Guna a. 25. apr 2018. 15:37

Aleksandr...!     

... Maziņais un Lieliņais -
............................ satikās reiz .
abi viens otram tie -
............................ ļoti patikās !
ļaudis - cst ! tiem netraucējiet ,
tur pamazām , palēnām -
................... draudzība dzimst .

Vasilijs P. 25. apr 2018. 15:36

Trampa kungam informatīvi,jo šī vieta un darbs-ir Amērikas sūdainākā vieta...

Lilija L. 25. apr 2018. 15:30

...un šampanieti  ar džakuzi..   

Lilija L. 25. apr 2018. 15:20

Paldies, ka ielūkojaties manā blogā. .a man tāda galva-pilna ar viss kaut ko..ka nespēju katram atbildēt..  tā ir ka ''vienmēr gatavs'' kā pionieris..
te nekādi ''nekad'' un principiāli'' nerullē..vairs..Jādara kas ir jādara..

Gunars S. 25. apr 2018. 14:40

Vasjka domas un rīcība nav jākomentē. Viņš ir mūsejais, - atraitnis  un jāatbalsta.

Aleksandrs V. 25. apr 2018. 14:04

...vājākais un varenākais....
Satikšanās...
Hallo,hallo!
-  Vai drīkst tuvoties tev klāt....?
-  Saimnieks skatās un pēta,
-  zemapziņā prātodams,
-  Vai nav par jaunu ?
                          

max m. 25. apr 2018. 13:05

Nekad vairs nekomentéshu Vasjkas jautàjumus !

max m. 25. apr 2018. 12:59

cipam ignors !  

Vasilijs P. 25. apr 2018. 12:29

Tikpat apliecinu sabiedroto spējas,kas apliecina(Afganistānas talibi),vietējie nav otršķirīgas karotāju personas,uzmanību).Palielināšanas-samazināšanas risku saistībā-informatīvi.

Vasilijs P. 25. apr 2018. 12:09

Tikpat apliecinu-ne ar vienu no ASV reģistrētajām meitenēm intīmas attiecības nav tikušas konstatētas,vai bijušas(Tikumības Policijai informatīvi)(.

Vasilijs P. 25. apr 2018. 12:01

Ja reģistrēts(savukārt),ka Pilsonis.

Vasilijs P. 25. apr 2018. 11:56

Kā Baltkrievijai,ja ārzemēs strādā,katru mēnesi pabalsts,jo pilsonis

Gunars S. 25. apr 2018. 10:53

Aleksandr,kā pionieri,   ''Vienmēr gatavs!''

Aleksandrs V. 25. apr 2018. 10:09

Kādēļ jāsaka"nekad"- dīvaini....Saki vai izsakies - "VIENMĒR" !

Guna a. 25. apr 2018. 09:03

! nnn !
Ak ..., kāds spītīgs cekuliņš - šamajam trejlapītim !  
visu tas pavērš ->!!!<- otrādāk !   
taču kādreiz tikai vēlāk saprotam - uz labu tas !   


https://www.youtube.com/watch?v=8nsjHSAhwnQ

Guna a. 25. apr 2018. 08:57

Ticu , Lilij ..., un kā vēl - ticu ! Tava kaķenīte zināja , ko dara..., gan arī pati vēlāk pārliecinājies - pareizi darīC !   
         Kaķi - unikālas būtnes ! ar dažiem izveidojas tik īpašas emocionālās saites , ka , kaķīti zaudējot , pieņemt vietā citu - nesanāk ...
Arī mūsmājas - bez kaķīša pašlaik..., kaut tika izskatīti vairāki piedāvājumi - paņemt gan maziņu , gan pieaugušu kaķi , taču visi - garām kkā ...
          Jā , bloga temats - neizsmeļams..., domas - garum garos ! nostaigā ceļus , lielā brāļa un brāļa mazākā , attiecību peripetijas pētot un analizējot ..., tikai pirkCtiņi - šamie par slinku ir ! domu ceļu lai --------> uzklavierētu ...

Guna a. 25. apr 2018. 08:43

Izskatās tāds pabriesmīgs !     tas filmucis ..., diez vai skatīšos , Benita ...,   beeet filmas ideju - sapratu !
Vislielākie un bīstamākie postītāji ir tie , atbrīvo kurus cilvēki sevī - tamlīdzīgus radot ->monstrus ...  


https://www.youtube.com/watch?v=FF3z4Mgpyrg

Gunars S. 25. apr 2018. 07:00

Es tā nedarīšu,nekad!

Benita L. 25. apr 2018. 00:15

Tas ir tikpat kā ar vārdu - principiāli!To lieto tik daudz bezprincipu cilvēku.Ar labu nakti!

Lilija L. 25. apr 2018. 00:09

Dzīvnieki un cilvēki..To attiecības ir dažādas. Te var izvērst veselu teoriju  par šo tēmu. Domāju, ka reizēm cilvēks iejaucās ne tur, kur vajadzētu, domādams ka ir visvarenais, visu varošs un dzīvnieki ir pakārtoti Cilvēkam. Tas ir slikts  stāsts. Protams, ir arī dzīvnieku aizstāvi un draugi.. Ir unikāli gadījumi, par kuriem jau te blogā ir stāstīts un klipos ievietoti  unikāli materiāli par dažādiem faktiskiem notikumiem iz dzīves.
Pastāstīšu tikai dažus gadījumus par savu kaķeni, kuru mana meita ir paņēmusi no ielas un atvedusi uz mājām. Gudra  kaķene, kaut nu tagad jau izlutināta  un bieži vien izmanto jau mūsu labvēlību...bet nu ko tad ar mīluli lai dara..
Nu lūk..reiz mums ar otru pusi sanāca domstarpība , kā jau katrā ģimenē, tā notiek šad un tad..es uzmetu lūpu, piepūtos un gāju gulēt uz citu istabu, un ko jūs domājiet, kaķene atnāca pie manis un sāka kost kājās, domāju, ka tādā veidā  šī grib lai eju uz virtuvi un iedodu ēst viņai. Bet nekā..kaķene devās uz istabu kur gulēja mans vīrs..un it kā aicināja mani atpakaļ savā gultā, vēl noskatījās ar lielām acīm, kur es vazājos .. Lūk tā.. Kā saka ..gribi tici, gribi netici

Autorizācija

Ienākt