Ingrida X. 31. okt 2017. 21:22

   Jā, mūsu tautas tradīcija.
Protams. Aizdegt kapiņos svecīti- īstajā laikā un vietā. Neizdarīsi to?- kritīsi kaimiņos esošo kapvietiņu kopēju /un to, kam svarīgi aplūkot citas/ nežēlastībā, precīzāk- runās iekš tēmas: "ak vai!!!!.... man dievs!!!..."

   Jā, es nespēju pamest savu Mammiņu tumsā, kad, lielākoties citi- gaismā; izdarīju, kas jāizdara.... bet???? vai TĀ pieminam tos, kas mums mīļi, kas joprojām- ar mums??.. es?- pieminu- ik dienu!!!!- savā svecītē, un tas ir pirmais, ko izdaru, kad eju vārīt rīta kafiju.... un arī vakarā, kā konkrēti- šobrīd- tā deg... un mana Mammiņa skatās uz mani... kā nobeidzu dienā izdarāmo.. un man bezgala ļoti patīk tas foto, no KURA Viņa noraugās- jo tajā, tā patiešām IR VIŅA!; NE KAPIŅOS, kuros izdaru vnk to, kas jāizdara..

    Ikkurā tradīcijā jabūt Dvēselei; viss cits ir- mesli tam, KĀ jābūt.
    Mīlot, patiesi mīlot, ne jau kkāds datums- tieši tad pabūt TUR, atzīmēties apkārtējiem, protams, no svara; nebūt?- ak, žēlo jel mani!.. Tas neattiecas ne uz ko citu, kā vienas svītriņas ievilkšanu sirdsapziņā, kurā to svītriņu, patieso, pietrūkst.. Un, ievelkot to, nu traki precīzi- īstajā laikā un vietā- ak vai!!!.... traki pareizi /priekš citiem/ un- baigi nožēlojami- priekš sevis paša; un Cilvēka tā- kura dēļ.. Bet- katram jau savs. Savs redzējums uz lietām/norisēm/kopsakarībām kkādām.... un- LAI KATRS DZĪVO AR SAVU!!!

     Cienīsim sevi un Citus- gan Tos, kas te, gan Tos, kas dimensijā, mums nezināmā.

ierakstam «Svecīšu vakari.»
Margo G. 31. okt 2017. 18:25

Ej, bekot!!!
Tas, ka es domāju pati ar savu galvu, Tev nedod mieru,
kā arī tas, ka man ir sava pārliecība un nelaužama ticība, Tev nedod mieru,
tāpēc meklē vainīgos!!!
Mēģinot mani noniecināt!!!
Bet vainīgs ir tikai Tavs prāts,
kas neredz neko vairāk par savu degungalu!!!
Un, jā Putins ir pie visa vainīgs, protams kā ta bez viņa!!!

Gunars S. 31. okt 2017. 18:07

Margo Gold, kas tevi aptaurējis,attopies! .Vai letiņš kur amerikāniem dupsi izlaizija? Kiseļev prāt tev ir taisnība un patiesība.

Margo G. 31. okt 2017. 15:20

Gunar, kurā burtā nav taisnība jeb patiesība

Nē, man nav smagi... tikai izraisa smaidu, par tiem, kas ar putām uz lūpām cīnās par savu Latviju bļaustoties, gānīdamies, iznīcinot savus tautiešus, laizīdamies citādiem, kas piesola zelta banānu, un solot pa purnu /starp citu youtube ir video kā mūsu žurnālists neprotot ne sevi aizstāvēt, kur nu vēl savu nāciju un nezinot vēsturi, savā neziņā publiski visiem krieviem solija pa purnu!   Tev patīk pa youtubi meklēties, tad atrod!/, utmldz. ...

Raivo K. 31. okt 2017. 14:58

Gunars S. 31. okt 2017. 13:45

Margo,daži ctāti no tevis rakstītā. 1.Letiņi amerikāņiem dupsi laiza.Krievijai sola pa purnu. 2.Ar lauksaimniecību neviens nenodarbojās. 3.Letinš ir liekulīgs,pārgurs,prot bļaustīties un gānīties. 4.Zacene latvietim ir latvietis. 5. Letiņi meklē iespēju kādu nolinčot.   Tev smagi visu to vērot!

