Benita L. 10. jūn 2018. 11:47Vai tas būtu kāds aktieris!?
Gunars S. 10. jūn 2018. 11:36Jā, gadās kāda dāma,kāds kungs,nu bet ļoti nikns!
šis nav ļauns,tikai nadaudz nikns.Tā tam būt!
Gunars S. 10. jūn 2018. 11:17Jauki,mīlīgi
vai ļoti nikni mēdz būt ne tikai suņi...
Benita L. 10. jūn 2018. 11:14Vispār jau ,Gunār,sludinājums jau senajos 63.gados bij joka pēc.Teātrī brīvbiļete,bet tie abonētie kauli uz gadu Mūsdienās biļešu abonenti uz gadu.
Gunars S. 10. jūn 2018. 11:09Labs sludinājums,bet autora atrašanās vieta nav pieejama! Benita,tavējais ir no cita laikmeta.Man par četrkājainim draudziņiem nav sapratnes,
Benita L. 10. jūn 2018. 10:24Manējais - daļēji,bet abonētos kaulus uz gadu - nespīd,pirkšu pati.
Gunta L. 10. jūn 2018. 10:21Mans suniits neatbilst shiiem kriteerijiem,bet taapat miilhsh.
Ingrida X. 10. jūn 2018. 05:01IERAKSTS IR SLĒGTS.
Ne vārds, kas sekos /ja sekos/ nav no manis.
Benita L. 9. jūn 2018. 21:28Tas bija personiski,vārdu duelis,pat skarbs,bet vajadzīgs!
max m. 9. jūn 2018. 20:49Benita! Kad Tev nesen uzbruka,més bijàm shokà ! Tevi neaizstàvéjàm un tas ir mûsu kauns! Piedod lûdzu !
Benita L. 9. jūn 2018. 20:07Guna,kāds jau meklēs mezgliņus Tavā rakstā noteikti.
Benita L. 9. jūn 2018. 20:05max,Tava aktivitāte ir apbrīnojama,taču beidz gvelzt muļķības!
max m. 9. jūn 2018. 19:55Un kad vina peré ! Vinai vajaga vairàk ést . Vina diemzél atpazîst tevi tikai péc sava véderina ...
Gunta L. 9. jūn 2018. 19:55Katram ir iespeeja,lai veidotu savas dziives ritmu un solhus taa,lai,galu galaa,tieshi pasham nebuutu kauns par izveidoto rakstu.
Benita L. 9. jūn 2018. 19:40Lucifer,neliki vilties,līdz ar to nesajūsminies par daudz!
Benita L. 9. jūn 2018. 19:38max,kas nu kuram garšo
max m. 9. jūn 2018. 19:24A Jolanta , vina mani mîléja,pa savam, uzpaséja !/skafandrà/Naktî kad piegàju pie leduskapja, vina modàs. Mîlulîtei purninshs knapi par vituves logu un piedevàm vina vél bréc ! Viniem skana dîvaina un éd vienu govi,ne varàk kà uz divàm dienàm
max m. 9. jūn 2018. 19:11Man bija pat divi tàdi lopini dàrzà,rexi atdevu, jo koda !
Dzēsts profils
9. jūn 2018. 19:10piedod ! Pēdējā laikā man "ļoti patīk" likt cilvēciņiem (dwil) vilties
