max m. 18. mai 2018. 18:04Bet ari apalîgiem ir savs sharms , paskatieties kaut vai japànu sumo cîkstonus , pat lîdz 150 kg svara ! Bet vini var bût pat neticami àtri un apsésties pat shpagatà !
Ingrida X. 18. mai 2018. 18:04Tavu iedzēlienu sapratu, vīrieti, pavadā.
Mani gana apmnierināja mans apveids, šobrīd- mzl jāpacīnās pret punci, kurš traucē peldkostīmā izskatīties sexīgi. Tikšu ar to galā ;))))))
max m. 18. mai 2018. 17:47Lasîju, ka nervozie esot tievàki, jo dusmas saédot kalorijas
Ingrida X. 18. mai 2018. 17:38 Neesmu mērījusi tos ciparus nekad.
Visu regulē drēbītes, manas vissmukākās un visvairāk savējās- ja sāk viduklītī spiest, un slēdzēju jau aizvilkt: trakākās šausmas, značit /latviskāk: skaidrs/- jāpieregulē sevi mzl.:) .. un tā tās lietiņas bīdās :)
Tām, kuras pār-pārizplūdušas miesās, un ja tas nav kādas konkrētas slimības iespaidā: mazāk rīt taukus un kūkas, un vairāk vnk kustēties. Un nav ko lūrēt, ar šķību aci, uz tām, kas nepārtaukojas; saņemt pašām savas miesas rokās, un- tikai :)
Saulaini!!!
Frēzija v. 18. mai 2018. 14:08Kā jau Aleksandrs saka, jo dabiskāks cilvēks, jo pievilcīgāks, kurš protams rūpējas par sevi. Tie apaļumi, tie liekie kg, ne jau skaistumam traucē, veselībai tas ir liels mīnuss... . Vingrojumi ikdienā, kaut vai pārdienas, uzlabos ne tikai stāju, bet arī veselību. Pazīstu apaļīgus cilvēkus, simpātiski ar visiem saviem kg, bet zinu arī, cik viņiem ir smagi. Pieradināt sevi nemaz nav tik grūti, vēlāk vienkārši prasīsies
Vasilijs P. 18. mai 2018. 13:10Tādēļ uz tādu pretīgu sētnieku neviena neskatītos! Jo Brituks labākā mamma
Aleksandrs V. 18. mai 2018. 12:14...vai cilvēka skaistumam ir mērvienība ?
Jo cilvēks dabiskāks, jo viņš ir skaistāks,viss pārējais ir samākslots !
Benita L. 18. mai 2018. 10:08Turcijā vai Amerikā
Krievijā vai Mozambikā
Sieviete ir skaista plika
Tas ir arī viss
Guna a. 18. mai 2018. 09:45Vienmēr sasmaidina šis jestrais dziesmiņš !
Etalons - sakki ...?
- Kilograms , metrs - atbildu es !
Skaistuma etalons ...? taču ne tās pabriesmīgās , ar botoksu , silikonu un kātikvēlne ! uztūnētās Bārbijas - brrr !
Cilvēks ikviens ir - oriģināls ! ar viņam vienam tik piemītošu ,,rozīnīti,, - paņemošs !
Atis K. 18. mai 2018. 09:06Aga.Par sieviešiem līdzīgi.Iesākumā pelīe,kaķenīte,bet pēcāk aug-kaza,aita,govs...
Vasilijs P. 17. mai 2018. 23:05Putina un Asada kungu tikšanās Soči.
Dzēsts profils
17. mai 2018. 22:08Nezinu kā vīriešus, bet volkovus....., tpuū atvainojos ..... tītarus un arī akmeņus nevar atradināt līst tur, kur tie neko nesaprot . Vot tītars piemēram, iebāž galvu slotā un domā ka iegājis mežā!
Dzēsts profils
17. mai 2018. 22:04Bet vai Tu zini cik garšīga ir zoss , pagatavota pīlē ar Vistas gaļai paredzētajām garšvielām!?
Vasilijs P. 17. mai 2018. 19:48Kā jau tika minēts,pat pašu pirmo MAJAK,B.Pugo kungs savam dēlam ar visām austiņām uzdāvināja,Tikai pēc tam tas nokļuva PSRS ražošanā.Varēja un bija iespēja-pat visu nakti to klausīties.
Gunta L. 17. mai 2018. 18:03Nav gadiijies,bet,ja pierod juutos atbildiiga
Frēzija v. 17. mai 2018. 13:44 Ir tik daudz jauku izpildītāju! Arī klasiskā mūzika dikti patīk. Viss notiek pēc noskaņojuma un atvēlētā laika. Patīk jautri, sakarīgi gabali, nevis dziesmas, kurās tikai trīs vārdi. Arī skumjām dziesmām ir vieta manā repertuārā.................
Frēzija v. 17. mai 2018. 13:30Tas patiešām nav nekas jauns, tāda ir dzīve. Ja visiem būtu tendence pielāgoties saprast un līdz ar to pašam tikt saprastam, dzīve iegūtu košākas krāsas.

