Ingrida X. 8. jūn 2018. 00:13

.... nevar?? pārbaudīji, vai kā??  
     Vrb, Vasjeņka, pariskē mzl, pirms apgalvo ko tādu....

     Bet, neskatoties uz visu- cienu Tevi, pat ļoti!!    Turies, Puisi!!  

max m. 8. jūn 2018. 00:03

Tu dzîvo te
Es dzîvo tur
Mûs visus saista
Latvia !

ierakstam «... vēl arvien ...»
Benita L. 7. jūn 2018. 23:36

Sirds iekrīt dimensijās...

ierakstam «... vēl arvien ...»
Vasilijs P. 7. jūn 2018. 23:05

Analoģiski-tāds darbs! Atraitnis...bērnu būt nevar

Guna a. 7. jūn 2018. 21:53

Sakki , Valter...? Bobs arī tā apgalvo ...


https://www.youtube.com/watch?v=ryTNi1oPDDY

ierakstam «... vēl arvien ...»
Guna a. 7. jūn 2018. 21:45

Arī cerība - nedzīvo mūžīgi ...


https://www.youtube.com/watch?v=uPyu89wHkEQ

ierakstam «... vēl arvien ...»
Valters Z. 7. jūn 2018. 21:21

Aiz mākoņiem ir saule , vēl arvien !

ierakstam «... vēl arvien ...»
Dzēsts profils 7. jūn 2018. 21:13



ierakstam «Ikdienas romantika.»
Ieva B. 7. jūn 2018. 20:50

Man patīk ! Izdari pasūtījumu un gaidi , kad piegādās !

ierakstam «Ikdienas romantika.»
Ieva B. 7. jūn 2018. 20:47

   Cerība mirst pēdējā .......

ierakstam «... vēl arvien ...»
Guna a. 7. jūn 2018. 19:36

No sirds ->uz sirdi otru ...


https://www.youtube.com/watch?v=rFRaM-2PP5w

ierakstam «... vēl arvien ...»
Gunta L. 7. jūn 2018. 19:29

Imanta Kalninha muuzikaa,vienmeer elpa ir silta,taa jaaklausaas ar sirdi!

ierakstam «... vēl arvien ...»
Gunta L. 7. jūn 2018. 18:56

Taisniiba meiteneem.Katram cilveekam ir savi sirds nosleepumi,tas ir forshi.Vienkaarshi aizver acis un lhaujies,lai maakoniitis tevi nes,peec tam pashai buus interesanti paskatiities,kur esi noklhuvusi.

ierakstam «Ikdienas romantika.»
Lilija L. 7. jūn 2018. 13:27

Priekš lobiem cilvekiem tokš nekā nav žēl   

ierakstam «...tā viš ir..»
Guna a. 7. jūn 2018. 13:11

Bez romantikas un piedzīvojumiem - nekādīgi !
Galvenais - precīzi noformulēt savu izvēlēto vēlēšanos !  
izpilde - Visuma ziņā ...

ierakstam «Ikdienas romantika.»
Dzēsts profils 7. jūn 2018. 13:04

Vēlēšanās formulējums-vēlos mieloties ar zemenēm  
Vizualizācija-grimstu fonā zemeņu lauka bilžukos interneta dzīlēs   un pastiprinātai vizualizācijai vēl pameklēšu zemeņu gaisa atsvaidzinātāju
Nobeiguma etaps-piesēžos pie namdurvīm un gaidu Kārli ar zemeņu kasti..solījās pirms 15 minūtēm jau pievest   

ierakstam «Ikdienas romantika.»
Guna a. 7. jūn 2018. 13:03

O...õõõÕ, Lilij... !
Tas i daug..., diži daug - dots !   manC ir - sabangoC !


https://www.youtube.com/watch?v=nERicWZgN4o

ierakstam «...tā viš ir..»
Lilija L. 7. jūn 2018. 10:59

   Ko tik Tu, Benit, neizdomā! Bet interesanti! Galvenais jau noticēt!   

ierakstam «Ikdienas romantika.»
Lilija L. 7. jūn 2018. 10:57

O kā jus abi laiž     Maxitim i talants .va tik pats nav ventiš    //abi
- Gun ar Maxiti.atbrauc ciemos.    ...paņem tik zacen un polš Pateiks savam vecajam lai izkur pirts..cik tur ta darba..slots man  ar ir...Uzvilks smuk lindrak lai var ciemus sagaidīt.. Varbut Vasils ar no Amerik atbrauks..Mans vecais gan jau nedusmos, ka viņam siev bisku traks uz vecum paliek   

ierakstam «...tā viš ir..»
Benita L. 7. jūn 2018. 10:55

Gribu no visiem aizbēgt - formulējums.
Aiztaisu acis un eju gulē t-  vizualizācija - nevienu neredzu.
Pēdējais etaps  - atlaižu - kur nu bez jums likšos!

ierakstam «Ikdienas romantika.»
Autorizācija

Ienākt