Frēzija v. 17. mai 2018. 13:24Pie kā pieradināt? Pie kārtības, pie centības darot darbu....? Daudz par vēlu, ja vecāki to neieliek dzīves gaitā..., kā jau tu saki - spītīgs kā auns!
Guna a. 17. mai 2018. 09:36
Visgrūtākais lietās it visās - izvēle !
Pēc - viss vnk notiek ..., liec lietā savu sievietes maģiju - un !
... šurburdur !
tam no manis vairs -
..................... nekur !
Aleksandrs V. 17. mai 2018. 09:28Ak tu manu stundiņ,- pieradināt....
Kas tik neienāk prātā vai domu graudā...
Cilvēku,šajā gadījumā,,vīrieti,, nepieradinā !!! Ja pēc tāda jēdzienu,tad labāk nemēģināt !
Nekas nesanāks !!!
Vasilijs P. 17. mai 2018. 05:45Ja brīvības apziņu radītu kā apgrūtinājumu-ieliktu sprostā...Par ko pašlaik dzīvnieku aizstāvji pārdzīvo?!
Benita L. 16. mai 2018. 23:16Optimisma maz,nu nemaz nav.Esmu gan mēģinājusi ar glāstiem. Vispār man toreiz izdevās.
Ingrida X. 16. mai 2018. 22:39 Tev vajag nupat pieradināt kādu?? .. fiasko, uzreiz.
Visa pieradināmība ir- necenšoties pieradināt kādu.
(ļoti šaubos, ka Tu, rakstot šo ierakstu, to nezināji ) ..
Lai jauks vakars! Lai jauka rītdiena!
Ingrida X. 16. mai 2018. 22:06.... davaj, ka meklē, iespraud puķes vēl- šitai dāmītei/babuļkai ar tik vien- daudz x daudz par maz!!!! Darbojies Zēn, iztapoņa!!!!!!! :D :D :D
Ingrida X. 16. mai 2018. 22:03.... kurai? tai- ar segvārdu?- ok, lai iet- virtuālā puķe :D- /jautrs apsveicinājums, ja kas; paldies!!!! / ..
/Tik nepārcenties, Gunar, savā šķietamajā džentlmeniskumā / ..
Guna a. 16. mai 2018. 19:51Melnīši priecīga notikuma gaidās - drīz..., pavisam jau drīz !
Guna a. 16. mai 2018. 19:47Cmukulīši mazie ērgļi -> <- tikai cerējas vēl ..., līdz oliņu gādāšanai netiek ...
Guna a. 16. mai 2018. 19:29Papucis Osis - savējos ar vējzivīm lutina ! Pilni punči visiem ! pieliekamais - arī ...
Kauslīgā Bose un mazais Knipucis ->> off/ā/ !
Guna a. 16. mai 2018. 19:25Dubertvillā - kaaarsti ..., mazie , nu jau - palielie ! ērglēni kopā ar tētuku Raimi ->>> vilcieniņu atrāda ...
Guna a. 16. mai 2018. 19:20Mīļš paldies , Lilij ..., tīri vai aizelsusies - izklausies ...?
Dzirkstošas bērzu šuliņas /ar apelsīna piešprici !/ - spirdzina lai !
Guna a. 16. mai 2018. 19:15Oi , oi , oi..., skurbās šīs maija naktis , ar lakstīgalu nobur kas - dziesmu ! un ne tikai ...
Paldies par mīļpuččītēm , Lilij !
Lilija L. 16. mai 2018. 15:52Aizkavējies sveiciens!
..Uz Tavu veselību!
Lilija L. 16. mai 2018. 15:43Pievienojos apsveicējiem.. Mīlš sveiciens arī no manas puses, Guna!
Nebiju šajās dienās..aizkavējies tas sveiciens, bet nu- no sirds! Veselību un laimi!!!
max m. 16. mai 2018. 12:53Abi vecie Meistari/Kalninsh, Zvirbulis/ to godam pelnîjushi . Ieelpot Cannes îpasho gaisotni !
max m. 16. mai 2018. 12:46Kas par elegantu kniksenu un cik smuka jaunà kleita !
