Guna a. 22. apr 2018. 18:51Zivīšiem - 2. oļuks ! arī pirmais - mistiskā kārtā atradies !
Guna a. 22. apr 2018. 18:47
......................................................
Tai pilsētai deg lūpās buramvārdi -
tos uzmini , tos uzmini !
Guna a. 22. apr 2018. 18:43Tik mīļš bilžuks ! paldies , Max ...
p.s.
Man tāds nerātns noskaņojums šodien - čur ! neapvainoties ...
... maziņā neziņā -
pilsētā - baltā ...? pilsētā - rozā ...?
manC -> pārdomu ! nostājas põzā -
..................... jāpapapapapadomā !
Benita L. 22. apr 2018. 18:32Lucifer,lēta betonēšana ,beigās abi nosūno.Daži betonē smadzenes,bet varbūt arī pagātni.
Benita L. 22. apr 2018. 18:23Vasilij,laba doma -herbatizēt datora atmiņas kartes!
Benita L. 22. apr 2018. 18:22Gunta,neskan gan optimistiski,bet tomēr mērķtiecīgi,drošāk neko nemainīt.
Dzēsts profils
22. apr 2018. 17:39Es tak ar vislaik par to pašu ! Kāda tur balzamēšana ? Lētāk akmeni pamatos iebetonēt
max m. 22. apr 2018. 15:36
Tu un es
Es un tu
Divi vien tajà pilsétà
Mazà rozà pilsétà ..
Vasilijs P. 22. apr 2018. 15:11Parasti krokodili atstāj bez galvas...neapzināts satvēriens...
Gunta L. 22. apr 2018. 15:08Nezinu,kas pilniibaa vareetu mainiit manu dziivi.Iespeejams es tik un taa buutu nonaakusi shajaa telpaa,veeleedamies atrasties kaut kur citur un tajaa pashaa laikaa veeleedamaas nekad neaiziet no taas...Laikam jau es to nekad neuzzinaashu...
Vasilijs P. 22. apr 2018. 15:04Viss herbārijs nezināmu iemeslu dēļ nonācis datoros...ko padarīsi?Vēsture,precēts(atraitnis).
Guna a. 22. apr 2018. 11:29Paldies ..., mani jaukie !!!
... galvenais ir -
.................... sadzīvot !
zem debesīm vienām -
............. Amigoslendā !
SFI L. 22. apr 2018. 10:57Labrī Jūsu Augstība
Amigosland rullē neskatoties uz aizejošām paliekām
kā Ļeņineklis negribīgi gāžas un žults, uz visām pusēm gāžas
Guna a. 22. apr 2018. 08:13LabrīC maniem pavalstniekiem !
Jūsu kundze Guna anuG - jūs sveicina ! Paldies par uzticību !
Kāda paputējušas karaļvalsts valdniece Xx gan apgalvo , ka mūsu - nemaz naff ! /koments vakar 22.10/
Ha ! Esam un būsim !
Prieks parunāties ar jums blogos - manos un jūsējos..., jauku mūziku paklausīties , kopā iesmaidīt un arī paskumt - reizēm ...
Lai jauka saulainā šodiena - visiem labiem ļaužiem !
Vasilijs P. 22. apr 2018. 06:33Porziņģa kungam jauns autto-Rolls Royce Wraith-palīdz ražotājiem.
Gunars S. 22. apr 2018. 06:24Vai tā var būt?
Iespējams kad pasakā!
Vasilijs P. 22. apr 2018. 06:05Mūsu meitenēm,kā jau minēju,vietiņas daudz pareizākas!


