Guna a. 19. jūl 2019. 15:32Uhh..., šis iedomīgais Rīgas gurķis - Mmmiķelis !
Guna a. 19. jūl 2019. 15:26Diez vai Tu smietos , Max ... zaļo kad armija - Tevi ielenktu !
Aleksandrs V. 19. jūl 2019. 15:22 ..sagūstītāji...
Bet man šie apkampušies cieši jo cieši - viens veselais...
Guna a. 19. jūl 2019. 15:21Tev smiekli , Max..., bet man - man !
oiii ...! drīz šamie ->>>> jau pulkiem nāca !
gūstā ! mani tie saņēma ...
starp daudzdaudziem gurķiem - viena es !
................................ virtuvē ieslodzīta .
Guna a. 19. jūl 2019. 15:19Mūsmāju dārza zaļie kraukšķīši - pat kaķīsiem garšo !
max m. 19. jūl 2019. 14:51Sasméjos !
Pie durvîm klus tuk tuk
Guna atver durvis,tur
Pirmdzimtais, kraukshîtis
Ak tu mans piparîts
Bucas tam tiek.
Tad vél viens kautrîgais
Paràdàs otrais,treshais jau nàk..
Ak Dievs ! Guna blauj
Logus,taisiet logus un durvis ciet !!!
Tie simtiem jau nàk
Zalo armija pa skursteni lien !
Tà màja ielenkta tika
un Guna par gûstekni kluva ..
Guna a. 19. jūl 2019. 14:10Es un viņš ! manC mīļais - krrraukšķītis !
Guna a. 19. jūl 2019. 12:39Jauks dziesmiņš , Elva !
Gurķoties - ir gurķa amats !
arī cilvēkiem - tīkama nodarbe šī ...
Elva E. 19. jūl 2019. 12:17Sasmējos !
Dziesmiņa par gurķi .
Vasilijs P. 19. jūl 2019. 12:14Obsessions-First Version.
Gunars S. 19. jūl 2019. 05:02Vasilij, ieklasies
Vasilijs P. 19. jūl 2019. 03:54Tad reāli vizīte Polijā,un ne tikai atraitnis,precēts...
Gunars S. 18. jūl 2019. 22:48Meli ir viena no vērtībām!
Saulīte bet dažreiz pat siltumiņš!
Dzēsts profils
18. jūl 2019. 20:28Uz šito jautājienu es atbildēšu kādu citu reizi, citā Tavā ierakstā . Kad man vairāk vaļas būs
