Gunars S. 28. okt 2017. 13:17

Vēl vienu grāveju,ja drīkst...

Dzēsts profils 28. okt 2017. 09:51

Man taču Tavu ķecerību tagad nemēģināt iztulkot? Jauku Tev sestdienu un nestāvi tik ilgstoši lietū..domas samirks

ierakstam «Ķecerība»
Sandis x. 28. okt 2017. 09:46

uzbāzties nevajag, bet ieteikt noteikti vajag.... es to jūtu ka onkulis, man vieglāk ko pateikt un padomu jautāt.... un pats labākais ka tas notiek tā starp citam.....

ierakstam «Ķecerība»
Dzēsts profils 28. okt 2017. 09:38

Manā izpratnē viņi paši ir gana gudri, lai es tomēr neuzbāztos ar savām " gudrībām un  pamācībām"..Sandi?

ierakstam «Ķecerība»
Sandis x. 28. okt 2017. 09:33

kas ir- priekšējie gaismekļi?
vēlies savam dēlam ko jaunu iemācīt, Jūle?
vai Gunāram?

ierakstam «Ķecerība»
Dzēsts profils 28. okt 2017. 09:18

"Cik šodien ārā skaists laiks!!!"brīdina,ka nedarbi jau izdarīti vai vēl tikai padomā Mašīnai bamperu atrāvi vai izsiti priekšējos gaismekļus??

ierakstam «Ķecerība»
Sandis x. 28. okt 2017. 09:12

Jūle, domāju ka Siguldā tāpat kā Jūrmalā..... daudz lietus, bet ne līst, un skaists laiks.....

ierakstam «Ķecerība»
Dzēsts profils 28. okt 2017. 09:07

Bet sestdienas rītā man nesatrauc vairs nekas.To Jūle vakar 15.21 Caur lietus lāsēm pārbaudīju savu redzi

ierakstam «Ķecerība»
Sandis x. 28. okt 2017. 09:01

Jūle, tev sestdienas rītā nomaca Jurija kostimiņš?

Latvijā NAV citu problēmu:)

ierakstam «Ķecerība»
Dzēsts profils 28. okt 2017. 08:55

Es to par Jurija kostīmiņu, Sandi

ierakstam «Ķecerība»
Sandis x. 28. okt 2017. 08:53

to Jūle Spolīte vakar 15:21

un tavs dēls arī novērtē plāno kostimiņu?

ierakstam «Ķecerība»
Vasilijs P. 28. okt 2017. 08:46

Ja visus bdžetus notērējuši,tad nav vērts pat sacensties ar bagātiem,ņe v jebļe,ņe vsjom ostaļnom

Vasilijs P. 28. okt 2017. 08:44

Un nav vērts man sacensties ar bagātiem,ņe v jebļe,ņe vsjom ostaļnom.Ja budžetus notērējuši.

Sandis x. 28. okt 2017. 08:37

to gunars seklais 08:28

narkomāna pirmā pazīme- izdomāt kaut ko, kas līdzinās patiesībai....
ko tā  krievu mūziku 80mitos popularizē?


Dzēsts profils 28. okt 2017. 08:33

Kedas droši vien ar

Gunars S. 28. okt 2017. 08:31

Jūle,tai  mazai ne tikai balss ir laba!

Gunars S. 28. okt 2017. 08:28

  Sandi,  

šis nav slikts gabals

Dzēsts profils 28. okt 2017. 08:27

Tai mazai, kura neko nejēdz un diez vai ir pat no Latvijas,gan ļoti patīkama.. melodiska balss

Sandis x. 28. okt 2017. 08:19

to gunars seklais 07:53

jo sevišķi tam kurš zaļā "pidžakā", ne instrumentu, ne piederības grupai, bet tomēr ar narkomāna acīm cenšas ko dziedāt..... skaisti!
gundar, atvainojos, gunār, cik sen ar narkotikām beidzi?

Gunars S. 28. okt 2017. 07:53

Lielisks vārdu birums un augsts prof līmenis,kuru nevar pielīdzināt šim pasaulslavenam klipam!

Autorizācija

Ienākt