Benita L. 9. jūn 2018. 19:07õ,Lucifer,negaidīju tik cilvēcīgu atbildi,drīzāk kaut ko velnišķīgu!
Dzēsts profils
9. jūn 2018. 19:02Jā, tam es piekrītu!.....dedzīgi atbalstīt lietu......kritizēt...... tas ir cilvēcīgi. Es tādus sauktu par lielgabalgaļu . Skarbi, va ne ? Bet tā ir! Tādiem nav sava viedokļa, tamdēļ jāpieķeras kaukam un jāturās cik vien var "dedzīgi" .
Bet neķer kreņķi, vēl jau Cilvēki arī ir! ......ar savu viedokli.....gatavi uzklausīt citu viedokli......pilnveidot savējo.........
Benita L. 9. jūn 2018. 18:53Tad jūs par kasīšanos vai par barību?Labvakar!
Gunars S. 9. jūn 2018. 18:48Ja kasīs zemāk,mātīte sāks domāt ! Tev, max max ir pilnvērtīgas, vispusīgas zināšanas! Labi ka tu ar tām dalies!
Vasilijs P. 9. jūn 2018. 18:45No Holivudas daudz labāk viss redzams-pārskatāms!
Vasilijs P. 9. jūn 2018. 18:43Viņš esot uzsvēris,kad tagad Lielbritānija esot ievērojami tuvāk Džeimsam Bondam(007),ja tāds eksistē....pasakas!
Vasilijs P. 9. jūn 2018. 18:40Agris vērojis,un vienīgi Karaliskā pāra kāzu ceremoniju,pat kanālus neesot pārslēdzis!
max m. 9. jūn 2018. 18:40Tad var pàràk àtri neskriet, jo nokers .Vina ir àtràka . Jàsaprot arî, ka vina jûs neuzskata barîbu dotajà mirlklî !
max m. 9. jūn 2018. 18:37Ja kasîsi zemàk,màtîte padomàs, ka gribi kopoties !
Vasilijs P. 9. jūn 2018. 18:36Tas agris tik statisks-pat Baltijas praida pasākumā nav piedalījies.
max m. 9. jūn 2018. 18:35Ar tinozaurum ir tàpat kà ar lauvàm ! Kad vini paédushi var pakasît pat véderinu !
max m. 9. jūn 2018. 18:33Man shî bilde sàk patikt arvien vairàk
Vineta K. 9. jūn 2018. 16:41Mes nesam vienadi.Ir ari tada kategorija kuriem uz visu nosplauties.
max m. 9. jūn 2018. 16:22gunars seklais, Tu esi smukàks kad tu guli
Gunars S. 9. jūn 2018. 15:17Darīt nepatīkamu maizes darbu un dedzīgi lielīties..?
max m. 9. jūn 2018. 15:07Tas ir bailu instinkts, bût noéstam.
max m. 9. jūn 2018. 14:59Pareizi ! Vini saprata,uz bloga bildes,ka Tiranozaurs nàk ! Labàk pasham nolékt
Benita L. 9. jūn 2018. 11:45Ziedi sārti,augļi sūri,skatoties no malas,bet tie jauki izskatās!
Guna a. 9. jūn 2018. 11:20Bez sabiedrotajiem tālu netikt , lai kā solists/e cenšas !
Guna a. 9. jūn 2018. 11:18Dubertvillas pārītis - Robis un Vilnītis ..., bet varbūt - Robis un Vilnīte...?
