Valters Z. 16. jūl 2019. 20:18

Raudāja mēness debesīs..

ierakstam «... Mēnestiņam ...»
Valters Z. 16. jūl 2019. 20:15

ierakstam «... Mēnestiņam ...»
Gunars S. 16. jūl 2019. 19:51

Benita, suņa vārds nav joka lieta, es piespiedos un noskaidroju," Kenzo".

Vasilijs P. 16. jūl 2019. 19:48

Nākošreiz,lai kājas nebūtu redzamas,jo Galvenais FIB aģents var piefiksēt!

Vasilijs P. 16. jūl 2019. 19:47

Galvenais Federālais dienests jau piefiksēja,galvenais lai kājas nebūtu redzamas...

Gunta L. 16. jūl 2019. 19:35

Jaa,nu pabriesmiigi.

Guna a. 16. jūl 2019. 16:29



... prieks gaidīts tiek vienmēr ,
atnāk nelūgtas - skumjas ...
dziesmiņu par prieku -
....... uzdziedāt skumjas nāk ...


https://www.youtube.com/watch?v=MU68MDj7-Tk

Guna a. 16. jūl 2019. 16:23

Gunta ...,   
ģeniāls paradokss - šis Raiņa atklājums !   
tas - darbojas !  

"Gūt var ņemot , gūt var dodot !
Dodot gūtais - neatņemams ."
                                   /Rainis/

ierakstam «... dodot gūtais ...»
Guna a. 16. jūl 2019. 16:19

  

ierakstam «... Mēnestiņam ...»
Guna a. 16. jūl 2019. 16:16

    

... oiii ! viens liels tas ir -
....................... pārpratumssS !
Mēnestiņam citam ! šamais ir -
............................... veltījums !

ierakstam «... Mēnestiņam ...»
Valters Z. 16. jūl 2019. 15:47

  

ierakstam «... Mēnestiņam ...»
Valters Z. 16. jūl 2019. 15:42

Nu trakums !

Valters Z. 16. jūl 2019. 15:33

Paldies par veltījumu ! Es jau nāku ..   

ierakstam «... Mēnestiņam ...»
Guna a. 16. jūl 2019. 14:21

Max...,  

... dvēselīti raudošu sadzird ,
dziedošu mierinājumu sūta viņš ,
tālā tālumā tuvais -
.................... spožais Mēnestiņš .


https://www.youtube.com/watch?v=Js4jFhIKMTo

ierakstam «... Mēnestiņam ...»
Guna a. 16. jūl 2019. 14:10

Tā gan , Lilij...,  
beet svešus noslēpumus - citiem nestāsta viņš !

ierakstam «... Mēnestiņam ...»
Lilija L. 16. jūl 2019. 13:57

Mēnestiņš..visu redz..   


https://www.youtube.com/watch?v=dC9ez1DmBAI  

ierakstam «... Mēnestiņam ...»
max m. 16. jūl 2019. 13:49

Man savu domu shodien nav,tà ka piekritîshu visam, ko Vasilijs te uzrakstîs !  
ps: man atkal ir apnicîgi karsts,tà ka uz apceri nevelk  

max m. 16. jūl 2019. 13:43


ierakstam «... Mēnestiņam ...»
Frēzija v. 16. jūl 2019. 13:33

Neskatoties uz bilžu kvalitāti, varu tikai piekrist Benitai, tāds milzenis nesaista.

Frēzija v. 16. jūl 2019. 13:27

Vai nu slikts korektors Tavām kājām, vai nu Tev jau sākusies gangrēna no trakās brišanas un tie nagi! ... tie sarkanie nagi, kas var būt nepatīkamāks par gariem, sarkaniem nagiem uz ne tik tīkamām kājām .... pē ..  

Autorizācija

Ienākt