Ingrida X. 1. nov 2017. 20:41 Par ko tad runāju es, Ina?? Vari bakstīt to savu , bet- es runāju tieši par to pašu!!!- ka ne jau konkrētais datums nosaka kko.
/ja kas, Benita, kurā rindiņā rāvi, ka neesmu lepna, ka esmu latviete es?? ;) man tikai nešķiet gluži loģiski tas: satikties /runājot par tām dzimtas saknēm, svētajām/- kristībās, kāzās un??... pavadot. Man daudzXdaudz nozīmīgāk šķiet, ja esi atradusi/-is iespēju/laiku, satikt to cilvēku vēl, esam saulītē šajā. Un- vai tas noliedz kko no dvēseliskā?? Manuprāt, tieši apliecina to.
Sprīdīša gaitās?? Neviens tur, Benita, tajās gaitās, nemeklē ilūzijas nekādas!! Vrb- jaunie; lai veicas Viņiem!! Mūsu paaudzes cilvēkiem, it bieži, ja kas, tas ir vienīgais veids, kā nenogrimt. Un- ja Tu nezinu tādus, tādu Tavu paziņu lokā nav, tad- domā, kā vēlies!! ... Vrb mazāk runā par to, ko vnk nezini.
Guna a. 1. nov 2017. 20:16Ina ...,labs piemērs , kā ar minimāliem līdzekļiem - maksimālo efektu panākt !
Ina E. 1. nov 2017. 18:08Kapusvētki un svecīšu vakari mirušajiem ir tas pats , kas dziesmu svētki dzīvajiem ! Vairāk kā stulbi apgalvot , ka citi neatceras savus mirušos piederīgos ārpus šīm piemiņas dienām ! koments 21.22 -
Gunars S. 1. nov 2017. 17:56Guna,nu man beidzot ir ir skaids, - aņuks ir lielisks!
Ina E. 1. nov 2017. 17:54
Kāds ar krītu uz asfalta daudzstāvu mājas pagalmā uzrakstīja:"Piezvani man, kad tavējais aizies." Daudzi veči palika mājās, kā rezultātā tika piestiprināti plauktiņi, salaboti ūdenskrāni, gludekļi, pieskrūvētas rozetes, bērniem palīdzēts mācībās !
Guna a. 1. nov 2017. 17:38Vasilij , nopērc cepuri - uzzināsi !
Guna a. 1. nov 2017. 17:37Gunar ..., tas , 17.33 - bija aņuks ? vai kā ...?
Vasilijs P. 1. nov 2017. 17:37Kas?Kur?Kad?trešais fotto Atbilde.
Guna a. 1. nov 2017. 17:35Vasilij ...,
Visvairāk krievi atšķiras ar kādu iezīmi, kas nav raksturīga nevienai citai tautai pasaulē- - viņi mīl Krieviju./aņuks vai nopietnība - figviņzin !/
Vasilijs P. 1. nov 2017. 17:33Atbilde uz pirmo fotto-kur kāda serveris atrodas
Gunars S. 1. nov 2017. 17:33Vasilijs nejoko ,jo izprovējis pat krāsainās! Labāku par Brituku pagaidam nav atradis. Vel ir laiks. Viss vēl ir priekšā.
Vasilijs P. 1. nov 2017. 17:31Lai sistēmas nebūtu nelegāli savienotas ar nelegāliem ārvalstu serveriem,atbalstu Putina kungu,viss Kremlim Aņuks.
Vasilijs P. 1. nov 2017. 17:19Neiestāstīsi!Brituks pati labākā! Atraitnis.
Benita L. 1. nov 2017. 11:30Protams,Ingrīd,dzīvo ar savu.Bet es esmu lepna ar to,ka esmu latviete un apzinos savas saknes,lepojos ar tām un satieku svecīšu vakaros tilpat lepnus un dvēseliski siltus cilvēkus,kas dod pozitīvu enerģiju /ne tikai bildēs/.Godīdi sakot man riebj latviešu paļāšana,viņu aizbraukšana Sprīdīšu gaitās,ilūziju meklēšana skaistās un bagātās zemēs it kā tur nav depresijas.Ir jau labi būt internacionālam,bet pelnus savus gan gribu paturēt savā zemes stūrītī.
Guna a. 1. nov 2017. 10:13... degt ! savu meklējot balsi ,
mirkļu nebeidzamajā uz mūžību skrejā -
................................. par dzīvi ko sauc !
mūžību ! par mirkli skaistāko atdot -
......................... par mīlestību ko sauc ...
