Dzēsts profils
2. jūl 2019. 09:25Interesēm šeit robežu nav..kam ūdenstupeles,kam atpūta pie rozēm, kam kaut kas cits ... un kam vienkārši cerības
Coroni c. 2. jūl 2019. 08:54 Tur Gunār nav kaut kādi labumi, bet paradīzes viena nakts,
tas, pēc kā Tu alksti ik brīdi, atverot šīs lapas
Gunars S. 2. jūl 2019. 07:06Tev starp kājām ir kaut kādi labumi!
Dzēsts profils
1. jūl 2019. 20:45Bet pati..visu dienu jau kā uz kājām..atļaušos beidzot iezvelties dīvānā un kājas griestos
Vasilijs P. 1. jūl 2019. 20:28Tādēļ Ušakova kungs atrodas Strasbūrā...
Lietus S. 1. jūl 2019. 20:10Man palīdzēt Tev ātrāk sameklēt,lai beidzot no Tevis būtu miers?Palikšu tik tiešām skarba -un pati?
Gunta L. 1. jūl 2019. 19:14.....ir kaads kuram bez tevis ir auksti....
Dzēsts profils
1. jūl 2019. 19:12Man palīdzēt Tev ātrāk sameklēt,lai beidzot no Tevis būtu miers?Palikšu tik tiešām skarba
Vasilijs P. 1. jūl 2019. 06:01Noteikti tikpat koka apavi kļūs gan ērti,gan būs visas prioritātes,apstiprinu.
Dzēsts profils
1. jūl 2019. 01:42Nezinu kādas viņai tupeles kājās! Un tas arī pat ne mazākajā mērā nav svarīgi
Dzēsts profils
1. jūl 2019. 01:41Re, ku viena i
S (uh...ouu ) muki, vaine ?
Coroni c. 1. jūl 2019. 01:21Tu re ko, kāds izvirpulis, tēmē uz nevainīgām, jaunavīgām kājiņām,
sev līdzīgo skūtie kāti vairs ne uzbudina
Frēzija v. 1. jūl 2019. 00:14 Jā, Benita, rozes ir burvīgas, smaržo un zied visa pasaule,
mani jasmīni pašā plaukumā un puķuzirņi neatpaliek
Frēzija v. 1. jūl 2019. 00:08 Tātad vēl nav izmirušas, prieks Lavandu griežot arī bitīti manīju, tieši pa viņu ķepiņām mazie ziediņi.
Par kādu netīrību iet runa
.... ziediņi smaržo un nektārs ir salds!
Frēzija v. 30. jūn 2019. 23:38Auū...., gribētāja un daroša, kur esi
Guna a. 30. jūn 2019. 20:54Maaax..., labāk pie bloga tēmas atgriežamies - sarunāC ...?
Ej , Laimīte , atskaties , kas -
Tavās pēdiņās nāk ...
Guna a. 30. jūn 2019. 20:49Hmmm..., mandomāt - te jau uz baļļuku velk !

