Guna a. 30. jūn 2019. 20:32Vasilij..., ko saprot un izskaidro sirds , pieņem ne vienmēr - prāts !
mūžīgā opozīcija - šamajiem !
Benita L. 30. jūn 2019. 20:21Gunàr,man šķiet,ka jasmīni jau noziedējuši,atmiņā tik smarža palikusi un bildes.
Gunars S. 30. jūn 2019. 19:52Benita, nu nav tev vēl vārda diena! Šķiet ka jasmīni diemžēl pasteigušies!
max m. 30. jūn 2019. 18:38Tavi blogi vienmér ir bijushi kas vairàk, kà tikai blogs ar pàris bildém un vienu teikumu !
Katrà ir klàt pashas dzejolîts pielikts un tie ir rûpîgi izstràdàti. Tu vienmér laipni atbildi,pateicies katram Tava bloga cieminam. Tie biezi ir par sapniem,mîlestîbu.Tà ka, saku Tev lielu Paldies!
/tà turpinàt /
Guna a. 30. jūn 2019. 18:27Laime ir relatīvs jēdziens ..., no cilvēka vecuma un tābrīža vēlmēm atkarīga .
Reiz , mūsu tālajā bērnībā - laime izskatījās kkā šādi ...
Guna a. 30. jūn 2019. 18:20Paldies , Max ...
Laime , laimīte ..., visu ilgota - ļoti ...
Guna a. 30. jūn 2019. 18:14Paldies par Tavu jauko stāstu , Карлик ДолгоБаснья !
Tu taču zini , kuro no brāļiem - Laimīte izvēlējās !
max m. 30. jūn 2019. 18:11
Neapstàjies,
Tàlàk Tu ej
Neprasi kàpéc
Mums jànotic,
Spàrni un véjs,
Pasargàt spés
Guna a. 30. jūn 2019. 18:08Pašai brīnums , Max ...
uz to mums - lai šulīgi ķirsīši tiek !
Coroni c. 30. jūn 2019. 18:07 Nu, Mēs ar bij trīs broļukai,
pirmais vecākais, otrais vidējais, a aš trešais jaunākais
Kā jau tautās iegājies, vecākie tie gudrākie un jaunākam jāklausās un jāmācās,
un kā pasakās, es ar nebiju izņēmums
Biju savādāks, nekā vecākie
Abi brāļi par traktoriem, mašīnām, kombainiem interesējas un nodarbojas,
bet manais tik plostus un laivas būvē un kamēr visi vēl guļ,
rīta agrumā, gaidot saules lēktu, sēž pie kāda dīķīša vai upes malas ar lazdas kātu
rokā un ar vardēm sarunājas
Kad katrs aizgājām savā dzīvītē, vecākais bieži saiešanās kopā brīžos,
paķēra "laipni" :
"Vidējais bračka kā normāls cilvēks, ar remontiem noņemās,
bet jaunākais man tāds "pasists", pa jūru vien, kad 5 m/s šim jautāju, ko dari,
šis atbild - krastā, lāpu trali
Bet kad jūrā sola 20 m/s, šis atbild - esmu jūrā
Tā lūk, tiem trīs brāļiem - divi gudri, trešais savādāks
Guna a. 30. jūn 2019. 18:05Paldies , Vasilij ...
Viss - salīdzinājumos rodas !
vien , iepazīstot nelaimi - pratīsi laimi atpazīt ...,
nobriest brīvībai - pienākuma un atkarības važās kaltais ...
max m. 30. jūn 2019. 18:041000 blogs ! vau
Tev Svétki shodien
Acis manéjàs
Un mute
Klûst apali smaidîgas
Kà tàs nullîtes
Aiz tà cipara nr. 1 !
Sveicu Tevi Guna, Tava hobija darba svétkos !
marija k. 30. jūn 2019. 17:43
piedāvājam veidot slapjo sandeļu video pēc Jūsu vēlmēm, rakstiet, ja ir interese!
Guna a. 30. jūn 2019. 15:30Nujā , Guntar ..., kāds - Laimes putnu atlidojam gaida , Laimes atslēdziņu un pakavus - meklē kāds cits ...,
aizmirstot , sevī pašā pirms - pameklēt ...
Guna a. 30. jūn 2019. 15:13
... kad ceļš uz diviem -
.........................viens !
tos uzvarēt nespēj -
.............. n.e.v.i.e.n.s !
