Guna a. 10. nov 2017. 10:47Paldies , eR Bi ..., prieks ! patika ka - mana sajūtu puzlīte ...
Aleksandrs V. 10. nov 2017. 09:09Laba VESELĪBA - atslēga burvīgai dzīvei !
Gunars S. 10. nov 2017. 06:36Rigas domes treknie runči, ēd un ēd,nekas pāri nepaliek!
max m. 10. nov 2017. 01:04Aitas vajag Rigas domei pirkt ! Cérpj krietni labàk, par vislabàko no Rigas domes cérpéjiem un stràdà vien par védertiesu .
max m. 10. nov 2017. 00:58Loti labs ieteikums, aiziet 11 novembri uz paràdi. Lāčplēša jeb Varoņu piemiņas dienu . Godinot visus Latvijas brīvības cînîtàjus .
Lilija L. 9. nov 2017. 22:13Skaista dzeja, Guna! Tik izjusti un...superīgi..Patika!
Lilija L. 9. nov 2017. 21:56Paldies jums visiem - Gunai, Gunāram, Valijai,Jūlei, Vinetai, Sandrim, Guntai,Vasīlijam, Benitai par novēlējumiem un jaukiem komentāriem!
Diemžēl nebija laika padiskutēt vairāk ar katru no jums šodien..
Būsim veseli!
Gunars S. 9. nov 2017. 21:29Sandi paldies par siltiem,patiesiem,draudzīgiem man adresetim vārdiem!
tu manī redzi seklu,nepieaugušu bārdain! Tavs attēlsir īsts ne šis,ne tas,diemžēl
Gunars S. 9. nov 2017. 21:16Es( neveiksmīgi) ievietoju rakstu par b.Jāņa Jurkāna dalību tā dēvētajā Valdaja konferencē,kā Latvijas pārstāvis.
tagad to izdarīju.Itresanti kur šis ''zutis" būs 11.novembrī?
savsem k. 9. nov 2017. 21:08Nu taču , kaimiņienei jānopērk kaza ...
savsem k. 9. nov 2017. 21:06Nav tik traki , vēl jau bez ziemas riepām var iztikt .
savsem k. 9. nov 2017. 21:02Mūsdienas taču nekarojot ar tankiem , lidmašīnām un kalašņikovu . Viss karš notiekot internetā un gavenais karotājs esot kaut kāds mistisks E-Karaivis ...


