Ingrida X. 18. mai 2018. 23:08

.... nezinu, Vasil. Man pieriebušies visi šie divkoši; un tas ir viss.

Ingrida X. 18. mai 2018. 23:06

Ingrida X. 18. mai 2018. 23:06

.... aha- kļūsti kaut mzl Sieviete, tad, Lipska, pieradini- Vīrieti!!!
Traki vienkārši viss, ja kas ;)))))))))))

Vasilijs P. 18. mai 2018. 23:06

Ja lins tiek apstrādāts kopā ar zirnekļiem,zini,kas sanāk?!

Vasilijs P. 18. mai 2018. 23:03

Iemetīsies linos zirnekļi...

Vasilijs P. 18. mai 2018. 23:02

Tavi lini jau sen pārziedējuši-ātrāk jāvāc!

Ingrida X. 18. mai 2018. 23:01

    Ziniet?? Jūs daudzi te, laipojot vienai personai, paši- devalvējaties; kļūstiet mazmazītiņi- "nekas". Es to nerakstu konkrētu emociju iespaidā, tā nav; es to rakstu, pavērojot norises te, samērā ilgā termiņā. Ja Jūs tas viss apmierina- jauki!!; tikai, laikos, ne diždižsenos, te pavaldīja gaisotne mzl cita. Kas to izmainīja??- JŪS!!! Ar saviem reveransiem un pielīšanu.

      Ja  visi, šeit palikušie, esiet ar to mierā- ok. Tas nepaaugstina Jūs- ne par sekundi. Sīki ļautiņi- sīkā saitā.    /ha!!!!!!!!!!!!!!/ .....

Benita L. 18. mai 2018. 22:54

Priekš kam Tu vispār ierakstīji?Gribi skarbu atskaņu savai tukšvārdībai?Kāda Tev daļa kam es rakstu?Par to Tev vismazāk būtu jāpārdzīvo.Katram savas domas ir iespēja izteikt.Jūtama neapmierinātība un agresija,kas gan Tev atkal lēcies? Es tak taktiski nelienu Tavos rakstos,bet Tu uzprasies.

Ingrida X. 18. mai 2018. 22:49

.... par cik sasaistītais maximka mani nostrīpojis /ko citu no tāda gļēvuļa gaidīt?/- puķe Tev, no nevēlamās /ak, ka tik guniņa nesabar! /-  ar iepriekš-minēto!! ;)

Ingrida X. 18. mai 2018. 22:44

Vai paspēji anugas, kārtējā blogā, pielaizīties?? ;)

Ingrida X. 18. mai 2018. 22:42

.... vispirms pieradini sevi mzl, kaut drusciņ!!!!- sievietei esot!!- un tikai tad domā par to, ko te uzrakstīji /es komentus nelasīju, jo man nepatīk šķiest laiku pa tukšo!/ ..

Ingrida X. 18. mai 2018. 22:27

   Ja kas- pat negaidu komentu- nevienu!! Patiešām, ticiet!! :) Maximka??- iesiets saitītē traki īsā; citi?- tāpat anugas pakļautībā esoši. Protams, mani bezgala jaukie līdzpilsoņi- es runāju par tiem, kas te vsp vēl izsakās!!! /tie anugas pakaļdarinājumi- neskaitās/. Man sagribējās uzrakstīt un- uzrakstīju. Jo- esmu brīva no Jums visiem. Forša sajūta, ja kas ;)
   Un foršas brīvdienas- Jums Visiem!!  
              /ha- hā!!!/ :D
              smieklam šis saits, un- tikai. Un- smieklam- te iesaistījos- es ;)))))

Guna a. 18. mai 2018. 22:07

Max - atzīts un iecienīts šī prestižā klubiņa biedrs !   

Guna a. 18. mai 2018. 21:57

Flikrs - izcilu fotoMeistaru /vispasaules !/ tusiņu vieta     taču šamie naff augstprātīgi -> ienākt un savas fočiņas atrādīt drīkst visi ! jāpiereģistrējas tikai ...

Benita L. 18. mai 2018. 21:51

Apskatījos citas.Patika.Šī tāda smeldzīga.

Man vientuļa.

Lilija L. 18. mai 2018. 21:21

Skaista bilde! Savs šarms ir un noskaņa

Lilija L. 18. mai 2018. 21:17

Vauu, cik daudz esiet te sarakstījuši..    Savas aizņemtības dēļ, īpaši nesanāk piedalīties diskusijās un atbildēt  katram.. Nekas, baigā  darbu skriešanā varbūt izdosies nodzīt liekās kalorijas   

ierakstam «Skaistuma etalons»
Guna a. 18. mai 2018. 20:57

Melnīšu ligzdā - divi jauni iemītnieki ...,     apsveiciens !


https://www.youtube.com/watch?v=XzLNaOJ-n1I

Guna a. 18. mai 2018. 20:52

Apsveicu , Max !    
Elegances un romantikas - saplūsme !
Tikai lielam Māksliniekam !   ļauts Pelēkā ->>>>> daudzās nokrāsas atklāt...,   tā noslēpumainās dvēseles plīvuru - piepacelt ...

Autorizācija

Ienākt