kā izrādās
Gunars S. 10. jan 2018. 19:41kadas tik nav tās sievietes
Gunars S. 10. jan 2018. 19:16Raa Auu,tu esi māķslinieks,vai tās popularizētājs? Tev lieliska gaume! Un kuces tev visapkārt!,laimīgais.
Valija Y. 10. jan 2018. 19:11Ar to gan nedalīšos -- tas ir mans noslēpums...
