Frēzija v. 3. jūl 2019. 12:08 Daudz ziedu...
daudz mīļu smaidu...
Benita Tev vārda dienā!!!
Coroni c. 3. jūl 2019. 11:30Baltijas jūras kaijas, augstais jūras vilnis,
dzestrais ziemeļvējš un Es,
sveicam vārda dieniņā, Mūsu dārgo Benitu
Dzēsts profils
3. jūl 2019. 10:32Sāli pakaļā?!?Šis domu gājiens vedina uz domu,ka Gunārs regulāri novakarēs skatās"Degpunktu" Es savukārt uz šo namiņu aizietu kā Madara augstu ceļot pirkstgalus pār smilgām un dabūtu krūzīti tikko slaukta kazas piena.. sauju meža zemenītes un mellenes Tā, kas vakarā skatās romantiskās filmas
Lietus S. 3. jūl 2019. 08:32var ar pavadoni! - ja pavadonis nemaisās procesā...
Gunars S. 3. jūl 2019. 08:20Kaut kur to darītāju netrūķst!
var ar pavadoni!
Vasilijs P. 3. jūl 2019. 06:02Kā Ļeņins mācīja?Mācīties!Mācīties!Un vēlreiz mācīties! Apsveicu!
Vasilijs P. 3. jūl 2019. 06:00Ušakova kungs toties nevienu grāmatu pa šiem gadiem neesot izlasījis,tad lai dodas analfabēts uz Strasbūru!
Benita L. 2. jūl 2019. 20:01Nē,es to nevaru atļauties,izšķērdēt laiku un enerģiju.
Gunars S. 2. jūl 2019. 19:46Kā tur aiziet, kas tur ir un ko tur dabūsi?
sāli pakaļā?
Vasilijs P. 2. jūl 2019. 19:37Nav skaidrības,un cik ilgi iespejams izdzīvot...Eiropa!
Gunta L. 2. jūl 2019. 19:06Lai dziivo torniisji,karalnamam buus kur ievaakties.
Dzēsts profils
2. jūl 2019. 17:14Labi, ka neiekūlās vēl lielākās nepatikšanās un no kāzām neviļus nenočiepa un neatnesa uz disenīti pašu līgavu Kaut kāda apskaidrība tomēr bijusi, ko nedrīkst ņemt
Coroni c. 2. jūl 2019. 15:50Ja nav šībers ciet, tad jau manais zin kurp kājas velk
un kura diena šodien - otrdiena, 2.jūlijs, redz - viss štokos.
Bet, es zinu, kas tas ir: "Aizej tur...",
tas ir Karļiks jaunībā, puikam tikko 16, vēl zaļāks par zāli,
un tieši disenītes vakars.
Un šamais piesūcās kā tāda švamme, un nozuda kaut kur.
Draugi izmeklējās, bet šā nav.
Kad disenīte pusē, Karļiks ierodās, sveiks un vesels,
bet līkāks, nekā bija un ne tukšām rokām.
Draugi jautā, kur biji - nezinu,
un ko tu tur atnesi - nezinu ko.
Izrādās šamais gājis pie radiem,
bet ticis kāzās, kad atcerējies par draugiem kuri gaida,
ņēmis no galda, kas bijis pa rokai,
lūk tā ir ar to teicien,
paldiesiņš kas klausījās,
kas neklausījās, tam jāiet vienam pakaļ,
jogurtam protams.
Dzēsts profils
2. jūl 2019. 13:46Ja elposim dziļi,tad šo smaržu šeit sajutīsim
Frēzija v. 2. jūl 2019. 13:40 Bez šaubām zinu, kur eju....,
.... un pārnesīšu kaut vai smaržu no vientuļa ziediņa...
Guna a. 2. jūl 2019. 11:01Paldies , Ivo ...
... laime - negaida .
laimīgs ! gaida kuru rokas -
gatavas augšup celt !
uztvert kritienā - vienmēr !
......... vienmēr .
................. vienmēr .
.......................... vienmēr .
