max m. 6. jūn 2018. 19:41

Laums dzîv varen skaist vieta
Ventinsh tai gar dârz logs plûst
Savalh kârps tur dikti maktîgs
Biezpien pérnais smeke tâm

ierakstam «...tā viš ir..»
Guna a. 6. jūn 2018. 18:50

Poēm pa kulšen - part 2 !   

ierakstam «...tā viš ir..»
Guna a. 6. jūn 2018. 18:48

Tā viš i , Lilij !  
reizēm , par laikiem senajiem , mazs uznāk - nostaldžīīīī ...
Poēm par kulšen !    


https://www.youtube.com/watch?v=AXPduy28r6s

ierakstam «...tā viš ir..»
Gunta L. 6. jūn 2018. 18:32

Jauki,sharmann

ierakstam «...tā viš ir..»
Lilija L. 6. jūn 2018. 17:58

Nu tā višš ir, Guna! Ko ta grib ka meži  izcirsti..zvērs sētā  nāk pie klat gald

ierakstam «...tā viš ir..»
Guna a. 6. jūn 2018. 17:19

Pasaule tiek arvien vairāk urbanizēta - pilsētas iespiežas laukos..., lauku un mežu iemītnieki - nāk revanšēties !

ierakstam «...tā viš ir..»
Guna a. 6. jūn 2018. 17:13

Saaaaaa...smaidināji !
Valodiņa - galodiņa !   Arī par dzīves nebūšanām - ar mīļumu un savdabīgu humora piesitienu ,   aizdzen kas bēdas -> prom !

ierakstam «...tā viš ir..»
Guna a. 6. jūn 2018. 17:09

Paldies , Lilij ...
Uz Mīlestības spārniem - pie Mammas Dabas prom !   no pasaules visas - paslēpties ...


https://www.youtube.com/watch?v=ECEIFVOmgzg

Benita L. 6. jūn 2018. 14:27

  

ierakstam «...tā viš ir..»
Lilija L. 6. jūn 2018. 13:34

Manuprāt, tā nav mīlestība..Ja dzīvo ar vienu..nu ērti tak..savs/sava pie sāniem..pasniedz tik roku ..ja kāds/kāda vēl  izklaidei. Tev..man..vēl kādam/kādai - nav pieņemami..citiem- dzīves norma..Viss ir relatīvi.

Lilija L. 6. jūn 2018. 13:28

Mjāa...te buries, vai neburies, bet lietus kā nav, tā nav. Pagājušajā vasarā un rudenī visas lietus rezerves iztērētas

Lilija L. 6. jūn 2018. 13:25

Skaisti, Guna!   
Mīlestības upe lai plūst!

Guna a. 5. jūn 2018. 22:14

Viļņu mūziku - vislabāk divatā -> <- klausīties ...   


https://www.youtube.com/watch?v=S0r9cpa5syE

Guna a. 5. jūn 2018. 22:12

Vaiii ne !   Guntiņ ...

Guna a. 5. jūn 2018. 22:07

Kādās vēl svešās rokās , Vasilij ...?!     i ne tuvu lai !!!!!!!!!!!!!

Vasilijs P. 5. jūn 2018. 18:51

Ja nu Dānijai taisnība-Latvija bēgļu centrs!

Vasilijs P. 5. jūn 2018. 18:48

Ja dokumentācija vai piezīmes nokļūst"svešās rokās"...tad visi miljoni..

Gunta L. 5. jūn 2018. 18:34

Abi divi uz Juurmalu,smiltinhas,sauliite,kaapaas aizveejsh,kas var buut labaaks par sho...

Ingrida X. 5. jūn 2018. 18:01

Tu jau nerunā par mīlēšanu vienlaicīgi, Tavs traktējums ir cits: dzīvo ar vienu, citu mīl. Vai maz tādu gadījumu? Tu taču dzīvo šajā pašā pasaulē, kur tādu neskaitāmi!! Iemesli- visdažādākie, un gan jau pati zini tos ne mazums- kāpēc tā notiek.

Ja tas šķiet pieņemami katrai no pusēm- lai dzīvo; kam tas šķiet nepieņemami- atsakās no tāda kopdzīves modeļa.

Guna a. 5. jūn 2018. 15:28

Bez Mīlestības - šamie ir visai tuvi radinieki , Max !   

Autorizācija

Ienākt