Dzēsts profils 2. jūl 2019. 09:25

Interesēm šeit robežu nav..kam ūdenstupeles,kam atpūta pie rozēm, kam kaut kas cits ... un kam vienkārši cerības

Coroni c. 2. jūl 2019. 08:54

Tur Gunār nav kaut kādi labumi, bet paradīzes viena nakts,
tas, pēc kā Tu alksti ik brīdi, atverot šīs lapas

Gunars S. 2. jūl 2019. 07:06

Tev starp kājām ir kaut kādi labumi!

Ivo E. 2. jūl 2019. 00:21

  

ierakstam «... dodot gūtais ...»
Vasilijs P. 1. jūl 2019. 21:05

...cerības uz MI6

Vasilijs P. 1. jūl 2019. 21:03

Cerība uz MI6...

Dzēsts profils 1. jūl 2019. 20:45

Bet pati..visu dienu jau kā uz kājām..atļaušos beidzot iezvelties dīvānā un kājas griestos

Vasilijs P. 1. jūl 2019. 20:28

Tādēļ Ušakova kungs atrodas Strasbūrā...

Lietus S. 1. jūl 2019. 20:10

Man palīdzēt Tev ātrāk sameklēt,lai beidzot no Tevis būtu miers?Palikšu tik tiešām skarba -un pati?

Gunta L. 1. jūl 2019. 19:14

.....ir kaads kuram bez tevis ir auksti....

Dzēsts profils 1. jūl 2019. 19:12

Man palīdzēt Tev ātrāk sameklēt,lai beidzot no Tevis būtu miers?Palikšu tik tiešām skarba

Vasilijs P. 1. jūl 2019. 06:01

Noteikti tikpat koka apavi kļūs gan ērti,gan būs visas prioritātes,apstiprinu.

Dzēsts profils 1. jūl 2019. 01:42

      Nezinu kādas viņai tupeles kājās! Un tas arī pat ne mazākajā mērā nav svarīgi  

Dzēsts profils 1. jūl 2019. 01:41

Re, ku viena i


  S (uh...ouu   ) muki, vaine   ?

Coroni c. 1. jūl 2019. 01:21

Tu re ko, kāds izvirpulis, tēmē uz nevainīgām, jaunavīgām kājiņām,
sev līdzīgo skūtie kāti vairs ne uzbudina  

Frēzija v. 1. jūl 2019. 00:14

Jā, Benita, rozes ir burvīgas, smaržo un zied visa pasaule,
mani jasmīni pašā plaukumā un puķuzirņi neatpaliek  

ierakstam «Vērmanītis.»
Frēzija v. 1. jūl 2019. 00:08

Tātad vēl nav izmirušas, prieks    Lavandu griežot arī bitīti manīju, tieši pa viņu ķepiņām mazie ziediņi.
Par kādu netīrību iet runa  
.... ziediņi smaržo un nektārs ir salds!

ierakstam «Medībās!»
Frēzija v. 30. jūn 2019. 23:38

Auū...., gribētāja un daroša, kur esi  

Guna a. 30. jūn 2019. 20:54

Maaax...,   labāk pie bloga tēmas atgriežamies - sarunāC ...?
Ej , Laimīte , atskaties , kas -
Tavās pēdiņās nāk ...


https://www.youtube.com/watch?v=wvrl78MDVWE

ierakstam «... dodot gūtais ...»
Guna a. 30. jūn 2019. 20:49

Hmmm..., mandomāt - te jau uz baļļuku velk !


https://www.youtube.com/watch?v=gQkI4hvqPCs

ierakstam «... dodot gūtais ...»
Autorizācija

Ienākt