Gunars S. 4. jūl 2019. 09:24

  Lietainā laikā, ejot pa redzamo bulvāri, dzeltenās lietus sandales/2

jau pēc dažiem 100.metriem vienkārši izjuks un tālāk būs jāčāpo pa pliko!

Dzēsts profils 3. jūl 2019. 23:59


O!

Dzēsts profils 3. jūl 2019. 23:57

    Īstenībā jau uzreiz arī sāku domāt   . Bet nekur tālu netiku. Aizdomājos par vēju. Tas tak skrien visur, kur vien sirds kāro. Te pa pilsētu augstceltnes šūpodams, līdzīgi kā priedes kāpās. Te mierīgi pa margrietiņu pļavu pastaigādamies maigi tās glāstīdams. Te akal pavisam vertikāli augstu gaisā lai lielākus ledusgabalus varētu lejā mest, cilvēkus pabiedēt.
    Es tak no tā visa neko neprotu. Ganjau ka vienkārši paņemtu lāpstu un dotos ceļā. Kā jau teikts -figviņzinkur . Galvenais lai kustībā, atvērtu sirdi, prātu un vēlams arī acīm. Tad jau arī tam "nezinkam" garām nepaiešu

Dzēsts profils 3. jūl 2019. 23:46

Te nu mēs esam   !!!
Atkal mani kaukur sūta un šoreiz pārmaiņas pēc pašam jāizdomā uz kurieni  

Vasilijs P. 3. jūl 2019. 22:28

Jo nav pat aizsargātas Allas Pugačovas kundzes un Maksima Galkina kunga tiesības uz Privātumu,ja vēlme atlaist Rižskaja dzelzceļa satiksmes direktoru.

Vasilijs P. 3. jūl 2019. 22:18

Un CIP nav tā Kompānija,kura uz savas Firmas rēķina šikas kāzas rīkos(analoģiski ka RENO Francijā īrētā pilī un restorānos),uz nodokļu maksātāju rēķina.

Vasilijs P. 3. jūl 2019. 22:13

Jo gan dabas stihijas,gan masu mītiņi un nekārtības,ja stabils bizness.

Vasilijs P. 3. jūl 2019. 22:13

Tikpat informatīvi ASV Federālai Rezerves Bankai,ja ziedojumi...

Vasilijs P. 3. jūl 2019. 22:11

CIP nav Kompānija,kura uz savas Firmas rēķina,kā RENO šikas kāzas pasūtītā Fraņču pilī un restorānā rīko!

Vasilijs P. 3. jūl 2019. 22:07

Lai tas idiots gar savu smilšu kasti staigā un bļaustās,nav pat vērts to ievērot,vai kādam atkārtoti zvanīt!Jo atraitnis,precēts.

Vasilijs P. 3. jūl 2019. 22:04

Cietušās personas nekur nav vainīgas,ja reģistrēti radi.

Vasilijs P. 3. jūl 2019. 22:01

Tad kura intrese būs BOEING?

Vasilijs P. 3. jūl 2019. 20:08

Tur nu pat es nesaprastu,un kādēļ tādi ārzemnieki lien klāt!

Vasilijs P. 3. jūl 2019. 19:58

100+1 variants Tev ar sandalēm,jo piestāv(pāris)

Vasilijs P. 3. jūl 2019. 19:46

Rainis-lai kopīgs darbs uz priekšu rit...

Vasilijs P. 3. jūl 2019. 19:41

Agrim pat ir cita Pase,tā ka sveiciens Neatkarībās Dienā Rīt!

Dzēsts profils 3. jūl 2019. 19:07

Droši mani var neatgrūst..neesmu jauna    

Gunta L. 3. jūl 2019. 18:17

Jaani noligoti naaks atkal rud entinis

Gunars S. 3. jūl 2019. 17:48

Spur lapa, nu es tāds esmu! Manu domu gājienu sagrozīt grūti! Pauris jauno atgrūž!   

Gunars S. 3. jūl 2019. 17:42

Apsveicu Benitu!

ierakstam «Mums ir savējā!»
Autorizācija

Ienākt