Ingrida X. 18. mai 2018. 23:08.... nezinu, Vasil. Man pieriebušies visi šie divkoši; un tas ir viss.
Ingrida X. 18. mai 2018. 23:06.... aha- kļūsti kaut mzl Sieviete, tad, Lipska, pieradini- Vīrieti!!!
Traki vienkārši viss, ja kas ;)))))))))))
Vasilijs P. 18. mai 2018. 23:06Ja lins tiek apstrādāts kopā ar zirnekļiem,zini,kas sanāk?!
Vasilijs P. 18. mai 2018. 23:03Iemetīsies linos zirnekļi...
Vasilijs P. 18. mai 2018. 23:02Tavi lini jau sen pārziedējuši-ātrāk jāvāc!
Ingrida X. 18. mai 2018. 23:01 Ziniet?? Jūs daudzi te, laipojot vienai personai, paši- devalvējaties; kļūstiet mazmazītiņi- "nekas". Es to nerakstu konkrētu emociju iespaidā, tā nav; es to rakstu, pavērojot norises te, samērā ilgā termiņā. Ja Jūs tas viss apmierina- jauki!!; tikai, laikos, ne diždižsenos, te pavaldīja gaisotne mzl cita. Kas to izmainīja??- JŪS!!! Ar saviem reveransiem un pielīšanu.
Ja visi, šeit palikušie, esiet ar to mierā- ok. Tas nepaaugstina Jūs- ne par sekundi. Sīki ļautiņi- sīkā saitā. /ha!!!!!!!!!!!!!!/ .....
Benita L. 18. mai 2018. 22:54Priekš kam Tu vispār ierakstīji?Gribi skarbu atskaņu savai tukšvārdībai?Kāda Tev daļa kam es rakstu?Par to Tev vismazāk būtu jāpārdzīvo.Katram savas domas ir iespēja izteikt.Jūtama neapmierinātība un agresija,kas gan Tev atkal lēcies? Es tak taktiski nelienu Tavos rakstos,bet Tu uzprasies.
Ingrida X. 18. mai 2018. 22:49.... par cik sasaistītais maximka mani nostrīpojis /ko citu no tāda gļēvuļa gaidīt?/- puķe Tev, no nevēlamās /ak, ka tik guniņa nesabar! /- ar iepriekš-minēto!! ;)
Ingrida X. 18. mai 2018. 22:44Vai paspēji anugas, kārtējā blogā, pielaizīties?? ;)
Ingrida X. 18. mai 2018. 22:42.... vispirms pieradini sevi mzl, kaut drusciņ!!!!- sievietei esot!!- un tikai tad domā par to, ko te uzrakstīji /es komentus nelasīju, jo man nepatīk šķiest laiku pa tukšo!/ ..
Ingrida X. 18. mai 2018. 22:27 Ja kas- pat negaidu komentu- nevienu!! Patiešām, ticiet!! :) Maximka??- iesiets saitītē traki īsā; citi?- tāpat anugas pakļautībā esoši. Protams, mani bezgala jaukie līdzpilsoņi- es runāju par tiem, kas te vsp vēl izsakās!!! /tie anugas pakaļdarinājumi- neskaitās/. Man sagribējās uzrakstīt un- uzrakstīju. Jo- esmu brīva no Jums visiem. Forša sajūta, ja kas ;)
Un foršas brīvdienas- Jums Visiem!!
/ha- hā!!!/ :D
smieklam šis saits, un- tikai. Un- smieklam- te iesaistījos- es ;)))))
Guna a. 18. mai 2018. 22:07Max - atzīts un iecienīts šī prestižā klubiņa biedrs !
Guna a. 18. mai 2018. 21:57Flikrs - izcilu fotoMeistaru /vispasaules !/ tusiņu vieta taču šamie naff augstprātīgi -> ienākt un savas fočiņas atrādīt drīkst visi ! jāpiereģistrējas tikai ...
Benita L. 18. mai 2018. 21:51Apskatījos citas.Patika.Šī tāda smeldzīga.
Man vientuļa.
max m. 18. mai 2018. 21:41
Ja kàdam interesé
Lilija L. 18. mai 2018. 21:21Skaista bilde! Savs šarms ir un noskaņa
Lilija L. 18. mai 2018. 21:17Vauu, cik daudz esiet te sarakstījuši.. Savas aizņemtības dēļ, īpaši nesanāk piedalīties diskusijās un atbildēt katram.. Nekas, baigā darbu skriešanā varbūt izdosies nodzīt liekās kalorijas
Guna a. 18. mai 2018. 20:57Melnīšu ligzdā - divi jauni iemītnieki ..., apsveiciens !
Guna a. 18. mai 2018. 20:52Apsveicu , Max !
Elegances un romantikas - saplūsme !
Tikai lielam Māksliniekam ! ļauts Pelēkā ->>>>> daudzās nokrāsas atklāt..., tā noslēpumainās dvēseles plīvuru - piepacelt ...