Margo G. 31. okt 2017. 10:52

Gunar, mani ļoti bieži mēģina izsmiet un kaunināt ar manis pašas vārdiem!
Atbildi pats sev godīgi, ko es tur nepareizi uzrakstīju
Letiņam nedod maizi, bet iedod letiņu!!!
Letiņa dzīves prieks ir kādu noliņčot!!!
Tu jau tieši identiski tāpat rīkojies!
Nevari attaisnot manis rakstīto sev, tagad mēģini mani šādi pazemot un kaunināt
Man nav kauns par savu pārliecību!!!
Kaunina jau citus tie, kas paši kaunās pat no sevis...
Tāpat arī izsmej citus tie, kas paši smagi paciešs izsmieklus!!!
It kā normāls čoms esi, bet ļoti dogmātisks!!!

Margo G. 31. okt 2017. 10:45

Benita, nav runa par maciņa saturu, kaut to arī minēju, un nav runa par to, ka ir iespēja atrast ko lētāku, labāku, kvalitatīvāku.
Bet gan par to, ka - vai ir vērts atbalstīt savējos? Vai tomēr kvalitatīvu importu?
Faktiski jau cilvēciskās attiecības tika aprakstītas caur precēm!

Vasilijs P. 31. okt 2017. 06:30

Agris jau atstāstīja,kad Pugo kungs pirmo reizi esot saslimis,bija tas pats,Anglis un Bērziņa kungs esot viņu aizvietojuši

ierakstam «Svecīšu vakari.»
Vasilijs P. 31. okt 2017. 06:29

Agris jau atstāstīja,kad pirmo reizi Pugo kungs esot saslimis,analoģiski tas pats Anglis un Bērziņa kungs esot viņu aizvietojuši.

Vasilijs P. 31. okt 2017. 06:28

Agris jau atstāstīja,kad pirmo reizi Pugo kungs esot slimojis,analoģiski tas pats Anglis un Bērziņa kungs esot viņu aizvietojis.

Gunars S. 31. okt 2017. 05:30

Benita,pie visa vainīgs letiņu pūlis!

Benita L. 30. okt 2017. 22:33

Tad jāapmeklē iestādes un pasākumus ar nolūku iepirkties pēc maka satura.Pārējos ekskursijas vajadzībām.Tagad iespējas neierobežotas papētīt - kas,kur,par ko,par cik.Vēdera nesaturēšanas gadījumos papildināt aptiekas budžetu!   

Gunta L. 30. okt 2017. 22:21

Nu peec kruumu apmekleejuma vajadzeeja pasuudzeeties PVD mani beerni Ventspilii par bargu naudu iegaadaajaas,sev vemshanu,skraidiija visu nakti,peec piceerijas apmekleeshanas

savsem k. 30. okt 2017. 22:04

Gan jau tie kapi nekur nepazudīs - atgulēsimies viņos līdz mūžībai  

ierakstam «Svecīšu vakari.»
savsem k. 30. okt 2017. 21:54

Jocīgs pilsētnieka viedoklis  ......Zemnieki taču pienu un citus "piena produktus " neražo , netirgo un nenosaka viņiem cenas

Dzēsts profils 30. okt 2017. 21:46

Liek gan aizdomāties   . Tautai jāiemācās pelnīt vairāk, lai varētu dot lielākus kukuļus    

Margo G. 30. okt 2017. 21:00

Es jau nerakstīju, ka man maz naudas, bet gan, ka neatbilst cena manam maciņu saturam!

Ingrida X. 30. okt 2017. 20:55

ok.
līdz dieniņai citai!!  

Ingrida X. 30. okt 2017. 20:53

.... ja kādam sanāk laiks un kaut mzl vēlēšanās darīt to, izskaidrojiet man, lūdzu, šo bloķētāju "politiku", to darot!! Es galīgi nedomāju, ka tās nu ir trakakās bailes no cilvēka, kas kkam varētu oponēt; tad??- bailes no sevis paša, vai kā?? no sava falšuma, vrb tā??... ja godīgi pavisam- tas mani interesē gaužām maz, jo ir daudz citu lietu pasaulē šajā; bet- ja nu tomēr nolaižos līdz tam, tad kkādā smadz.šūnā šis jaut. eksistē gan: vai šie cilvēki, tik ļoti aizrāvušies ar savu pašrealizāciju veidos kkādos, neīstos, izdomātos, baidās tik ļoti no visa, kas neglaimo, nedzied/nedanco līdzi??, baidās izkrist no lomas, ko spēlē?? Vrb tā??? ak vai!!! cik nožēlojami sīki, lai neteiktu vairāk....

.... nu ko?? spēlējat, ko nu katrs spēlējat, netraucēts!!! .. tomēr- smieklīgi tas viss, un- tikai :D :D vnk- smieklīgi.

Autorizācija

Ienākt