Frēzija v. 17. mai 2018. 13:24

Pie kā pieradināt? Pie kārtības, pie centības darot darbu....? Daudz par vēlu, ja vecāki to neieliek dzīves gaitā..., kā jau tu saki - spītīgs kā auns!

Guna a. 17. mai 2018. 09:36


Visgrūtākais lietās it visās - izvēle !
Pēc - viss vnk notiek ..., liec lietā savu sievietes maģiju - un !  

... šurburdur !
tam no manis vairs -
..................... nekur !


https://www.youtube.com/watch?v=ZUdJQSUcK_Y

Aleksandrs V. 17. mai 2018. 09:28

Ak tu manu stundiņ,- pieradināt....
Kas tik neienāk prātā vai domu graudā...
Cilvēku,šajā gadījumā,,vīrieti,, nepieradinā !!! Ja pēc tāda jēdzienu,tad labāk nemēģināt !
Nekas nesanāks !!!

Vasilijs P. 17. mai 2018. 05:45

Ja brīvības apziņu radītu kā apgrūtinājumu-ieliktu sprostā...Par ko pašlaik dzīvnieku aizstāvji pārdzīvo?!

Benita L. 16. mai 2018. 23:16

Optimisma maz,nu nemaz nav.Esmu gan mēģinājusi ar glāstiem. Vispār man toreiz izdevās.

Ingrida X. 16. mai 2018. 22:39

     Tev vajag nupat pieradināt kādu?? .. fiasko, uzreiz.
     Visa pieradināmība ir- necenšoties pieradināt kādu.
(ļoti šaubos, ka Tu, rakstot šo ierakstu, to nezināji   ) ..

     Lai jauks vakars! Lai jauka rītdiena!  

Ingrida X. 16. mai 2018. 22:06

.... davaj, ka meklē, iespraud puķes vēl- šitai dāmītei/babuļkai ar tik vien- daudz x daudz par maz!!!! Darbojies Zēn, iztapoņa!!!!!!! :D :D :D

ierakstam «Ziedi Gunai!»
Ingrida X. 16. mai 2018. 22:03

.... kurai? tai- ar segvārdu?- ok, lai iet- virtuālā puķe :D-    /jautrs apsveicinājums, ja kas; paldies!!!!   / ..

    /Tik nepārcenties, Gunar, savā šķietamajā džentlmeniskumā   / ..  

ierakstam «Ziedi Gunai!»
Guna a. 16. mai 2018. 19:51

Melnīši priecīga notikuma gaidās - drīz..., pavisam jau drīz !  

Guna a. 16. mai 2018. 19:47

Cmukulīši mazie ērgļi -> <- tikai cerējas vēl ..., līdz oliņu gādāšanai netiek ...

Guna a. 16. mai 2018. 19:29

Papucis Osis - savējos ar vējzivīm lutina !   Pilni punči visiem !   pieliekamais - arī ...
Kauslīgā Bose un mazais Knipucis ->> off/ā/ !


https://www.youtube.com/watch?v=urOnvG4y55g

Guna a. 16. mai 2018. 19:25

Dubertvillā - kaaarsti ...,   mazie , nu jau - palielie !   ērglēni kopā ar tētuku Raimi ->>> vilcieniņu atrāda ...

Guna a. 16. mai 2018. 19:20

Mīļš paldies , Lilij ...,   tīri vai aizelsusies - izklausies ...?
Dzirkstošas bērzu šuliņas /ar apelsīna piešprici !/ - spirdzina lai !

Guna a. 16. mai 2018. 19:15

Oi , oi , oi..., skurbās šīs maija naktis ,   ar lakstīgalu nobur kas - dziesmu !   un ne tikai ...
Paldies par mīļpuččītēm , Lilij !


https://www.youtube.com/watch?v=3D4qYpqBJY0

ierakstam «Ziedi Gunai!»
Lilija L. 16. mai 2018. 15:52

Aizkavējies sveiciens!  


..Uz Tavu veselību!

ierakstam «Izskaidrojums tam...»
Lilija L. 16. mai 2018. 15:48


Veselību, veiksmi, prieku, laimi!!!

ierakstam «Ziedi Gunai!»
Lilija L. 16. mai 2018. 15:43

Pievienojos apsveicējiem.. Mīlš sveiciens arī no manas puses, Guna!  
Nebiju šajās dienās..aizkavējies tas sveiciens, bet nu- no sirds! Veselību un laimi!!!     

max m. 16. mai 2018. 12:53

Abi vecie Meistari/Kalninsh, Zvirbulis/ to godam pelnîjushi . Ieelpot Cannes îpasho gaisotni !    

ierakstam «Cetri balti krekli»
max m. 16. mai 2018. 12:46

Kas par elegantu kniksenu un cik smuka jaunà kleita !   

Autorizācija

Ienākt