Ingrida X. 7. jūn 2018. 10:37

    Priecājos, Vasilij, ka "nav cauršauta brūce"!!! Tad jau ātri tiks uz pekām!    Un-   arī no manis tai Tevis pieminētajai  konkrētajai kundzei!

Ingrida X. 7. jūn 2018. 10:33

    Paldies, Gunta, ka padalījies, ieskatījos:
https://www.janisroze.lv/lv/gramatas/dailliteratura/tulkota-dailliteratura/romantika-romani-sievietem/sadragatie-sapni.html
.. palasīju arī plašākas anotācijas; bet, kā jau teicu- reizēm anotācijās teiktais pieviļ, ir gadījies. Ieinteresēji. Paldies!!  

Ingrida X. 7. jūn 2018. 10:27

ne reizi vien

Ingrida X. 7. jūn 2018. 10:26

     Paldies, Inta   Esmu izlasījusi ne reizes vien. Un?? Tas izslēdz ko citu??
    Katrs sijājam tās pelavas pa savam:
cits- skatoties filmu pēc filmas; cits- izdzīvojot ne savu, bet seriālu varoņu dzīves; cits- priecājoties par lētiem šlāgerīšiem, cits- caurām dienām ietusējot amigosā vai citā saitā... UN- ne ar ko kāds top labāks, vai sliktāks. Tā uzskatu es. Jā, man patīk lasīt, ļoti patīk!! Ja grāmata nav mana, neaizrauj, ņemu citu. Un tas, ka lasu, nebūt neizslēdz citas, iespējams, vērtākas nodarbes.

Ingrida X. 7. jūn 2018. 10:16

   Tavsiekodiens, Diāna, nevietā.
Klasiku esmu lasījusi un lasu ne maz. Neuzskatu, ka smalkais stils prasa ar to nozīmēties ;)) par tiem stulbajiem jautājumiem gan nesapratu, priecājos, ja pati saprati, ko vēlējies pateikt  

   Arī tajā, Tavuprāt /un, iespējams, daudzuprāt, saucamajā sēnalu literatūrā, ne reti ir atrodams ļoti daudz vērtīga, vērtīga tieši sev; jā, dažubrīd esmu saņēmusi vairāk atbilžu uz jaut., kas aktuāli man, kā Tevis minētajā  klasikā.

   Nu ko:  kā mežā sauc, tā atskan, vai ne??:
Mans ieteikums personīgi Tev:   pārlasi latviešu klasikas pērli "Mērnieku laikus", it īpaši akcentējoties uz Pietuku Krustiņa visgudrajiem izteikumiem   

Guna a. 7. jūn 2018. 09:51


https://www.youtube.com/watch?v=X7O3WgT8ieg

,,Latvian Voices,, - sestdien, 2018 .gada 9. jūnijā , plkst.18:00 !  
tiekamies --------> Latgales vēstniecībā ,,GORS,, !   

https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/63881

Guna a. 7. jūn 2018. 09:47


... atliek vien minēt ,
nevar kad zināt ,
kāpēc tā un ne citādi -
................. notiekās ...


https://www.youtube.com/watch?v=xKvGVVpj9jQ

Inta J. 7. jūn 2018. 07:31

.Dzīve ir tik īsa un negribas izšķiest dārgo laiku "pelavu sijāšanai".....Bībeli ir vērts lasīt....īpaši Jaunajā Derībā viss ir priekš manis un arī Tevis   

Benita L. 6. jūn 2018. 23:07

Bet,ja nemāk peldēt,labāk upē nelīst! Vieglāk zelta zivtiņai!

Diāna A. 6. jūn 2018. 22:58

Lasi klasiku un nebūs tik stulbi jautājumi!

Vasilijs P. 6. jūn 2018. 21:02

Izšķirojiet,kas ir un kas nav viņai!

Vasilijs P. 6. jūn 2018. 21:01

Izšķirojiet-kas ir,kas nav viņai! Atraitnis

ierakstam «...tā viš ir..»
Vasilijs P. 6. jūn 2018. 20:41

Apstiprinu-šī konkrētā kundze deva pat mums,CIP atgriesties un Valstī bez liekām procedūrām,bet vai pareizi?!

ierakstam «...tā viš ir..»
Vasilijs P. 6. jūn 2018. 20:40

Jo apstiprinu!Šī konkrētā kundze deva pat mums-CIP iespēju atgriesties Valstī,bez liekām un ilgstošām procedūīrām,vai pateicīgs?!

Vasilijs P. 6. jūn 2018. 20:36

Kad Bundestāgs beidzot saliks visus punktus uz"i"

Vasilijs P. 6. jūn 2018. 20:27

Labi,kad nav cauršauta brūce!

Gunta L. 6. jūn 2018. 20:04

Paldies par informaaciju.Patreiz lasu Diaanu Chemberlenu -Sadragaatie sapnhi.

Guna a. 6. jūn 2018. 19:54

Oiii..., pēc glāz - plik ūden ! prasās ...


https://www.youtube.com/watch?v=JSG4190Ac7Q

ierakstam «...tā viš ir..»
max m. 6. jūn 2018. 19:49

Dàrzà dzîvs redîs gurkis
Pukhis un kads pérnis loks

ierakstam «...tā viš ir..»
Guna a. 6. jūn 2018. 19:45

Wow ! wooow ..., Max - pa cmuko ventiš mēlē laiž !    

ierakstam «...tā viš ir..»
Autorizācija

Ienākt