Benita L. 29. okt 2017. 21:48

Rīgā arī nav ne zvaigznītes,pelēks vakars,mitrs,bet jāiet ar suni pastaigā.Vai puķu kopšanu var pieskaitīt lauksaimniecībai?

Margo G. 29. okt 2017. 21:40

Aga, tāpēc jau tik ļoti gribēji mani "saplosīt"  
Aizskāru vārīgāko stīgu...

Kā tad no manis ir atkarīgi

Atšķaidītu pienu, krējumu, majonēzi - nepirkšu, lai kā reklamētu!!!
Biezpiens arī apšaubāms, sviestu sen neesmu pat redzējusi...

Arī tak lauksaimniecība, bet Tu laikam ar dārzkopību ...

Jā tie tiešām ir pīrāgi...

Dzēsts profils 29. okt 2017. 21:35

Nedzīvoju ilgāk. Vienkārši es strādāju lauksaimniecībā   . Latvijas lauksaimniecībā   ! Lauksaimniecība vēl aizvien pastāv! Sakropļota varbūt, bet pastāv. Tu kļūdies rakstīdama, ka no Tevis tā nav atkarīga   .

Tie tiešām ir pīrāgi   ko cep?  

Margo G. 29. okt 2017. 21:28

Jā, Tu jau ilgāk par mani dzīvo...   ...un zini kas ir kas.
Ko ta es!!!    Tikai sprēgāt māku!!!

Man jau arī neizbrīna tālumu starpības, bet man ir zvaigžņotas debesis un viss...   

Vispār Tu melo: - Es gan pīrāgus uz Ziemassvētkiem cepu!

Dzēsts profils 29. okt 2017. 21:23

Es gan ar mūziku uz Tu   ! Un droši varu apgalvot, ka Latvijā labu komponistu un dziedātāju nav bijis, nav un nebūs   ! Latvijā vispār klasiskās fizikas likumi nestrādā, tāpat kā visi pārējie un pīrāgus uz Ziemassvētkiem neviens necep. Kāpostus neskābē un zeķes vairs neada   !

Esmu apmeties vidienē, Latvijas vidienē. Mani gan tas diži vairs neizbrīna, tās ne tālās starpības. Esmu stāvējis kalna galā, saules apspīdēts un vērojis kā 200 metrus tālāk līst lietus

Margo G. 29. okt 2017. 21:14

Nezinu, kurā pasaules malā dzīvo,
bet zvaigznes kā planetārijā un pusaudzis mēness spīdinās ļoti gaiši...

Tas labi, ka secināt proti
Pamatot neko nedomāju, jo ne jau no manis ir atkarīga lauksaimniecība!!!
Es šai ziņā esmu tikai patērētāja!!!

Dzēsts profils 29. okt 2017. 21:07

Izgāju ārā vēlreiz! Pliks izgāju ārā vēlreiz! Nevienas zvaigznes neredz, puspieaugušais mēness arī pilnībā aiz mākoņiem paslēpies. Vien tuvākās  "pilsētas" laternu gaismas blāvi atspīd mākoņos rietumu pusē.

Tātad man jāsecina, ka apgalvojumu pamatot neproti   ?

Margo G. 29. okt 2017. 20:58

Ko es Tev rakstīšu par lauksaimniecību, ja tā nav(a)...
Apkārt viens mežš un tas pats nejauki uzcirsts!!!

Daudz zvaigznes... noteikti esi pilsētnieks, ka tikai mākoņi un nekā...
Par kādu lauksaimniecību runāt ar pilsētnieku...

Dzēsts profils 29. okt 2017. 20:53

Nu tak kā jau rakstiju. Tavs apgalvojums -nav lauksaimniecības -kā Tu to domā?
Nav nevienas zvaigznes, vieni mākoņi un migla. Kad mēnesi varēja redzēt, tam riņķī bija varavīksne. Tas uz puteni vai salu   ?

Guna a. 29. okt 2017. 20:53

Kas zin , kas zin , Kuku ...
Varbūt arī tā - mūsu sūtība/misija , ierodoties uz planētas Zeme ,ir jau kādiem augstākiem spēkiem pasūtīta ..., tikai - nošifrēta !   ir tā un šifra atslēdziņa - pašiem jāpiemeklē ...


https://www.youtube.com/watch?v=RvsFoYjP3mg

Margo G. 29. okt 2017. 20:48

Ko Tev stāstīt

Šonakt atkal debesis kā planetārijā...
zvaigznes daudz un spožas..
daudz zvaigznāju var saskatīt...

Tagad man nežēlīgs sapnis nopirkt teleskopu un jaudīgu fotoaparātu!!!
Palīdzēsi nopirkt?

Guna a. 29. okt 2017. 20:46

Mākslinieks atradis savu īsteno dzīves sūtību...,   Etienne Daho dziedošā dvēsele - tam apliecinājums !   


https://www.youtube.com/watch?v=IkwYaclIa-g

Guna a. 29. okt 2017. 20:43

Paldies , Max ..., p.a.t.i.k.a ! un pat ļoti !   
Tikai duetu kopā ar Šarloti Geinsburgu noskauda kāds - video nobloķēja.

Dzēsts profils 29. okt 2017. 20:42

Nu labi! Man nu ir mazliet laiks, varu palasīt, pabliezt pa pogām. Tad nu           Margo       stāsti nu savu taisnību par lauksaimniecības nebūšanu   !
        Tikai skaļāk lūdzu   , man vakariņās kompots bija  

Gunta L. 29. okt 2017. 19:58

Gaazi griidaa,pats droshaakais zemes celhsh

savsem k. 29. okt 2017. 19:54

Jā jā .... sūtība - pasūtība   ..

savsem k. 29. okt 2017. 19:41

Hmm .... agrāk bija Tālavas Taurētājs , bet mūsdienās vairs neviens kokā negrib rāpties  

savsem k. 29. okt 2017. 19:37

Vara pieder tiem , kas spēj viņu sagrābt un noturēt  

Margo G. 29. okt 2017. 18:52

Benitai tāds kristīgs redzējums!   
Visi jau runā vienu un to pašu, tikai katrs saviem vārdiem!

Benita L. 29. okt 2017. 17:40

Visuma likums. Gan pārpilnība, gan trūkums ir iekšējie stāvokļi, kas izpaužas kā tava īstenība. Jēzus to izsaka šādi: „Jo kam ir, tam dos; un kam nav, tam atņems arī to, kas tam ir.”
Kur ir izeja? Izeja ir atmosties un „es esmu” vietā sākt samanīt savas būtības „ES ESMU”. Šāda samanīšana sniegs atbildes uz jautājumiem, kas un kā ir glābjams un vai vispār ir apdraudēts. Visapkārt skan daudzi modinātājzvani, kas var palīdzēt mosties. Vispirms tā ir plaši pieejamā literatūra un semināri. Otrkārt, acīmredzamā tendence, kur virzās pasaule un tauta, pati par sevi ir jo skaļš modinātājzvans. Cita lieta, ka zvanu sadzirdējušais „es esmu” vēlas kaut kur skriet un darboties (mainīt) ārēji. Ceļš pie „ES ESMU” meklējams iekšienē.
No neta.

Autorizācija

Ienākt