Benita L. 9. jūn 2018. 19:07

õ,Lucifer,negaidīju tik cilvēcīgu atbildi,drīzāk kaut ko velnišķīgu!

Dzēsts profils 9. jūn 2018. 19:02

Jā, tam es piekrītu!.....dedzīgi atbalstīt lietu......kritizēt...... tas ir cilvēcīgi. Es tādus sauktu par lielgabalgaļu   . Skarbi, va ne   ? Bet tā ir! Tādiem nav sava viedokļa, tamdēļ jāpieķeras kaukam un jāturās cik vien var "dedzīgi"   .
    Bet neķer kreņķi, vēl jau Cilvēki arī ir!  ......ar savu viedokli.....gatavi uzklausīt citu viedokli......pilnveidot savējo.........  

Benita L. 9. jūn 2018. 18:53

Tad jūs par kasīšanos vai par barību?Labvakar!

Gunars S. 9. jūn 2018. 18:48

Ja kasīs zemāk,mātīte sāks domāt ! Tev, max max ir pilnvērtīgas, vispusīgas zināšanas! Labi ka tu ar tām dalies!

Vasilijs P. 9. jūn 2018. 18:45

No Holivudas daudz labāk viss redzams-pārskatāms!

Vasilijs P. 9. jūn 2018. 18:43

Viņš esot uzsvēris,kad tagad Lielbritānija esot ievērojami tuvāk Džeimsam Bondam(007),ja tāds eksistē....pasakas!

Vasilijs P. 9. jūn 2018. 18:40

Agris vērojis,un vienīgi Karaliskā pāra kāzu ceremoniju,pat kanālus neesot pārslēdzis!

max m. 9. jūn 2018. 18:40

Tad  var pàràk àtri neskriet, jo nokers .Vina ir àtràka . Jàsaprot arî, ka vina jûs neuzskata barîbu dotajà mirlklî !

max m. 9. jūn 2018. 18:37

Ja kasîsi zemàk,màtîte padomàs, ka gribi kopoties !

Vasilijs P. 9. jūn 2018. 18:36

Tas agris tik statisks-pat Baltijas praida pasākumā nav piedalījies.

max m. 9. jūn 2018. 18:35

Ar tinozaurum ir tàpat kà ar lauvàm ! Kad vini paédushi var pakasît pat véderinu !

max m. 9. jūn 2018. 18:33

Man shî bilde sàk patikt arvien vairàk

Vineta K. 9. jūn 2018. 16:41

Mes nesam vienadi.Ir ari tada kategorija kuriem uz visu nosplauties.

max m. 9. jūn 2018. 16:22

gunars seklais, Tu esi smukàks kad tu guli

Gunars S. 9. jūn 2018. 15:17

  Darīt nepatīkamu maizes darbu un dedzīgi lielīties..?

max m. 9. jūn 2018. 15:07

Tas ir bailu instinkts, bût noéstam.

max m. 9. jūn 2018. 14:59

Pareizi ! Vini saprata,uz bloga bildes,ka Tiranozaurs nàk ! Labàk pasham nolékt

Benita L. 9. jūn 2018. 11:45

Ziedi sārti,augļi sūri,skatoties no malas,bet tie jauki izskatās!

Guna a. 9. jūn 2018. 11:20

Bez sabiedrotajiem tālu netikt , lai kā solists/e cenšas !

Guna a. 9. jūn 2018. 11:18

Dubertvillas pārītis - Robis un Vilnītis ..., bet varbūt - Robis un Vilnīte...?

Autorizācija

Ienākt