Benita L. 10. jūn 2018. 11:47

Vai tas būtu kāds aktieris!?

Gunars S. 10. jūn 2018. 11:36

Jā, gadās kāda dāma,kāds kungs,nu bet ļoti nikns!

šis nav  ļauns,tikai nadaudz nikns.Tā   tam būt!

Benita L. 10. jūn 2018. 11:25

Protams,nē,arī brieži!

Gunars S. 10. jūn 2018. 11:17

Jauki,mīlīgi  

vai ļoti nikni mēdz būt ne tikai suņi...

Benita L. 10. jūn 2018. 11:14

Vispār jau ,Gunār,sludinājums jau senajos 63.gados bij joka pēc.Teātrī brīvbiļete,bet tie abonētie kauli uz gadu Mūsdienās biļešu abonenti uz gadu.

Gunars S. 10. jūn 2018. 11:09

Labs sludinājums,bet autora atrašanās vieta nav pieejama!  Benita,tavējais ir no cita laikmeta.Man par četrkājainim draudziņiem nav sapratnes,

Benita L. 10. jūn 2018. 10:24

Manējais - daļēji,bet abonētos kaulus uz gadu  - nespīd,pirkšu pati.

Gunta L. 10. jūn 2018. 10:21

Mans suniits neatbilst shiiem kriteerijiem,bet taapat miilhsh.

Ingrida X. 10. jūn 2018. 05:01

IERAKSTS IR SLĒGTS.
Ne vārds, kas sekos /ja sekos/ nav no manis.

Benita L. 9. jūn 2018. 21:28

Tas bija personiski,vārdu duelis,pat skarbs,bet vajadzīgs!

max m. 9. jūn 2018. 20:49

Benita! Kad  Tev nesen uzbruka,més bijàm shokà ! Tevi neaizstàvéjàm un tas ir mûsu kauns! Piedod lûdzu !

Benita L. 9. jūn 2018. 20:07

Guna,kāds jau meklēs mezgliņus Tavā rakstā noteikti.

Benita L. 9. jūn 2018. 20:05

max,Tava aktivitāte ir apbrīnojama,taču beidz gvelzt muļķības!

max m. 9. jūn 2018. 19:55

Un kad vina peré ! Vinai vajaga vairàk ést . Vina diemzél  atpazîst tevi tikai péc sava véderina ...

Gunta L. 9. jūn 2018. 19:55

Katram ir iespeeja,lai veidotu savas dziives ritmu un solhus taa,lai,galu galaa,tieshi pasham nebuutu kauns par izveidoto rakstu.

Benita L. 9. jūn 2018. 19:40

Lucifer,neliki vilties,līdz ar to nesajūsminies par daudz!

max m. 9. jūn 2018. 19:24

A Jolanta , vina mani mîléja,pa savam, uzpaséja !/skafandrà/Naktî kad piegàju pie leduskapja, vina modàs. Mîlulîtei  purninshs knapi par vituves logu un piedevàm vina vél bréc !  Viniem skana dîvaina un éd vienu govi,ne varàk kà uz divàm dienàm

max m. 9. jūn 2018. 19:11

Man  bija pat divi  tàdi lopini dàrzà,rexi atdevu, jo koda !

Dzēsts profils 9. jūn 2018. 19:10

piedod   ! Pēdējā laikā man "ļoti patīk" likt cilvēciņiem (dwil) vilties  

Autorizācija

Ienākt