Gunars S. 20. mai 2018. 05:35

Kad steidzos un autobusā iekāpj šis labi atalgotais profesionāļu kolektīvs

Diāna A. 19. mai 2018. 23:53

Par liekulību un klačošanos! Autobuss agrāk vai vēlāk  nogādās nepieciešamajā  pieturvietā. Tie ir dzīves nieki, nav jēgas par to stresot.

Vasilijs P. 19. mai 2018. 23:17

Citi pienākumi,nav laika ar ko tādu nodarboties.

Guna a. 19. mai 2018. 19:36

Osis un pīle nāk !
Cik var tās zives ņukāt ..., bērniem - gaļu vajag !

Guna a. 19. mai 2018. 19:33

Tētucis Raimis lepni iepõzē ar saviem pēcnācējiem !

Guna a. 19. mai 2018. 19:31

Mazo melnīšu trio !     

Guna a. 19. mai 2018. 19:26

Osis milzīgu vējzivi atstibī - riktīgu anakondu !   


https://www.youtube.com/watch?v=Hm1ojRv6_2c

Benita L. 18. mai 2018. 23:50

Nebāzies ar ono,es nekādi neafišējos,necenšos piesaistīt lieki nevienu.Pirms gribi uzsvērt,ka esi sieviete,iemācies būt taktisks cilvēks. Es Tevi sen brīdināju,nelien manos blogos ne ar sveiki,ne ar visu labu.

Ingrida X. 18. mai 2018. 23:45

Lai sanāk Tev, Benita, kas nevienā no bildēm, vsm manuprāt, nešķiet vīriešus piesaistoša!! .. Bet- viss Tavās rokās, Benita!!!! /kad pārstāsi afišēt sevi kā vīrieti- ono!/ ..
       visvislabāko vēlot Tev, Ingrida. /spļauj manā virzienā, cik vēlies- esmu imūna ;)/ ..

Benita L. 18. mai 2018. 23:41

Jā,saprotu,Tava sievišķība Tevi gāž  no kātiem,prāts apduļķojies.Laikam vajag aukstu dušu vai karstu vīrieti.Varētu aizdot savu,bet viņš uz Tevi pat neuzšķaudītu.

Ingrida X. 18. mai 2018. 23:39

.... un tgd mēģini ar to savu "ono" pieradināt vīrieti, ko, spriežot pēc bloga, Tev traki prasās ;)  Mēģini, Lipska!!!!! Lai veiksmīte ar Tevi!!!!  

Ingrida X. 18. mai 2018. 23:36

Paldies! Tu mani sajautrināji, un- tikai :)
Es- ESMU SIEVIETE. Tu- Lipska- ono.
Kas smird vairāk?- jautājums atklāts ;)))))))

Benita L. 18. mai 2018. 23:33

Paklausies,vulgārā blakts tāda,tādas kā Tevi vienkārši nospiež,ja nebaidās pēc tam no smakas!

Ingrida X. 18. mai 2018. 23:30

KUR TU, LIPSKA, REDZĒJI MANI APAKŠVEĻĀ????
......................................................................
Šis Tavs izteikums vien parāda to, cik maziska esi sevī. Lipska. Pēc kā izdari spriedumus par cilvēkiem. Sīka uts, un tikai. Tu.

Benita L. 18. mai 2018. 23:22

Tu esi tiešām glupa sieviete.Man nav ar savu sievišķību jālielās,bet tev tā ir dzīves nepieciešamība.Tu vispār apjēdz ,ko raksti,fotografējoties apakšveļā jūties kā apburoša sieviete.

Ingrida X. 18. mai 2018. 23:22

.... jauku piektdienu, Sieviete Benita!!!!  

Ingrida X. 18. mai 2018. 23:21

Vari apšaubīt, protams, ko vēlies :)
Man simpātiski, patiešām!!, šie Tavi izteikumi :)
JO- ES TOMĒR, SKATIES UZ TO, KĀ VĒLIES, ESMU SIEVIETE; ne tikai savās acīs vien.

Ingrida X. 18. mai 2018. 23:17

Ja sieviete NAV Sieviete, tad viņu arī - neviens!!!!!- neuztvers kā-  Sievieti!!!! Un- kas Tu esi te??? Vīrietis, kas tēlo kko no sievietes. Pārāk tieši?? - atvaino tad!!!- vari taču dzēst!!!! Es uzrakstīju to, ko te reāli redzu.

Benita L. 18. mai 2018. 23:15

Zini ko,Xx,Tev patiesi sūdīgs garastāvoklis!Ja Tu būtu kaut mazliet sevi cienoša un vīrieti cienoša sieviete,tad gan jau saprastu pavisam ko citu,kas slēpts zemtekstā...Lai tas vīrietis būtu  pērtiķis, auns vai briedis...,viņi nav pieradināmi...Un Tu vari sisties ar savu  sievišķību vai nost,apšaubu Tavas sievišķības lielumu,ja  nesanāk saprast .

Ingrida X. 18. mai 2018. 23:13

Vispirms, Benita, kļūsti kaut mzl sieviete, kaut ārēji.
Un tad runā par ko citu.
Es izteicos, neveransējot; mans grēks, piedod!

Autorizācija

Ienākt