Guna a. 9. jūn 2018. 11:14Topošie melnīši braši ņammā un aug lieli un cmuki !
Benita L. 9. jūn 2018. 11:09Bet tā pievienošanās bariņam izraisa aktivitāti!
Guna a. 9. jūn 2018. 11:02Aha..., tādi/as jo bieži sev vēlamo par esošo uzdod , cenšoties fõnā pazīmēties - es ! mani bērni ! mans suns ! es, es, essss !
Ar pirkstu nerādīšu..., katrs jau zina paC - pasaules Amigoslendas nabu kā vārdā sauc !
Benita L. 9. jūn 2018. 10:02Vov!Kritiku aktīvi vērstu spēj izturēt ļoti stipras gribas cilvēks.Bet dažreiz veiksmīgi tiek izmantota pašreklāmai - spilgts piemērs - Ušakovs.
Dzēsts profils
9. jūn 2018. 09:45Hmmmm... Laikam vēl neesmu izkopusi visas savas spējas?!? .Labām lietām ap mani nav nepieciešams ne liels atbalsts, ne skaļa reklāma Tā aiziet viegli,izturot jebkuru kritiku
Ingrida X. 9. jūn 2018. 07:56
Visiem- jaukas brīvdienas!
Ingrida X. 9. jūn 2018. 07:53TU GAN IR STULBS, pa lielam, tur pat mācīties vairs nav vērts!
Tad kad Tu, Latvijas patriot, no savas France vedīsi savus kolbas bērnus uz Igauniju, maza norādīte, lai neaizšautu greizi:
/Tallina, maxīti, ir Igaunijas galvaspilsēta; tas tā, lai Tu saprastu, par ko ir stāsts /
Un, ar augstāk ievietotajām puķītēm, šis blogs tiek slēgts; tas tā, lai Tu saprastu to, ko nesaprati ar Vidzemes jūrmalas bildītes ievietošanu vakar, 20:17; ja turpināsi vēl savas prātulas drukāt, tad tās tiks vnk izdzēstas- jāsāk mācīties no Tavas vadones, kā par savu ierakstu tīrību rūpēties / ..
max m. 9. jūn 2018. 06:40EGO VAJAGA PIEBREMZET
max m. 9. jūn 2018. 06:31TU NAV STULBA loti,pamàcies vél mazlietin !
Guna a. 8. jūn 2018. 21:20Jaunuļu amizantais dubultportrets !
Kauslīgā Bosene ! brāļukam Knipam agrā bērnībā barošanas reizēs bieži nācās saņemt šamās asā knābīša cirtienus - tukšu puncīti paliekot ...
Guna a. 8. jūn 2018. 21:13Jaunumi putnu faniem !
Vakar tika apgredzenota Cillas un Oša jaunā paaudze - Bose un Knips ! Process noritēja veiksmīgi un abpusēji toleranti !
Ingrida X. 8. jūn 2018. 20:06 Jā, Gunta. Gadās, kad otram cilvēkam palīdzēts jau ar vienu smaidu, ar vienu labu vārdiņu, pati esmu to piedzīvojusi ne reizi vien
Paldies, ka noskatījies!
Lai jauks piektdienas vakars! Lai brīvdienās izdodas gūt to, ko vēlies!
Ingrida X. 8. jūn 2018. 19:56 Lai kā man negribas pie šīs tēmas atgriezties, vsp- pie tā, par ko Tu pārvērti manu ierakstu, konkrēti- vnk ievietotu video, kas uzrunāja mani, ar kuru vēlējos padalīties.
Es tikko pārlasīju Tavus absurdos, man adresētos nosodījumus, visdziļāk mani aizskāra šie:
max max 00:59
Tu varéji paspét !
max max 00:58
Vinas màte tev zvanîja, bet tev bija" savas problémas" ? Tu esi nodevéja !
.............................................................................................................
Ko es, Tavuprāt, varēju uzspēt?? To, ko nespēja mediķi?? Kā, būtībā nezinot neko, var izteikt tādus apvainojumus otram?? Kas Tev devis tādas tiesības?? Es Tev varētu izstāstīt daudz ko, gan par to, kā centos vēl ar minēto Sievieti parunāt pa telefonu, bet viņas runas spējas jau bija atteikušās, ai, man nav Tev jāstāsta NEKAS!!! Ar kādām tiesībām Tu vsp mani māci?? Kā man strādāt? Kādus klipus likt? Kas Tu tāds esi?? Pat vīrietis Tu neesi, karājoties vienos virtālos brunčos! Viss. Mācies pats dzīvot, un tas nebūs maz.
Gunta L. 8. jūn 2018. 18:31Cilveekam buut nav gruuti.
Guna a. 8. jūn 2018. 10:25Sirds iekrīt , Benit - un kā vēl ! iekrīt ...
Guna a. 8. jūn 2018. 10:15Max ...
bet man tomēr skumji likās ,
ka var beigties tā ,
man tās zvaigznes iepatikās -
lāmas dziļumā ...
Guna a. 8. jūn 2018. 10:08Paldies Tev par šo - man tik tuvo mīļdziesmiņu , Ivo !
Pacēlās tilti no manām rokām.
Tu pieplūdi rāmajā jūrā,
Pa kuru vienatnē kuģot ir drošāk,
Bet diez vai cerīgāk.
...............................................
Tik lēni rokas nolaižas,
Tik lēni cik var izturēt,
Jo katru brīdi atgriežas,
Kāds, kuru nedrīkst pazaudēt.
