Gunta L. 3. jūn 2018. 11:42Pameklee biblioteekaa,taa arii saucaas Lietus viirs,man patika.
Guntars x. 3. jūn 2018. 11:00Lai uzrasina , nav nekas iebilstams !
Guna a. 3. jūn 2018. 09:33
... buros , buros , buros , buros :-)
- Lietutiņ , nāc !
gaidu , gaidu , gaidu , gaidu -
........................... Lietutiņu gaidu !
Guna a. 3. jūn 2018. 09:28Vasilij ..., dari - kā iesaki darīt citiem...
,,Dari , kā ērtāk !,,/V.Pljehovs/
Dzēsts profils
3. jūn 2018. 08:54Ui....būs man ar jāpadungo,lai visa vasara nepaiet tik gurķus laistot
Vasilijs P. 2. jūn 2018. 23:12Tad idiots agris drīkst doties pie nelaiķes sieviņas un vismaz kapiņos ko apliet?Ja vietējā Čertova apstiprinājums nepieciešams.
Svilpis L. 2. jūn 2018. 18:44Izlēmīgs saliek visu pa kambariem,lai nesatiekās?:)
Gunars S. 2. jūn 2018. 17:57Sandi,tu pietēlo,ka rūpējies par tautas labklājību,tās izdzīvošanas iespējām,centies snaudošos patraucēt Daži ar godīgu darbu,valsts labā iet bojā,kā Mārtiņš Bunkus,nopelnot tikai nedaudz vairāk par nieka 5,500 eur.dienā.
Frēzija v. 2. jūn 2018. 17:57Man arī zied ļoti daudz kas jau, lavandas arī jau pumpuros, frēzijas šogad arī nesnauž, cerībā ieraudzīt vairāk ziedu....
Frēzija v. 2. jūn 2018. 17:47 Kas ir laime, kur to meklēt??
Uz mērķi - jā, bet vai vienmēr derēs taisnākais un bīstamākais? Protams, ka ne vienmēr, reizēm vajadzīgi gadi, lai to mērķi pilnveidotu. Pa fikso var aizmukt no mammas (bīstami) uz randiņu un, kurš zinās pateikt, ka tur priekšā būs laime
Frēzija v. 2. jūn 2018. 17:42Man arī kau kas jauns un nesaprotams! Sandi, neviens nenosoda svētkus kā tādus, manuprāt, visam vajag mēru, ne vienīgi izrādīšanos un novirzīt nabadzīgo ļaužu domas no ikdienas rūpēm.
Frēzija v. 2. jūn 2018. 17:37Tikai neizlēmīgs cilvēks var salikt visu vienā katlā - mīlestību, cieņu, rūpes un beigās pats nomaldās. Vīrietis bez mugurkaula tas pats, kas paklājs, kuram atsevišķi cilvēki soļo pāri
Vasilijs P. 2. jūn 2018. 14:24Redz kāds idiots agris uzticīgs-pat pēc sievas nāves nav apprecējies.
Ingrida X. 2. jūn 2018. 12:45Viss jau traki pareizi, Sandi, ko raksti. Tava iestāšanās par darīšanu, ne runāšanu- super!! Tikai-
kas, Tavuprāt, mainās no tā, cik pareizi visu uzrakstīji?? ko- konkrēti- pats esi tādu izdarījis, atskaitot to aizsoļošanu līdz vēlēšanu iecirknim?? jā, man ir gadījies gan, kad neaizsoļoju, pasaku, kā ir; ja neredzu, par ko man to listi mest, tad neredzu. Un- nemetu.
Varbūt dažubrīd tie mazie, labie darbiņi, ko ikdienā padarām, ir vairāk vērti nekā tā iecirkņa apciemošana.
p.s.jā, esmu viena no tiem cilvēkiem, kuri ir PRET kaut tādu līdzekļu šķiešanu tai 100-gadei. Jo tāpat taču vairāk kā skaidrs, ka tas krāšņums, kas tiek izšauts gaisos un tml, tas, ar ko tautu iepriecina, ir tikai aisberga redzamā daļa; tas, kas sagulst vienā otrā kontā- jau cits stāsts. Bet- par cik apzinos, ka viss mans devums- darīt savu darbu pēc labākās sirdsapziņas, un tikai, atturos arī no publiskas citu nosodīšanas latviski nepareizas domāšanas un rīcības sakarā.

