Aleksandrs V. 8. sep 2019. 10:31

...avenīte...

Aleksandrs V. 8. sep 2019. 10:24

Tur redzu vienu uzkurinātu vistiņu...
Zied,launi laiki,- jauns klimats...
Man dārzā arī pa otram lāgam puķes(rozes zied)
Naktī + 12;13;
Dienā virs +22;
Kā var neziedēt...
Avenes joprojām zied un gatavojas...(rudens avenes)

Aleksandrs V. 8. sep 2019. 10:15

Ū-ja-šādas tads....Tīri prišas bildītes !
Dabas skati visus mūs piesaista,kam svēta ir mūsu zemīte !

ierakstam «Te nav nekā...»
Gunta L. 8. sep 2019. 09:43

Juutos komfotabli arii viena,bet cilveekam kaads noteikti ir vajadziigs...

Gunars S. 8. sep 2019. 05:57

Oskar!   

ierakstam «Darītājām...»
Gunars S. 8. sep 2019. 05:13

Izkustēties agra rīta stundā, lieliski!! Vēlēšanās saskatīt un noķert skaisto, neparasto?Ikdienas steigā mēs aizpeldam ietinušies rūpju kamolā un daudz ko neredzam. Tas ir vaļas prieks daudziem īpatņiem un man arī. Foršas bildes, paldies. Es taisos iet šorīt, svētdienas rītā. Īsti nezinu kur un ko, bet gribu izkustēties. Vakar biju mežā

sēnes manas acis neredzēja, es sev iestāstīju ka nav bijis lietus, sausā laikā tās neaug. Bet patiesībā, iespējams, agrā rīta stundā, kāds, vai kāda visu ražu nolasījis pa tīro.

Dzēsts profils 8. sep 2019. 00:25

    Nu bet tas viss nav tik svarīgi kā tie kurmji, tie kurmji !
Tāpēc es pievienošos Sandales aicinājumam . Meitenes   ! Es Jūs lūdzu !!! ātrāk kļūstiet par princesēm   !!! jo tie kurmji... tie kurmji .

ierakstam «Darītājām...»
Dzēsts profils 8. sep 2019. 00:18

    Jā! Es te sāku par upīti. Smuka, kad es tev saku ! Stāsta jau, ka visas upes tekot uz jūru. Bet par savējo es gan to neteiktu. Ļoti līkumaina, nu ļoti !! Tā debesu puses maina kā mūsu deputāti tos baltos kreklus ! Neesmu tikai pārliecināts vai tiem ir tie visi četri, bet nu tas tā   ! Par to ietecēšanu jūrā es neteiktu tāpē, ka viņa ietek tepat vietējā ezerā  

ierakstam «Darītājām...»
Dzēsts profils 8. sep 2019. 00:10

    Bet upīte patiešām skaista   . Par cik arī šovasar samērā maz līst, tad ūdens līmenis ir tāds pazems. Bet tas nekas   ! Tupeles jau samirks ātri ! Vot kāju spalvas lai samērcētu gan vajadzēs pameklēt dūņaināku vietu. Vo kapē es pa tiem vēžiem  

ierakstam «Darītājām...»
Dzēsts profils 8. sep 2019. 00:04

Man jau vienalga vai kko pievēžosiet   ! Pašas vainīgas ja nē ! Tad būs jāēd pelmeņi  

ierakstam «Darītājām...»
Dzēsts profils 8. sep 2019. 00:01

Ja vien vēžus pievēžosiet   . Sen, sen apakaļ tai mazajā upītē vēži ar dzīvoja. Tā ka es pat zinu kur vēži ziemo .

ierakstam «Darītājām...»
Dzēsts profils 7. sep 2019. 23:59

Ar pusdienām ar pacienāšu   . Jā, pats gatavošu  

ierakstam «Darītājām...»
Dzēsts profils 7. sep 2019. 23:57

Parādā nepalikšu   ! Atlīdzība garantēta  

ierakstam «Darītājām...»
Dzēsts profils 7. sep 2019. 23:56

Smuki papēdīši ! Ved viņas visas, nū tās kuras piesakās   , pie manis. Man te vienu pļavas stūri šausmīgi gleznainā mazas upītes ielokā kurmji apsēduši   . Ar tām spicanēm kā reiz kārtīgas kurmju medības var uzrīkot !

ierakstam «Darītājām...»
Ingrida X. 7. sep 2019. 23:55

   Atbildot uz Tavu jautājumu (vakar 21:21)-
Jā, Lilij, man, protams!, patīk rozes. Visīpašāka sajūtos, kad man pasniedz vienu, baltu. Vēl pieņemama ir dzeltena.. ne dzeltena.. nerodu īsto apzīmējumu krāsai...ne koši dzeltena, tāda- mēļa.. (uiiii!!!! es šodien nopeldējos pat!!!).. Rozes skaistas ir visas, bet- ja kāds man sniegtu klēpi sarkanu....brrrrrrrrrrr..... droši, ka es laistos lapās, sapratusi uzreiz, ka tas ne tuvu nav mans cilvēks....(neatkarīgi no dzimuma, ja kas ) ....

....   (šīs vietnes iespējas ierobežotas (krāsas izvēlē tostarp))        

ierakstam «Ziedu valoda»
Vasilijs P. 7. sep 2019. 23:08

Dari,kā ērtāk...atraitnis.precēts.

ierakstam «Ziedu valoda»
Frēzija v. 7. sep 2019. 22:16

Lilija, tas bij patiešām skaists rīts, ieraugot tos divus kristāldzidros brīnumus, pirmo reiz gadījās kau ko tādu tik lielus ieraudzīt  
Frēzija - tas ir mans niks, kad sāku cīnīties ar šo kaprīzo puķu audzēšanu, veikalā gan man teica, ka nekas nesanăks. Tā arī bij, pirmo gadu pat nesadīga, žurkas laikam nograuza    bet es jau neatlaidīgs, spītība panāca savu    aug un priecē ar ziedu burvīgo smaržu, šogad gan paknapăkas, jo pagājuš ruden žurkas lielăkos sīpolus norija ...


  Mēğini, ja ir vēlēšanās un Tev izdosies  
   ... man tuvumā ezers un dīķis un no turienes žurkas ...

ierakstam «Ziedu valoda»
Lietus S. 7. sep 2019. 19:08

"a šitā ir peldēšanās" = tā ir peldēšanās izredzētajām.

max m. 7. sep 2019. 18:57

Gunàr,Tava roze arî pat vél smarzo !    

ierakstam «Ziedu valoda»
Gunars S. 7. sep 2019. 17:35

max max tev visskaistākās rozes, viena par otru skaistāka!

ierakstam «Ziedu valoda»
Autorizācija

Ienākt