Vasilijs P. 7. sep 2019. 15:47Domā analoģiski,vēl manipulācija ar kuģiem?
Lilija L. 7. sep 2019. 14:20Aļoša, bez ērkšķiem jau nevar..savādāk to skaistumu sabradās
...Skaista un neparasta roze Tev bildē! Paldies!
Lilija L. 7. sep 2019. 14:18Frēzij, Tavās bildēs ir notverts rīts un tāda īpaša noskaņa..
Frēzija v. 7. sep 2019. 12:32 Visi ziedi ir mūsu dabas brīnums, tāpat kā šie ieraudzītie rīta agrumā ...
Gunta L. 7. sep 2019. 09:16Sandeles ir,uudens arii,bet,kur lietus...
Aļoša R. 6. sep 2019. 22:58Paldies, Lilija par blogu!
Rozes ir patiesi skaistas un cēlas....lai gan ar ērkšķiem...
Lilija L. 6. sep 2019. 21:42Max apskatīju Tavas nu gandrīz melnās rozes...skaistas . .un bildes mākslinieciskas
Lilija L. 6. sep 2019. 21:35Aleksandr! Burvīgas Tev rozes!!! Tā tumši rozā it īpaši uzrunāja Paldies par bildēm!
Lilija L. 6. sep 2019. 21:32Guna, Izlasīju ar lielu interesi leģendu par Rēzeknes rozi!! Neesmu dzirdējusi..un Rožu svētki Rēzeknē ir ļoti krāšņi! Nu karaliskam ziedam gods un slava, apburoši vnk..
Lilija L. 6. sep 2019. 21:25Frēzij.. Tavas rozes skaistas ļoti ..un apskatījos tā dzeltēnā roze manā dārzā arī ir
Lilija L. 6. sep 2019. 21:22Maxim uzrakstīju par kaktusiem..bet nogļukoja kaut kas..sorry
Lilija L. 6. sep 2019. 21:21Ingrīd, paldies par komentāriem un atzinumu Klau, a tev patīk rozes?
Ingrida X. 6. sep 2019. 21:17 Un tas, kam bloga autors izvēlas "urrā" saukt, ir un paliek tikai vienīgi viņa/as ziņā.
Tavs ieraksts ir jauks!

